3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • rorr
    #2783
    ha van dvd íród és az xp-n ntfs particiót használsz kövesd az alább levőket nekem bevált!!!

    - Az ISO-t megnyitod a Daemonnal.
    - Bemásolod a vinyóra - DE a "cdrom.img" nélkül !!!!!
    - Hozzáteszel egy No-DVD-crack-et
    - És végül Nero-val kiírod (cimke neve legyen : mgs2 !)
    Ennyi.

    Az a cdrom.img nevű fájl (kb. 3,8 GB ) abszolute nem fog hiányozni, anélkül is 7,8 GB lesz a feltelepített játék a vinyón.
    kinyitni csak ntfs vinyóra lehet a 4gb-nál nagyobb file miatt!!!
    üdv!


  • badoer
    #2782
    lehett hogy elirtam ezert adtam tobb utvonalat.toca 2-hoz nincs crak vagy mi.meg 2 gep kell hoza.
  • grebber
    #2781
    Szerintem ez http://gamelip.fw.hu nem is fog bejönni mert elirtad ---> http://gamelib.fw.hu és a TOCA 2 náluk sem müködik szerintem normálisan mert ugyanaz a verzió mint a többi oldalakon.
  • badoer
    #2780
    az lesz.vinyon egy 20gb helyet csinaltam neki.majd felrakjuk valamelyk nap
  • The Hedgehog
    #2779
    Mindenképpen XP kell hozzá!
  • badoer
    #2778
    azt irtak hogy xp kell feltelepiteni mert hiaba csomagolom ki nem fogom tudni feltelepiteni.le tudta tolteni?fut szépen?holnap az egyik meghajtora feltelepitsuk az xpt.ott csomagolom ki es telepitem fel.amit irtal probaltuk de nem tud majd 8 gigaval miz kezdeni.
  • The Hedgehog
    #2777
    Először is kell hozzá egy NERO. A cucc ugye DVD-s és közel 8 giga a kicsomagolt image. Csináljatok a NERO-val egy virtuális CD meghajtót amibe olvastassátok be a fájlt és már megy is. Mintha DVD-t futtatnátok... ez a legegyszerűbb módja!
  • badoer
    #2776
    ez cumi.az uristenek se birjuk kicsomagolni.mar 4 gében probaltuk.xp.milleniumon es win98.annyira juttotunk hogy a cd kép megvan.de onnan meg nem akkar telepiteni.azt irja nincs meg a falj.nincs valami tippetek mit lhetne tenni.
  • CrucifX
    #2775
    A tanker pályán valahogy kimaradt az optimalizáció, ott valóban erősen szaggatott (csak a külső helyszínen, a hajó belsejében tűrhető volt).
  • badoer
    #2774
    nem emlékszem hogy szakadott volna.nagyon szep grafikaja volt.nem tudom lehett en vagyok elmaradva de volt benne egy resz amikor feljotem a vizbol a kameran latszot a viz.tehat a képernyon.ilyen meg elotte nem latam.
  • toMpEr
    #2773
    Amugy lehet nem szaggatott, csak leesett az FPS
  • toMpEr
    #2772
    Nemtudom asszem gamespot-on olvastam, szerintem ok is az eredetivel jatszanak
  • badoer
    #2771
    nalam nem szagatot egy percet se.en eredetivel nyomtam lehett az is szamit
  • toMpEr
    #2770
    Azert PS2-n az igazi, Xboxon elegge szaggatott nehany helyen ugyhallottam. PC-n is eleg nagy gepigenye van.
  • badoer
    #2769
    igen ez igaz.akkor nem tudom mihez hasonlit de nagyon jo jatek.xboxon nagyon jo volt.
  • Davidus
    #2768
    Pont ezt akartam írni:D
  • toMpEr
    #2767
    Lentebb irtak egy smsweb-et ami biztosit
  • CrucifX
    #2766
    Nem csak ez a különbség. Az SC szinte végig sötétben játszódik s nem szól másról, mint az árnyékban lopakodásról.
  • ati2002
    #2765
    Valaki le tudná írni a billentyűzet ideális beállításait? Akkor elkezdeném mégegyszer, elsőre ezért nem vittem tovább 10 percnél, pedig tényleg jó kis játék ez. Havernál láttam ps2-őn, Ő már 3x-orra viszi végig, mutasztottegy-két pályát a sűrűjéből, hát azt kell mondjam, megérné foglalkoznom vele.
  • mike369
    #2764
    de, én szívesen megosztom, csak előbb valaki nekem is biztosítson hozzá egy t-s sávszélességet...
  • CSOCSO
    #2763
    hja..csak inkabb a SC hasonlit az MGS hez
  • CSOCSO
    #2762
    :)))))))))))))))))))))) ez egy jo keres volt:)
  • Wanted
    #2761
    nem osztaná meg valamelyikőtök dc-n a gammát?
    (t3-mal)
  • badoer
    #2760
    minketto lopakodos.annyi a kulombseg hogy a spilent centerbe kolonbozo kuldetesek vannak.mig a mgs2 egy tortenet
  • CrucifX
    #2759
    Egyáltalán nem hasonlít a Splinter Cell-hez.
  • badoer
    #2758
    azzal nekem se lesz gond.van jostik.igy van mas kategoria.ez inkabb a spilent centerekhez hasonlit.lesz megoldas hordozon van mar elvitte.kicsomagolja aztan hozza vissza.
  • The Hedgehog
    #2757
    Mondjuk tök mindegy mert van PS2-re hajazó gamepad-om szal' az irányítással nem lesz gond!
  • mike369
    #2756
    Azért ez így nem igaz...
    Csak türelem kell a beállításához, aztán már olyan, mint bármelyik sokutasításos PC-s játék.
  • The Hedgehog
    #2755
    két totál más kategória... szal' inkább meg sem hallottam amit mondtál!

