3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • mohus
    #551
    már megint olyat írtál, amit még nem láttam pc-n:)maradjunk a PC-s verziónál...kiváncsi vagyok min fog "folyni"
  • aabyssx
    #550
    "igen, de ez még is mozdul..."

    Nem csak megmozdul, hanem folyik. (Legalábbis PS2-n.)
  • mohus
    #549
    majd utána nézek...
    most nincs itt az az mp3as lemezem..de lehet hogy hans zimmer

    mind a kettő zeneszerző toppon van
  • gergou
    #548
    hat, elkeserito hir, hogy a gamez 03/18 rol 03/25 re csuszott, az eb gamesen legalabbis igen:((
  • CSOCSO
    #547
    hans csinálta zenét mgs nek.. gladiatornak, a sziklának..robotzsarunak..stb...
  • mohus
    #546
    igen, de ez még is mozdul...

    a mozgások nagyon szépek...és pl a faszi nem lóg át a falon...ha úgy esik el..
  • CSOCSO
    #545
    és az MGS rpl is azt tom hogy hans zimmer..
  • CSOCSO
    #544
    itt a kazi elöttem:
    Zene:NICK GLENNIE-SMITH és HANS ZIMMER
  • CSOCSO
    #543
    hm....
  • Davidus
    #542
    Jöhet a példa.
  • ember
    #541
    "PC-n még nem láttunk ilyen arc kidolgozást"

    azért ne essünk túlzásokba....
  • ember
    #540
    nem hans zimmer
  • CSOCSO
    #539
    hát nemtom.. nekem sokkal jobban tetszik mint a splinter.. oké nincsenek olyan texturák meg olyan fények.. de akkor is..azok a szereplők meg a többi.. ahogy él minden... lásd.: amikor a csajszi lövöldöz a lézerrel.. szétolvad a nagy konténer.. és izzik közben meg midnen.. aaahhh...sokkal coolabb..vagy amikor lő téged a hídon a repcsi..ahh 3szor szebb mint az sc repcsijei..
  • CSOCSO
    #538
    mik ezek??harckiképzett elitgalambok?
  • CSOCSO
    #537
    Lesd meg a Sziklát.. és helyetesítsd be az öreg helyére Snake-t mintha már öreg lenne és bezárták volna valamiért.. 10 pont a film!!nagyon zoral.. ugyanolyan kircsi zene.. nagyon jo vágás hangosítás ( amikor a katonák jönnek fel a mosdoban..10 pont...mindjár megyek ki meglesni a filmet:)))))))))))
  • CSOCSO
    #536
    már ne haragudj de véletlenűl nem Hans zimmer??
    mert én rola tudok..lásd szikla,és gladiator...
  • Davidus
    #535
    Ok szivacs van http://www.ebgames.com/ebx/categories/products/product.asp?pf_id=227471 március 25
  • Davidus
    #534
    PC verziobol elég kevés kép van ezek PS2 képek



    még gumikacsa is van:)

  • Davidus
    #533
    Madár van egy csomó. Sőt le os lehet őket lőni:)
  • Davidus
    #532
    Kéne egy MGS film. Eric Roberts tök ugy néz ki mint snake:)
  • Dynamic
    #531
    Figy, a játék bissztos jó lesz, de ez a grafika továbbra is csúnya.Az arc az okés, de itt a pont.Egyszínű,egyszerű, kidolgozatlan textúrák.
    Se felhő, se köd, se madár se egy vacak repedés a falon.Egyszóval nekem ez nagyon nyers.
  • Davidus
    #530
    Már ha látjátok a képeket:)
  • Davidus
    #529
    2 kép a PC verziobol

    PC-n még nem láttunk ilyen arc kidolgozást. Ráadásul frankón tud érzelmeket kifejezni meg a szájmozgás se egy 2d-s textura.


    Snake is nagyon babán néz ki. Viszont(ezen a képen nem látszik)nincs olyan baba árnyéka mint PS2-n
  • Davidus
    #528
    Ahogy elnézem a PS2 vs PC képeket full jó konverzio lett. Viszont az árnyékok nem nagyon akarnak feltünni a PC-s képeken:)
  • Davidus
    #527
    A rémhírek 2 DVD-röl szolnak:) De mnindenki mást mond.
  • djcom
    #526
    Most akkor mekkora lesz(hány cd)?
    Mert ugy tartalékolok helyet!(a sectoron)
  • Davidus
    #525
    Miért van olyan aki azt hitte hogy ma jelenik meg elöször?:)
  • Petyus_
    #524
    Én láttam PS2-n megjelenéskor és azóta is várom.. sőt, a Konamit nagyon nagyra tartom, a SIlent Hilleket is imádom.

    Nem értem minek ide behozni ezt a nevetséges konzol-PC ellentétet. Egy MGS színvonalú cucc minden platformon isten. :)
  • Davidus
    #523
    Ja minden oldalon a mai dátum van.
  • djcom
    #522
    Elvileg ma jön ki ugye?
  • mohus
    #521
    valaki azt kérdezte, hogy most kötözködöm-e?

    én meg nem kötözködni jöttem, hanem megválaszolni, hogy mióta is létezik az MGS2 és mi vele kapcs. a véleményem, észrevételem stb.
  • mohus
    #520
    de ezt most nem csak PS2 értem

    Xbox és GameCube is ott van nagyon...sőt..technikailag jobb is


  • Davidus
    #519
    De most miröl van szó? Nem értek semmit:)
  • mohus
    #518
    épp ezért mondom, hogy legalább a minimális fáradságot rá kéne áldozni, hogy mire mi jelenik meg...és ha a haverodnak van vagy boltban látod akkor meg tessék ott megnézni:)aztán lehet petíciót írni a KONAMINAK egyből...
  • Davidus
    #517
    Azért játszunk PC-n mert nekünk ez van:) Játszanék én PS2-n meg kockán is ha lenne:)
  • mohus
    #516
    ugyanis interneten bármiről lehet már friss infót találni

    pl computerandvideogames.com vagy ign.com
  • mohus
    #515
    nem...

    de azért néha vehetnétek a fáradságot és tájékozódhattok a más platformok szoftvereiről...nem csak PC-n lehet játszani...hanem Gameboyon is...
  • toMpEr
    #514
    Most te csak kotozkodni jottel ide?
  • Davidus
    #513
    Mennyi az idő most az amcsiknál? Fél hat? Mikor szoktak megjelenni a gammák? Remélem még délelött kidobják:)
  • mohus
    #512