3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • toMpEr
    #2863
    allitolag regebbi videokartyadrivereket jobban szereti, meg model detailt is erdemes lejebb venni
  • Sephi
    #2862
    2.8-a AMD , 512 ddram , gf3 ti 200 (128ddram) NF7-es alaplappal miert nem megy a gama? Fomenunel befagy.

    Lehet video driver hiba? Mit szoltok? Ja es az elso muvi is katyog es rekeg..
  • GazVezir
    #2861
    oh, azt nagyon megköszönném
    nem akarok bunko lenni,ha kérdezhetem mennyire este, mert olyan 6 fele megyek el hazulrol.
  • toMpEr
    #2860
    nekem megvan, majd este adok ftp-t es az ejszaka leple alatt athuzod
  • GazVezir
    #2859
    Ez a file az utsó: solidpc.part091.rar
  • GazVezir
    #2858
    12
  • toMpEr
    #2857
    hany file hianyzik?
  • GazVezir
    #2856
    Hitok!
    A bounce warezről töltöttem le a dvd-s verziót. Azonban ma törölték az oldalt. Tudtok olyan oldalt, ahonnan letölthető ugyanez az Outcastos dvd verzió? Előre is köszi!
  • gergou
    #2855
    A memoryakon nincs meg huttoborda sem...
  • gergou
    #2854
    nem, nincs. Ezekszerint valami gaz van a kartyaval...:(
  • Davidus
    #2853
    Melegszik a memoria? Húzva van?
  • gergou
    #2852
    Meg egy kerdes: Ati kartyamon ( his 9800 pro) Van nehany jatek, pl a metal gear is ilyen, hogy elkezd pottyosodni a kep, elojonnek texture hibak par perc mulva a jatek elinditasa utan... 4.7, 4.9 es driveren is...:(
  • gergou
    #2851
    jah, telleg:)
    koszi.
  • Sephi
    #2850
    Ekusotam!
  • Davidus
    #2849
    A mentéshez rádio kell nem menü;)
  • Davidus
    #2848
    Nem tab ?
  • Davidus
    #2847
    Ja és a király: WarCraft 2 !
  • gergou
    #2846
    es mire jon be a menu? A radio enterrel jon be...
  • Davidus
    #2845
    BG1-2
    Zelda:OoT
    Icewind Dale
    Diablo 2
    Mario 3(nem röhögni;)
    + egy csomó ami nem ugrik be
  • Sephi
    #2844
    Ok Mohaa... mas?
  • Sephi
    #2843
    Egy peldat kerek szepen!
  • Davidus
    #2842
    Esc-re jön be a rásió? Régen nyomtam de nekem máshogy rémlik.
  • Davidus
    #2841
    Egy csomó;)
  • Sephi
    #2840
    Szerintetek letezik meg ezen a vilagon jatek (a FFX-en kivul) amelyknek jobb lenne a zeneje mint a MGS-nak ?:)
  • gergou
    #2839
    Valaki mar emlitette ezt a problemet valamikor regen, de a helyzet az, hogy akarhol nyomok escet, a game elszall, es igy savelni se tudok:(
  • CrucifX
    #2838
    Alt+F4
  • CSOCSO
    #2837
    fogalmam sincs mi lehet
  • gergou
    #2836
    Nah megvan a patcsh, de pl meg most sem tudok kilepni a gambol, egy esc megnyomasa utan kiakad! Valki tudna tanacsot adni? koszi...
  • gergou
    #2835
    Az volna a keresem, hogy valaki legyszi adjon linket az 1.01 es patchhez, mer sehol se talalom... A 2.0 nal meg az introkat se latom... 9800 pron egyebkent...
  • lee86
    #2834
    thx!
  • a
    #2833
    amúgy ha ágyék tájékra célzol akkor is kipakolja a dögcédulát asszem
  • a
    #2832
    alapbeállításban entert lenyomod, bejön a rádió (codec) és ott van egy SAVE-frekvencia
  • lee86
    #2831
    akkor már csak 1et mondjatok el plz: hogy lehet állást menteni? vagy lehet 1általán? mert az egy dolog, h a TAB-bal előhozom a pause menüt, de onnan hogyan tovább? thx! ;-)
  • Seth
    #2830
    Nem haragszom :))
  • CrucifX
    #2829
    Okay, bocsánat :)
    Jól mondja seth, arra viszont vigyázz, hogy ne altatólövedékkel, mert akkor szépen ébresztgetheted! Néha az is elég, ha csak a fejére irányítód a pisztolyt.
  • Seth
    #2828
    Ja és ha nem akarja esetleg odaadni a dögcédulát,mondjuk azt mondja cinikusan hogy "most le akarsz lőni?" vagy "Nem mondok semmit"...akkor lőj bele mondjuk a kezébe vagy a lábába(de ne soxor mert elpatkol), ha ez se segít akkor vedd elő mondjuk a rakétavetőt és azt fogd rá :)egyből kipakol :))
  • Seth
    #2827
    úgy kell hogy ne vegyen észre amikor mögékerülsz( tehát az a lényeg hogy ne akkor próbálkozz ezzel amikor már észrevett és lődöz rád :))
  • lee86
    #2826
    ha fegyvert fogok rá, akkor még nem történik semmi.. hogyan helyezhetem "kezeket fel állapotba"? :))
  • Seth
    #2825
    Kösz nem megvan PS2-re original-ba...csak pc-n is ki akarom próbálni..jóval szebb a graf
  • CrucifX
    #2824
    6 ezer forintért van originál, egyszer használt változatom ha érdekel.