262
Mert szerintem nem....:-/
  • PíszLávJuniti
    #262
    A kerdes atertelmezheto Iranra :)
    Ugyan az a szitu, csak iran cseppet nagyobb falat. Persze amikor korabban szobakerult par eve, akkor meg kijelentette nyiltan hogy szo sincs rola. Na parszor mar segget csinalt a szajabol bokor is..
  • petyaassd
    #261
    Szerintem fölösleges a háboró, képzeljétek el, ha tudjátok h kevés esély van, hogy újra láthatod családod, de minden áron szeretnéd ójra látni a gyerekeidet, feleséged, szóval sztem fölös
  • [Walaki]D`Lair
    #260
    így van! Te átlátod a dolgokat! Meg te is Tikal!
  • I.C.ram
    #259
    És ha kiderül valamelyikről, hogy nem igaz, akkor Collin-ék kitalálnak valami újat.
  • Tikal #258
    minden héten, sőt nap más az indok, egyszer mert szaddamnak köze lehet osamahoz, egyszer mert elnyomja a népet,és diktátor, egyszer mert vegyi fegyverei vannak és megtámadhatja a világot, egyszer mert csak és kész...
  • Gladiator
    #257
    jó, azt tom, hogy kapcsolódik hozzá, de pontosabban?
  • [Walaki]D`Lair
    #256
    Olaj?
  • Gladiator
    #255
    én amúgy kurvára nem értem mért "lesz" háború. valaki felvilágosítaná a hülye fejem?
  • I.C.ram
    #254
    Nem hinném, mert aki odamegy annak vissza is kell jönni, tehát általában ugyanannyi utas van odavissza. Elég furcsa lenne, hogy Budapestre megy 5000 kínai, de csak 50 jön visszafelé, és mint köztudott a repülő nem a legalkalmasabb embercsempésztre. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #253
    az nem lhet hogy odafele nem teli de visszafele már tele ?? mármnint a 747-es ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #252
    na.. mi vót ? lefejeztette a cnn-esekt ??
  • [Walaki]D`Lair
    #251
  • [Walaki]D`Lair
    #249
    Na mi volt?
  • Punker
    #248
    Nem ő hívott meg valami fejes amerikai riportert.
  • Tikal #247
    meghivta a CNN?
  • Punker
    #246
    Most megy a riport Szaddammal...
  • [Walaki]D`Lair
    #242
    Az igazat megvallva, halvány fingom sem volt, hogy nem postának kell írni....nem vagyok én helyesírási szótár bakker! :DDD
  • Tikal #240
    nem az a lényeg hogy igaz e teljes egészében...
    hanem hogy nem kell elhinni mindent amit a CNN-en lát az ember, se nekem, se neked Freak
  • [Walaki]D`Lair
    #239
    Persze...de vannak benne NAGYON elgondolkodtató részek...
  • [Walaki]D`Lair
    #238
    jaja! Pesti vagyok! De nem paraszt...
  • [Walaki]D`Lair
    #236
    Tudod kinek éri meg a WTC lerobbantása? A fegyverkereskedelem tagjainak...miért?? Mert az a balfasz Bush háborút akar...mi kell a háborúhoz? Ördögöd van! Fegyverek...
  • Tikal #235
  • Tikal #234
    ja ha hollywoodi szarokat néznénk abbol ilyeneket nem tudnánk meg mert ugyebár amcsi saját magát nem áztatja el, nemde?
  • Tikal #232
    oksa megfogadom ,de azért ne mond már hogy neked minden klappol ebben az egész sztoriban (WTC-től kezdve máig)
  • FREAK
    #231
    na jó, feladom


    valószínűleg az amcsik direkt járatták le magukat, direkt megmutatták a világnak milyen balfaszok és sebezhetők, milyen könnyű kijátszani őket, és direkt rombolták le a legpompásabb nemzeti jelképüket, és öltek meg párezer embert, csak hogy belekezdjenek egy háborúba, amiben majd még több embert megölhetnek......

    gratulálok srácok, igazatok van, csak eddig nem mertem elhinni.....

    de azért annyit tanácsolok, hogy KEVESEBB HOLLYWOODI SZART KÉNE NÉZNI


    byebye
  • [Walaki]D`Lair
    #230
    Te amúgy ennyire szimpatizálsz az amerikaiakkal?
  • Tikal #229
  • [Walaki]D`Lair
    #228
    kb 300 utast szállit
  • FREAK
    #227
    nekem nem kell elhinned, nézz utána
  • [Walaki]D`Lair
    #226
    nem, de nem 70 emberrel...
  • FREAK
    #225
    nem tök mindegy, miért voltak kevesen???? látod, az egyiken még ez is sok volt, ahol fellázadtak...
  • Tikal #224

  • [Walaki]D`Lair
    #223
    mert te biztosan jobban tudod....
  • FREAK
    #222
    és szerinted egy repülőgépet csak akkor éri meg elindítani, ha TELE van??? ilyen alapon naponta 1-2 gép szállna fel
  • FREAK
    #221
    te azt tuti jobban tudod.... előtte is ennyi emberrel repültek, de te biztos jobban tudod.......
  • [Walaki]D`Lair
    #220
    jó..nem 350 férőhely, hanem 280....mind1
  • FREAK
    #219
    nem volt 747-es tudtommal, a 767 jóval kisebb
  • [Walaki]D`Lair
    #218
    ja igen...mert ugye csak az utolsó 20 centin érzékelték radaron mi???
  • [Walaki]D`Lair
    #217
    de akkoris! Hát nem érted??? NEM ÉRI MEG nekik! Akkor járatokat vonnak össze, ha nem telik meg egy bizonyos fokig a gép! És sztem a 70 ember az nagyon nem éri meg...
  • FREAK
    #216
    de bazz, mit kellett volna tenniük???? NY környéke sűrűn lakott terület!!

    és ha nem tudnád, felszálltak a vadászok, de arra nem számított senki, hogy még a közelbe sem érnek, mire az első becsapódik