20
Van ilyen?
  • w77d
    #20
    bazdmeg jó friss témára válaszoltál XD
  • Dávca
    #19
    Hali! sztem érdkesebb win98 alá NTFS-t varázsolni, de lehet :) (tapasztalat). Próbáljátok meg :) Bár 486-osba nemhiszem h nagyobb kapacitású vinyót akatok berakni :)
  • mikike
    #18
    Szerintetek filmet hogy lehet nézni egy P200-ason, illetve milyen programok/játékok futnak rajta?
  • mikike
    #17
    ez tényleg gyorsít rajta?
    használta már valaki?
  • 2XP
    #16
    A winbeta irc csatiján kérdezz rá, biztos tudnak mondani 1-2 helyet ...
  • avcom
    #15
    sokat segítenétek egy direkt linkkel :-)
  • 2XP
    #14
    Tényleg, ez a topic nem az Operációs rendszerek, felhasználói programok részbe illene?
  • 2XP
    #13
    De 2 GHz alatt ne nagyon próbálkozz :D
  • 2XP
    #12
    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=002207
  • mateos
    #11
    szar az egész
  • CSOCSO
    #10
    alpha verzio már van azhem.. elvileg a haverom azt tölti
  • Bruce Lee
    #8
    kijött már, vagy majd még csak fog? :)
  • CSOCSO
    #7
    engem inkább az win xp 6 érdekel..azaz a windows longhorn
  • Penya
    #6
    Kosz! Mert en csak szoba hallottam aztan aszittem hogy light:))
  • Bruce Lee
    #5
    a www.google.com -on ha beirod a "win98 lite"-t, lesz még több találat is :)
  • Bruce Lee
    #4
    Szerintem te a Win98 Lite III Professional-ra gondolsz, ami egy külön progi. :)
    http://www.litepc.com/98lite.html
    most hirtelen nem emlékszem már hogy hogy lehet ezzel megoldani a dolgot - vagy ugy hogy a már telepitett rendszered csupaszitod le, vagy ezen keresztül kell installálni - de müködik a dolog (a honlapon valszeg le van irva).

    Meg anno kijött egy Win99 is, persze nem hivatalos, emlékeim szerint vmi orosz programozók nyirbálták meg a win98-at.
  • Penya
    #3
    Ma mondtak nekem, de nemigazan talalom. Elvileg mar valami 5.xx verzional jar. Erosen erdekelne a cucc. Aszontak explorer sincs benne :))
  • Galy
    #2
    Valamit én is hallottam róla
  • Penya
    #1
    Allitolag van valami lajtos win98 ami akar egy 486on is elmegy. Meg sokkal gyorsabb mint a rendes. Tudtok rola valamit?