190
hat ez nagyon szar!
  • lpmaskmancick
    #190
    fúj eminem már alapból szar,egy okádék zene,a filmet nem láttam de nem is avgyok rá kíváncsi mert a zenéje vetekszik a disznószarral
  • Whisky007
    #189
    Eminem!!!! D12
  • Blasta
    #188
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    EZ BRUTÁÁÁÁLIS!!!!!
  • Tikal #187
    rapper:)
    magyarországon nem igazán vannak rapperek, csak szeretnének :)
  • Cat #186
    http://www.sensimedia.net/x/rapkit/

    ennyit a repperekről - szerintem magyarországon is megérné ilyet kiadni :)
  • Cat #185
    feliratok.hu n szenvedtek vele heteket az emberkék
    nem volt angol eredeti, csak a nehezen érthető, gyors, szlengekkel megspékelt szöveget csak hallás után lehetett fordítani
    igy az igazán brutál :)
  • VinylToy #184
    Én csak egy linket találtam nem tudom volt-e már?

    http://eminemunalmas.freeweb.hu/index.html :))
  • FREAK
    #183
    naja, lásd Zolee barátunk...... vagy a Junkies frontember, akiből Fiesta frontember lett a nagyobb anyagi siker reményében
  • magyar ember 2
    #182
    Ice T is ugyanezt csinalta.
  • Blasta
    #181
    Hát nemtom.
    Én eleve utálom, ha valaki stílust vált. Nembeszélve egy ilyen arcról, aki igencsak ALAP volt a hip-hop-on belül....
    Erre nekiáll rockerkedni. Nem veszi ezt be az én gyomrom....:-DD
  • Unknow
    #180
    Legalább a felirat jó hamár a film ratyi:)
  • Unknow
    #179
    Höhö igen ezen én is röhögtem mint állat amikor a BB-be mondta:DDD Mik nincsenek?:)A végén a Picasso Branchból meg Punk zenekar lesz...aztán átveszik a szívembe az első helyet az Offspringtől:)
  • Lteebee
    #178
    Szvsz van egy-két jó száma is.
    98.6-on szokják játszani.
  • Martin576
    #177
    Most néztem meg a film DVD (EMB-s) verzióját, vazzeg tíz klasszissal jobb a felirat, mint a moziban! Akárki csinálta, gratula neki! ;)
  • Blasta
    #176
    Everlast az igen híres és hírhedt House of Pain nevü ír rapcsapat frontembere volt! (Jump around, jump around, jump up, jump up i get down.....:-)))
    Azóta rokkernek avanzsálta magát (mély megrökönyödésemre) és énekelni próbál....
  • Cat #175
    én nem gondoltam semmire, gőzőm sincs a raphez, sőt, utálom :)

    http://index.hu/kultur/mozi/eminem0225/
  • Martin576
    #174
    Eszküzmi, ennyit értek a RAP-hez.... :|
  • Norbi2K
    #173
    Sajnos ez a szomoru valoság, szegények nincsenek tisztában az öltözködéssel, sajnos Mo-ra ez jutott el, pedig kint nem ez a hiphop divat, de ez van...
  • Norbi2K
    #172
    " "pechére Everlastnak öltözött" - Jaj....

    Az Everlast egy márka, nem egy személy... :P"

    Everlast tényleg egy márka, de Cat szerintem a személyre gondolt, aki egy fehér rapper: " A former graffiti artist and protégé of Ice-T, US rapper Everlast was one of the few white members in the Rhyme Syndicate posse......
  • Martin576
    #171
    Ah, nem kell, megvan...
  • magyar ember 2
    #170
    Hat nemtom, en birom a rapet (is), de ez a film akkoris tre' volt.
  • Martin576
    #169
    "pechére Everlastnak öltözött" - Jaj....