    hát jah! FAT-on nem tudsz 4 gigánál nagyobb fájlokat "kezelni"... dobjatok fel egy XP-t NTFS-el és máris megoldja a problémát!
  • REAL_CIÁN
    #2754
    Inkább PS2-n jászd, arra van belőve az irányítás, pc-n billel borzalmas!
  • badoer
    #2753
    meg nem tudok vele jatszani,nem tudom kicsomagolni.delutam jon egy szakerto haza viszi.neki xb van.a win 98 nem tud vele megbirkozni.szerintem ez jobb jatek de a gt3 se rossz.
  • The Hedgehog
    #2752
    PS2-m van és meg akartam rá venni, de a GT3 akkor elcsábított és gondoltam ha már van PC-n akkor inkább megszerzem arra.
  • badoer
    #2751
    szivesen.tok véletlenul talaltam rá.xbox-on végig nyomtam akkor nagyon tetszett
  • The Hedgehog
    #2750
    Na már kapom is lefelé! Hmmm szerintem holnap reggelre má' le is pucolja oszt' király!
  • The Hedgehog
    #2749
    Köszi! Már mióta kerestem. Örök hála!
  • badoer
    #2748
    a http://gamelip.fw.hu.ha nem jon be én ugy erem el hogy http://7-vip.uw.hu akkor bejon egy olyan hogy top40.biztos ismered.ott a 3 lap lesz.onnan ismered fel hogy ugy reklamoza magat hogy naluk van az egyetlen mukodo toca race driver2.illetve 500gb anyag talalhato.hulyek vagytok ha kihadjatok.onnan is fellehett ismerni hogy az o reklamjukba van az szo hogy hulye.remelem megtalalod.jo hosszu 28 ora alatt jott le.jo toltogetest
  • The Hedgehog
    #2747
    badoer: Honnan tudtad letölteni?
  • badoer
    #2746
    es akkor hogy lehett kicsomagolni?
  • The Hedgehog
    #2745
    Honnan szedted le?!
  • toMpEr
    #2744
    Az,hogy FAT-ra akarod kicsomagolni, csak NTFS-re tudod