3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • JonasSandor
    #3303
  • tabek
    #3302
    Egy tuti módszer amivel el lehet indítani
    Win 7-en az MGS 2-öt
    http://www.youtube.com/watch?v=wDSrOfg61es&feature=related
    Nekem ezzel indult el.
  • Evin
    #3301
    De. Hol akad meg?
  • csaby14
    #3300
    Hello
    nem lehetne valahogy a substancet elindítani win7-en?
  • Sarapetike
    #3299
    Substance-ban és a Sons of Liberty-ben is ki lehet hagyni a tankert ha akarod !!!
  • Evin
    #3298
    És ez biztos? Játszottál a SoL-vel?
  • Seth
    #3297
    Dehogyis. Az alap verzióban is benne van a Tanker és a Big Shell is. Annyi a különbség a Substance-ban, hogy simán átugorhatod a Tanker fejezetet( ami véleményem szerint a játék legjobb része, rühellem Raident). Szóval kezdhetsz egyből a Big Shell-en. New game-nél normálisan kell indítani, nem fejezetet választani,mert akkor történik az, hogy Tanker után kilép menübe
  • Evin
    #3296
    PC-re csak a Substance van. A Sons of Liberty csak konzolra jött ki. Annyi a különbség, hogy a SoL-ben csak az olajtisztítón játszhatunk, a Substance-ban meg berakták a tanker, és a VR küldetéseket. Meg "mozi" stb.
  • offkorzreg
    #3295
    köszönöm,jófej vagy^^
  • norbi2fraktal
    #3294
    ha valami nem megy segítek:)
  • offkorzreg
    #3293
    oké köszi,majd megnézem akkor
  • norbi2fraktal
    #3292
    húú nagyon rég nyomtam, őő, PC-re csak a Substance van, és asszem a sons of liberty ua,....., na most, amikor indítod asszem van olyan hogy tanker+hangar azt válaszd vagy valami ilyesmi,
    bocs többet nem tudok írni, jó játékot
  • offkorzreg
    #3291
    helósztok.
    ebből a második részből több féle is van?nekem a substance van meg,ugye megcsinálom az első pálya(a hajós),és kirak a menübe vissza,és csak hülye játék módok vannak.namármost ezt nemértem,csak 1 pálya volna?Sons of Liberty az külön álló rész-e?valaki magyarázza már el legyen oly szíves hogy miként van ez a második rész.
  • Sarapetike
    #3290
    hangkártya volt a ludas kellet hozzá egy progi és most jó és nem kellet a kompatibilitésal foglakozni Xd,viszon ps 2 ön amikor ráfogtam a fegyvert az ellenségre feltette a kezét és ha vele szembe áltam akkor odata a dögcéduláját vagy valami itemet de most nem tudok vele szembe állni mert ugye háturol kell ráfogni a fegyvert de ha elengedem a gombot lelövi
  • Daell Drow
    #3289
    Hat nekem Vistan ugyse indul el, eggyelore szuneteltetem most az mgs2-t.
  • norbi2fraktal
    #3288
    biztos hogy elindul,Xp kompatibilitással
  • Sarapetike
    #3287
    XD *windows 7 XD
  • Sarapetike
    #3286
    windovz 7 en fut valakinek ?
  • csaby14
    #3285
    Valaki adjon 1 linket vagy valamit hogy honnan lehet letölteni az MGS2 substance-t pc-re meg lehetőleg egy magyarosítást is
    UI.:lehetőleg jó seedes legyen hogy gyorsan lejőjjön
    előre is kössz
  • tabek
    #3284
    Én gamepaddal játszok vele de:alapértelmezett beállításokkal az "U"-val lö
    nyomd meg tarsd nyomva s mellé nyomd a "W"-t is.meg persze az irány gombokat.
  • norbi2fraktal
    #3283
    lécci segítsetek!!!!
    hogy kell benne pisztolyal futni????
  • tabek
    #3282
    Én kölcsön kaptam eredeti 7gigás dupla rétegű dvd-n azzal tökéletesen végig lehetett játszani, én simán át másoltam én 3*jáctam végig és ati kártyám van.
  • tabek
    #3281
    hülye vagy hozzá.
  • tabek
    #3280
    Egyébként az angol is érthető, csak tudni kell angolul

