41
NFS 5 Porsche unleashed és Win XP. Nem szeretik egymást?
  • blekike
    #41
    üdv
    már megtaláltam a megoldást, egy patch-et kellett fölrakmni, valami nfspu patch, szócval ebböl nem sok derül ki, na mind1.
  • blekike
    #40
    ja és bevan nyomva a játékban a triple buffering. nemto mez számit e valamit.
  • blekike
    #39
    üdv
    nekemis az volt a gondom hogy 1fps em volt, kitöröltem a gimme.dll-t de a helyzet változatlan. mit tegyek? (nincs fölrakva a gameba semmi xp patch, csak nocd patch és win98 kompatibilitással nyomom, xp-m van.)
  • Csanjedi
    #38
    valaki lanon? [email protected]
  • elekati
    #37
  • steweee
    #36
    ha visszaolvastál volna a topicjában rájöhettél volna hogy másoknak is volt ilyen gondja, és a megoldás rá hogy a:
    gimme.dll -t kitörlöd a könyvtárából és ennyi
  • vzoole
    #35
    Hali!
    Az a gondom a játékkal, hogy ha még minimumra veszem a grafikát akkor is jó ha 1 azaz egy FPS-el megy!
    (ezt egy 3Gh P4-en gef 4ti4200 win XP)
    És full grafikán is úgy néz ki mint valami commodore-os játék.
    Mi lehet a gond?
    A kompatibilitást már próbáltam állítani.
  • gyraph
    #34
    :) Igen, feltámadtam...A gamecopy-n már nézztem régebben, de ott se találtam, amit kerestem.
  • ullrich
    #33
    Hi gyraph örülök, hogy magadhoz tértél :)
    Nemtom hogy xp-s frissítés van-e, de a különböző verziók fenn vannak a http://www.gamecopyworld.com/ -on.
  • gyraph
    #32
    XP-s frissités a gammához...nem az op-hoz , mint azt a topic cím is mutatja....
  • Spenser
    #31
    Startmenü/programok/windows update.:)
  • gyraph
    #30
    Még1szer felhozom a topicot a lecsoból hátha tud vki. segíteni! :)
  • gyraph
    #29
    Szeretnénk multizni a gammával, de XP-alatt nem indul a multi rész, illetve elindul, de 5 másodpercen belül leáll a menet és hibaüzenetel kilép. Van valakinek hasonló tapasztalata?
    Szeretném megkérdezni annak az oldalnak a linkjét is, ahonnan az xp-s frissitéseket le lehet kapni, hátha találok valami megoldást. THX
  • Kaszi46
    #28
    menniert adják kb?
  • Kaszi46
    #23
    cracket találtam viszon ha elinditanám játékot ezt az üzrnetet kapom:mrbupd.dll hiányzik telepitsem ujra megtettem megkrekkelte de ua a hiba legyszives segitsetek

    mennék multizni is mert amiatt raknám fel
  • Kaszi46
    #22
    heelp valaki pls
  • Kaszi46
    #21
    valaki cracket tudna nekem küldeni?
  • CSOCSO
    #19
    link?
  • Kacsa_
    #16
    Hi!
    Nekem se megy a játék, de nekem azt írja ez nem Win32 alkalmazás. A kompatibilitásos dolog nem megy. A gimme.dll meg nem találom. Létezik ez, vagy mit csináljak?
  • CSOCSO
    #15
    boeder ffw az mi...
  • CSOCSO
    #12
    öhh melyik?
  • CSOCSO
    #11
    nah az szar volt.. nem huzott vissza középre.. ahol megált ott kleményedett:((((((((((
  • CSOCSO
    #8
    tök király volt mikor a strat elött nyomtam egy kövéret és a kormány ugy rezgett mint atom..csak ebben a gamezban láttam ezt eddig
  • CSOCSO
    #7
    porschenek volt kormány bajai? az MS emmel királyul emnt..ugy emléxem legalább is..
  • Capone
    #2
    Probald meg a program compatibility-vel elinditani mondjuk atrakod w98-ra.Nekem igy müködött igaz hogy egy kicsit szaggatott de ment.
  • Todd
    #1
    Hm, adott egy Win Xp és egy Poesche Unleashed. Indulásnál a játék a főmenüig sem jut el (csak loading oszt kész). Egyszerűen csak nem kompatibilis az XP-vel?