3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • mohus
    #511
    "ehez a KIRÁLY MGS zene"

    H.Gregson Williams...lsd A Szikla...nagyon hangulatos...

    ja PS2 Dolby Digital...
    + akadás és képszétesésmentes!
  • mohus
    #510
    A GTA Vice City is "eszméletlen"...2002 október óta
  • mohus
    #509
    és ezt a ps2 tulaj már másfél éve tudta:)
  • mohus
    #508
    nemtom miért nem DVD-n adják ki....

    ez a cd-sdi már nagyon ratyi....tiszta Amiga kekszelés
  • mohus
    #507
    itt egy PS2 DVD toclist részlet (TOC=Table of Content)



    4.37GB - PAL - Devil May Cry
    4.37GB - JAP - Devil May Cry
    4.37GB - NTSC - Devil May Cry
    4.37GB - NTSC - TimeSplitters 2
    4.37GB - PAL - Grand Theft Auto 3
    4.37GB - PAL - Time Crisis 2
    4.36GB - NTSC - Mortal Kombat Deadly Alliance
    4.36GB - PAL - PSM Special Edition Player's Guide: PS2 Greatest Hits Vol. 3
    4.35GB - PAL - Dead or Alive 2
    4.35GB - PAL - Disney's Jungle Book Groove Party
    4.35GB - NTSC - DOA 2 Hardcore
    4.34GB - NTSC - GTA Vice City
    4.34GB - NTSC - State of Emergency
    4.34GB - PAL - State of Emergency
    4.33GB - NTSC - Soul Reaver 2
    4.32GB - NTSC - Silent Hill 2
    4.31GB - PAL - Dragon Ball Z Budokai
    4.31GB - NTSC - Eternal Ring
    4.31GB - PAL - 7 Blades
    4.30GB - NTSC - Metal Gear Solid 2
    4.28GB - PAL - Final Fantasy X
    4.26GB - JAP - Final Fantasy X
    4.23GB - NTSC - Mobile Suite Gundam
    4.23GB - NTSC - Kessen
  • Sephi
    #506
    Lol

    En szerintem 4 Cd-es lesz a gama. Tobb nem lehet. Marmint remelem hogy nem :)
  • Davidus
    #505
    600 mega a game 7 giga a PS2 emulátor:)
  • Dynamic
    #504
    Egyébként valaki aki tolta, elárulná, hogy mitől 7,6 giga a játék?
  • Davidus
    #503
    Akkor nem linkelgetek tovább.Pedig találtam pár bomba képet:)
  • Davidus
    #502
    http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=645203 Itt eddig március 25 volt a megjelenési dátum de ma átirták 18-ra:)
  • Dynamic
    #501
    Az előbb még látszott.Most már nem:)
  • Davidus
    #500
    Látszik a kép amit belinkeltem? Nem vagyok benne biztos:)
  • gergou
    #499
    Na bazz, ez a jo kis gamez ma jon ki, ha minden igaz, es a legujjabb fejlemenyek:

    Ha dvdn jon ki a game, akkor dupla dvd lesz, es nem lesz belole dvd rip, mert az xboxos, es ps2es valtozatbol semvolt... Azonban ugy tunik , hogy compact discen jon ki, ugyan is az uj rendszerkovetelmenyben ezt kerik, hogy legyen( marmint cd meghajto:) Ja, es meg valami van ott: recommended disk space: 7.6 gigabyte... Szal ha cd, akkor kb 10 db. Aszem ezt egy hetig toltjuk...
  • Davidus
    #498
    egy kép a királyról és a kékpizsamás testőréről
  • Mr. Perfect
    #497
    Aki még nem nézte meg a képeket sürgősen tegye meg, nagyon csúcs!!!! Pl. a gameplay-nél van egy olyan ahol Snake barátunk egy doboz alatt lapul és úgy támad hátúlról egy katonát. Eszméletlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mr. Perfect
    #496
    Igazából nem is rosszabb a grafika, csak másmilyen...
  • Mr. Perfect
    #495
    Megnéztem a képeket a Konami oldalán, és ha a SC szinvonalát nem is éri el a grafika (bár csak nagyon picit marad el) a hangulat az tuti, hogy nagyon ott van a szeren. Isteni lenne ha ma tényleg megjelenne :))))))))))))))))))))))
  • Davidus
    #494
    Ma jelenik meg ha minden igaz.
  • The Hedgehog
    #493
    Sziasztok! Nem nagoyn vagyok most képben! Le lehet már rántani valahonnan a Substance-t vagy még várhatok?
  • CSOCSO
    #492
    csak a térképet nem vágom:)))))))ez mé igy van?:)
  • CSOCSO
    #491
    már mondtam....texturailag nem jobb mint a Splinter de részletesebb sokkal.. jobban kidolgozott pálya.. annyi dolog van a polcon vagy a szárazáruraktárban hogy jujj stb..csak meg kell lesni a videokat.. vagy azt amikor a lézeres kiscsaj rád tüzel... hát mekkora zoral robban minden..mozognak a lámpák stb....tudom ez igy nem nagy szám..hisz hán ygammában mozog a lámpa de ez igy együtt nagyon király.. az emberek mozgása meg nagyon valodi..ehez a KIRÁLY MGS zene...meg a sztori meg minden..huu bazzze:))))) már alig várom...
  • toMpEr
    #490
    Szerintem grafikaban jobb a Splinter Cell, de minden masban az MGS2 tunik nyeronek...
  • Davidus
    #489
    Bazz a 09-es a legjobb:)
  • Davidus
    #488
    Ezt a kis 06-os muvit képzeld el a monitorodon 1024-ben aztán nyomj egy uninstallt az SC-re:)
  • Davidus
    #487
    A 06-os videoban van egy feelinges ingame muvi is.
  • Davidus
    #486
    Apro pici szar minöségü MGS2 videok. Megtekintése erösen ajánlott mert nem muvik hanem akcio közben láthatjuk hősünket:)