    Te egy igazi bölcs vagy!!!!!!
  • ffxi
    #3279
    ?_?
  • Seth
    #3278
  • csepptallu
    #3277
    császtok
  • bad trip
    #3276
    Szia Evin! Köszönöm a segítséget, a magyarítással nem fagyott ki! Szép munka! Üdv, Trip
  • Evin
    #3275
    2dolgot kipróbálhatsz, és ha bejön, nem maradsz ki semmiből:
    -vedd le a Drawing fülön a Modell quality-t 1-esre
    -töltsd le a magyarítást, és rakd fel, mert abban javított indító exe-k vannak az új NV kártyák támogatásához, és hátha nálad is működni fognak (vagy a gamecopyról csak az exe-ket)
  • bad trip
    #3274
    Valaki esetleg? 10 perces művelet max, mert sajnos very easy-n kezdtem el... Ha ezt tudom, Nvidiát veszek... Köszönet.
  • bad trip
    #3273
    Helló Mindenkinek! Nekem is Ati kártyám van (radeon hd 3600), de sikerült működésre bírnom a gamét, egy ideig. Eljutottam a Solidus Snake megjelenéséig, és itt bizony gondok vannak. Már az előtte lévő átvezető közben teljesen lefagy (újraindul) a gép, ami még nem lenne akkora baj, mert át lehet ugrani, viszont Harrier lövöldözés közben is egy idő után. Ami furcsa, hogy mindig máskor, volt hogy már majdnem lelőttem Solidust. Szóval bevillan a kék képernyő, aztán rögtön újraindul, el se lehet olvasni (egy 'divide by zero'-t sikerült kihámozni).
    Ha valaki megtenné, hogy átviszi ezt a boss harcot, és elmenti a következő helyszínen, azt igazán meghívnám egy (virtuális) sörre, és imádkozom, hogy több ilyet ne csináljon... :D

    http://badtrip.extra.hu/mgssave.zip
  • Szerdzso Cortez
    #3272
    Rendben köszönöm.Már csak azt mondja már meg valaki hogy mikor elindítom a játékot akkor miért csak egy fekete képernyőt látok?A gép nem tölt semmit,mintha ott megállt volna az egész.Próbálgatok belőle kilépegetni,de lefagy tőle az egész gép.Viszont a menüben mászkálva sikerült valami pályára keveredni és ott tudtam is mászkálni,de nekem a "story mode" fontosabb
  • Evin
    #3271
    Mikor indítod a játékot, bejön egy ablak. Abban kell beállítani a Gamepadot. Én alapbeállítást használtam, és azzal tökéletesen is ment.
  • Szerdzso Cortez
    #3270
    Sziasztok!Én is a segítségeteket szeretném kérni.Az első részt sikerült megszerezni és már a vége felé járok így gondoltam beszerzem útközben a következő részt hogy ha kiakasztom tudjam folytatni.Nekem egy 3,972 GB-os iso-t sikerült beszereznem.Fel is tudom telepíteni és a magyarosítás is üzemel rajta,csak mikor rányomok hogy új játék és kiválasztom a módokat nem tölt semmit és csak megáll.A gépigény megvan hozzá,csak nem tom mi lehet vele.Ha valaki tud segíteni kérem írja meg ilyenkor mi a teendő.Ha esetleg ez a ~4 gigás verzió nem felelne meg akkor adjon már torrentet vagy valami elérést,hogy sikerüljön elindítani.

    Ide tartozik még hogy PC-n játszik e vele valaki gamepaddal.Az első részt azzal nyomom és nem tom hogy kellene beállítani a 2. részben az irányítást.

    Nagyon várom a segítségeteket,addig játszok még az első résszel.
    Előre is köszönöm
  • Ronnie17
    #3269
    köszönöm a segítségt!
  • Evin
    #3268
    Vedd le a modell részletességét 1-re, vagy tedd fel a magyarítást. Nvidián mindkettő biztos megoldja, ATI-n kétséges.
  • Ronnie17
    #3267
    Hali. asszem vmi gáz van nekem a játékkal, mikor indíton még minden okés aztán az első missziónál tiszta zöld minden, mikor a két csávó beszélget egynmással az egyiknek csak a szemüvegét látni halványabb zölddel... mi lehet a gáz? tudna segíteni vki h mit csináljak?
  • ffxi
    #3266
    De de, sikerült a magyarítás. Most már csak a hanggal van próblémám, ugyanis tisztára recseeeeeeg és hangos a videók!!!! Asszem ezek átvezető videókra vonatkozik
  • Evin
    #3265
    A feliratok 70%-ban magyarok.
    Egyébként az angol is érthető, csak tudni kell angolul.
  • grebber
    #3264
    Akkor még várok mert érthető nyelven szereném tolni!