    Az Everlast egy márka, nem egy személy... :P

    (Dobj lécci egy cikk linket!)
  • FREAK
    #168
    és ez a szomorú valóság......... a cigányok niggert játszanak, a magyar fehérek meg puerto rico-it.... mindezt Kelet-Európában
  • Cat #167
    index czikk :D

    Mellettem hidrogénezett Eminem-hasonmás beszélget a holnapi bioszdogáról pár albínó Coolio-klónnal, előttük túlméretezett fekete farmert és U-alakúra gyűrt baseballsapkát viselő Cypress Hill-rajongók röhögnek egy srácon, aki pechére Everlastnak öltözött, körös-körül pedig csacsogó lányok, akik Pinket követve szeméremvonalig lehúzva hordják a gyakorlónadrágot, vagy, mint J Lo, hagyják a farmerből elővillanni a fekete csipketangát. Mögöttem pár szakközépiskolás unalmában rap sessionbe kezd, egyvalaki a ritmust percegi vadul, míg a többiek nagy beleéléssel hadarnak és gesztikulálnak; a monoton mormolás csak néha torpan meg, olyankor együttes lelkesedéssel skandálják, hogy kinyírnak minden ringyó magyartanárt.

    Az elsötétítés után a hangzavar alábbhagy, a teremben gyéren mutatkozó nagykorúak idegeit már csupán néhány bekiáltott "Yo!" borzolhatja, de a rap-rajongók gyakorlatilag néma áhítattal fogadják be a 8 mérföld minden kockáját.
  • Sir Quno Jedi
    #166
    Izé, Thruman elnök volt ! S míg Uma-t gondolom sokan megraknák, őt valszeg. csak egy szűk kör tekintette szexszimbólumnak :-)))
  • Pheel
    #165
    Ki lehet? Hmm? Nem megy. Segíts! ;-))))))
  • Blasta
    #164
    Elképzelésem nincs, kire gondolhatsz....
  • Lteebee
    #163
    Van itt egy arc,aki kindig a vitapartnerére mutogat.
    Kábémint Ali G.

    ...still talking about yourselt...
  • Blasta
    #162
    Letöltöttem - megnéztem - nem volt rossz - letöröltem.
    Ennyi erővel tényleg nézhetném az RTL-t, de azokat a filmeket már láttam....
    Ennyi. Over. Ináff.
  • magyar ember 2
    #161
    Hat meg a tied milyen unalmas.

    Olyan meg plane ne ugasson nekem, aki e'lenja'r az esznelkuli anyazasban!
  • FREAK
    #160
    ennyi erővel senki ne fórumozzon, hisz miről dumálnánk?
  • shaba23 #159
    Szerintem egy nagyon jó film, főleg az a rész tetszett, amikor a fickó aki lefutotta a 8 mérföldet, odaért Rómába és azt kiáltotta GYŐZTÜNK....
    Bocs, de már álmos vagyok.
    Miért nem lehet elfogadni agymástól különböző ízléseket??????
  • FREAK
    #158
    ennyi erővel nézd az RTL Klubot, minden este van egy olyan film, amit csak egyszer nézel meg, de legalább a felének van mondanivalója.... (pl. ne nézz filmeket! :)

    :DDD
  • Blasta
    #157
    Hát nézd! Nekem senem tetszett, senem nem. De mindenképp nézhető volt. Sok elismert "filmszínész" szerepelt már kilóméterekkel szarabb filmekben (csak a példa kedvéért, Bosszuállók: Connery, Fiennes, Thruman).

    Viszont nem arról szólt, amit írtál, miszerint:
    "senki utca gyerekből megastar, american dream..."

    De tény, hogy jól "megleckéztette" a zsírkemény fekákat...
    Mélyebb mondanivalója nemigen volt, csak amit már 100-szor láthattunk...

    Nem hiszem, hogy mégegyszer vágynék rá, hogy megnézzem, de nem volt szar!
  • Blasta
    #156
    Jujjjj, azon a beszólásán leakadtam baze.....
  • FREAK
    #155
    ok, de adj hozzá pár Kozsó CD-t is, most úgyis kőkemény rap lemezt akar csinálni
  • Unknow
    #154
    Odaadjam kazin,hogy szenvedj?:)
  • FREAK
    #153
    mesélj róla

    mit tud, amit más nem?
  • FREAK
    #151
    pihenj már, tényleg kurva unalmas ez a stílus
  • magyar ember 2
    #150
    Sztem magadat jellemzed itt 1folytaban, talan azert nem tunt fel. Ahogy elnezem meg neked sem, de javaslom a tukrot, az segit.