    http://www.konami.com/mgs2/officialsite/movies_show.php?n=movies_01

    A végén a 01-et le lehet cserélni egészen 11-ig(tehát 11 muvi van:)
  • Petyus_
    #485
    Csak látnám már ezt 1024*768-ban a monitoromon! :D
  • Dynamic
    #484
    szal...

  • Dynamic
    #483
    Már nem azért, de ez tényleg szebb lenne, mint az SC?A karakterek úgy ahogy elmennek, de a többi...

  • CSOCSO
    #482
    csaknem lesz ennyi igénye..
    mégha csak 1 dvd-t tesz fel.. a másodikat nm bizti hogy fel kell rakni..kitudja mi lesz...
  • Shep
    #481
    Na reméljük jó gae lesz, bár engem a 7.6 giga hely elrettentett ui a 6.4es vinyomra nem igen fog felférni /kéretik nem röhögni, ekkora van, hát mindig mire összejön a lóvé hát nem pont akkora szorul vagy a proci vagy a vidkari cserére a vinyó valahogy mindíg kimarad/
  • CSOCSO
    #480
    de végülis nem ettől lesz jobb a game...
    csakhát a ps2 4 mega ramja miatt írtam ...meghát kicsit fura hogy egy ilyen gamez ilyen régi mégis milyen szép .... nah mindegy...
    az hogy meg a Hardwireden milyen fos pc-s képek vannak arrol nem tehetek...szvsz jopár effektől ritkítva lesünk:(((((((((((
  • CSOCSO
    #479
    énsem kötekedés képpen de én is nyomtam a Splintert.. és jopár videot láttam az MGS2 ből...ugy kb fél orányit!!!!! és az mgs sokkal de sokkal részletesebb!!az emberi testnél kezdve MINDEN..
    mozgások stb sokkal emberibbek azhem ezt nem is kell vitatni..nézz meg egy mgs2 videot.. sokkal jobb a motion capture..
    emberi test részletesebb..haj meg minden sokkal jobb az arc is...nem beszélve akár az ujjakrol.. ahol az mgs2 ben 5 van.. mig Splinterben össze van gyurva 2-3...
    stb...
    nézd meg a repcsiket az SCben az olajkútnál..meg az mgs ben..hát mgs ben sokkal szebb.. és mindennel igyvan..
  • Shep
    #478
    a fene egy kis malőr történt na mindegy nem töltöm ezzel az időt a www.hardwired.hun mindenki talál képet dögivel
  • Shep
    #477
    Csocso, te arrol a SC ről beszélsz amivel én játszok, mér ne haragudj meg, de az egy igen csak részletes game és a MGS2 részletessége elbújhat mellett, nem kötekedésképpen mondom, ezt szeretém leszögezni de hogy az igazamat bizonyítsam itt van két kép mindekttőből aki nem hiszi járjon izé nézzen utánna. A fény-árnyék hatást pedig nem is említem.

    SC
    MGS
  • Shep
    #476
    Mi a game hivatalos oldala ahol a gépigény stb vannak leírva?
  • Piftuka
    #475
    Azért elfogulatlanságtól mentesen jegyezzük meg, hogy a Splinter Cell grafikája "állejtős", de nagyon !
  • CSOCSO
    #474
    :))))))))))
  • Davidus
    #473
    Ha 16 giga lenne akkor is leszedném. Majd biztos megvárom amig méltóztatnak kiadni itt is:)
  • Davidus
    #472
    Most 8 giga vagy csak annyi lesz a telepítés után? Bár nemtom hogy lenne 3.8 ból 8 giga:) Lehet hogy 2 DVD-n jön ki?