20
Minden, ami a Worms-sorozathoz kapcsolódik. Bigger, badder, better!
  • Ombodi77
    #20
    Új magyar Worms Armageddon clan! Play For Fun (P4F)! FÓRUM a menüben, akárki írhat, akárki segíthet nektek ha kérdésetek van!
    P4F Site
  • takraj
    #19
    Egyszerűsítem a kérdést: Ki tud olyan worms2-t amit lehet hálózaton játszani? (Nem armageddont és nem is world party-t)
  • takraj
    #18
    Senki?
  • takraj
    #17
    Ja és world party nem jó, meg armageddon sem mert novell hálózat van és csak 8+3 karaktert enged fájl/könyvtárnévnek...
  • takraj
    #16
    Egy hálózaton is működő Worms 2-t tudna valaki mondani? Sajna nincs eredetim :( De az nem is lenne jó... suliba kéne lanparty-hoz :P Amim most van az Start Game-nél ezt írja ki: "Disconnecting from Network..." és kidob mindenkit.... a patchet ha felrakom, akkormeg kéri a CD-t... Kéne egy működő verzió... vagypedig crack a 105-ös verzióhoz... tudtok segíteni?
  • CLINT EASTWOOD9
    #15
    A worms nekem is meg volt az egyik része csak a cd-je úgy eltűt hogy azt már nem találom nem-e tudja valaki hogy hol van fent a neten a dc++-n kívül???????
  • DBoy
    #14
    Újra,müködik a worms-hq
  • RadeoN
    #13
    ja, mint általában mindenki. de azért továbbra is keresem!
  • Eye-scream
    #12
    Sajnos nemtok segíteni én már anno crackeltel nyomtam
  • RadeoN
    #11
    emberek, ez mind igaz, nekem is szép emlékeim fűzödnek hozzá, de mivel fanatik vagyok, ezért keresem az 1. LEMEZES(!!!!!!) versiont (NEM a CDs-t, NEM a crackest, hanem az igazit, amit még anno 2 floppyn árultak és volt hozzá zene + minden.)
    Na???
  • Eye-scream
    #9
    A WWP valami eszméletlen jó lett. A 2 nekem annyira nem tetszett, de az Armageddon meg a WWP méltó az első részhez. A WWP-ben próbáljátok ki ezt: beállítod, hogy az elején ne kapj semmi fegyvert, és a create showert. Nekem ez a kedvenc játékmódom.
  • mikike
    #8
    Bemutatnám a hős Kartel csapat tagjait:
    Kedves Aranyos
    Miki G.
    Ne bants
    Bunko
    Kis Miklos
    Ganxsta Zolee
    Doglegy
    Bumm a fejbe
  • Aiyyo
    #6
    Az egyik legjobb jatek amit valaha csinaltak ! Anno meg Amigan kezdtem el vele jatszani de meg ma is fent van a World Party a gepemen. Jon a 3. resz (http://www.worms3.com/) bar az elsonel soha nem csinalnak jobbat!
  • Sephi
    #5
    Jaj amikor haver eloszor elhozta egesz ejjel ezt nyomtuk:) Nalam aludt 3 haver es mind csak ezt jacotuk:) En erdekesen mindig akkor nyertem ha poklos palyan harcoltunk!
  • Eye-scream
    #4
    Naná, az de fasza játék volt! A rettenthetetlen Undead csapat mestere voltam:)))
  • mikike
    #3
    koleszban bajnok voltam
  • mikike
    #2
    kiráj
  • RadeoN
    #1
    Hali minden Kukacgenerálisnak!

    Ez egy olyan topik lenne, ahol a Worms játékokról diskurálnánk. (nahát! )


    Amúgy azt kérdezném így rögtön elsőként, hogy találkozott-e már vki a régi, PCs Worms1 első, DOS-os, LEMEZES változatával?