113
Discmanek előnyei/hátrányai
  • KeKKSZike
    #113
    Sziasztok!!

    Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy INTERNETEN hol lehet rendelni Mp3-as CD lejátszókat? Mert sajnos nem találtam eddig még olyan lapokat, ahol rendelhetnék.
    Itt van például EZ A DISCMAN... Hol tudom ezt megrendelni?

    Szóval mondjatok már nekem olyan lapokat, ahol széttudok nézni és ha látok valami jót, akkor azt meg is tudom rendelni! Köszi a segítséget! ;)
    Ui.: PESTRE nem tudok utazni!
  • Ramore
    #112
    Szerinted hol nézzek körül Bp-n?
  • BADE
    #111
    Tudtommal már lehet hozzá venni autos sett-et.
  • Ramore
    #110
    Létezik egy ilyen cuccos, de nem tudom mennyiért és hol lehet kapni:

    car kitt (szivargyujtó táp+kazetta adapter)
  • Ramore
    #109
    Szeretnék venni egy olyan discman-t. Két fontos kritériumom van, meg egy kérdésem:
    1. Mp3, Cd-R, CD-RW lejátszása
    2. Rádió legyen benne.
    +1. Hogyan lehetne megoldani, hogy az autóba beszerelt hangfalakon is tudjam használni? Utazás közben is ezt szeretném használni.

    Tudna valaki tanácsot adni, illetve valami márkát ajánlani?

    amelyiTudna valaki tanácsot adni?
  • RelakS
    #108
    Lehet, de pl reggel jó hallgatni a bumerángot, meg mikor az elem már szar, és nem megy a kazi/cd, akkor még a rádió üzemelhet.

    Mindenesetre a lista:
    SONY, Panasonic: 40000
    THOMSON: 30000
  • Ramore
    #107
    Valamelyik újságban 19.900-ért vcd, mp3 lejátszós is hirdetve lett távirányítóval együtt. Persze noname!
  • Balo
    #106
    az nincs sajnos :(
    Mondjuk és személy szerint nem szeretem a rádiókat, az a "változatosság" sem testesül meg bennük, amit állandóan hangoztatnak. Ami nagyon jó szám, azt letöltöm, és kiírom CD-re. Sztem felesleges 10-15000 Ft-ot költeni eg rádiósra. Ez egy tanács. De te tudod.
  • RelakS
    #105
    rádijóval?
  • Balo
    #104
    A METRO-ban, vagy a TESCO-ban láttam, vmi kamu márka 12000 Ft, mp3. Tuti cucc!
  • RelakSfromhome
    #103
    Naszal, nézegettem stuffot, ami tud mp3-mat, rádiót, meg rázkódásvédelmet.
    Amit találtam: SONY, Panasonic: 40000, meg nagyhirtelen nem tom millen márka 30000 (akrva életbe, egy órája sincs, hogy skubiztam. Kéne az a kavinton?)
    1: Melliket ajánljátok?
    2: Mondjatok mán márkákat, hátha rá tudok bökni, hogy azvótaz!
  • Gladiator
    #101
    nem. van gyöngyösön egy boltunk, amiben árulunk westel telefonokat. és mivel a boltok közül mi attuk el a az egyik legtöbbet
  • DecenS
    #100
    Stann nevében is kösz az építő jellegű hozzászólást NincsKépFeltöltve... mellesleg, anyud, nyilván az igazgatói poszt közelében dolgozik ;-)
  • Gladiator
    #99
    dolgozzál a westelnél, és akkor kapsz. anyám ott dolgozik. jó dolgozott, elküldték Mexikóba, kapott olyan profi búvárfelszerelést, mint amilyen még a mentőbúvár tesómnak sincs, meg egy mp3-as discmant.
  • Stann
    #98
    Multimedián nincs Verbatim!
  • Stann
    #95
    Argh..:))
    Valszeg mégiscsak felmegyek Pesre, de ha tudsz, mondj már olyan helyeket, ahol lehet kapni Philips-eket, lehetőleg olcsóbb, de megbízhtó helyen! Vagy ha van netcime, esetleg megnézem ott! Electroworldben van vmi jóó?
    Ja, és a verbatim is érdekelne
  • Penya
    #94
    Ez mar tobb mint 1,5 eve volt. Es nem bantam meg. Azota is tokeletesen muxik. Pedig naponta tobb orat hasznalom. Es mar eleg sokmindent kibirt.
  • cSuwwi
    #93
    70 ezerért egy discmant? Ráadásul filipszet? Biztos hogy ez jó vásár volt?
  • Penya
    #91
    Hat igen, a philipsnek megkerik az arat. En meg majd 70 ezerert vettem az enyemet :-)
  • Stann
    #90
    A 45mp-t a gyári 2002-es katalógusbaan láttam!
    A Thomson és a samsung 28,5K
    A Philips 311-es asszem amit kinéztem meg 45.000(!)
  • Stann
    #88
    De pl. eddig csak annyit tudtam meg, hogy a Samsung szar, mert nem kezeli jol a Lame 3.9x-eket. Én megnéztem, van full 3-4 ilyen albumon, ennyi! A Thomsonrol sem hallotam semmilyen konkrétumot! Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha vehetnék egy Philips 3000-est 30.000-ért!
  • Stann
    #87
    Jolvanna, szoval figyu:
    Az árkeret br. 30.000 se több, se kevesebb!
    Amit láttam ilyen árban, az 1 Thomson 2090,
    Samsung SM55, JvcPM20!
    Mivel aránylag mindegyik elég sokat tudnak, mind szóba jött!
    Értsd meg, hogy én nem kötöszködni akarok, hanem ha akarnék nem tudnék mást! Láttam egy Philips201-est 30.000-ért, de az sztem sok érte, mivel van benne 45s ESP, és ennyi. Nem kell nekem id3 sem! A Verbatimot meg fogalmam sincs, hol lehet kapni. 1 helyen láttam(R*miris), de az meg nagyker! A fentiekre is van 1 év gari, szóval most már tényleg nemtudom!
  • Penya
    #86
    Itt egy pici kep
    http://it.asia1.com.sg/assets/images/philipsexp101-1030.jpg
    Nekem sony fules van hozza. Eleg szepen szol vele.
  • [HUN]PAStheLoD
    #83
    jó az a philips ! egész pofás és jól szól (ha van jó fülhallgatód :))
  • Penya
    #82
    Exp 103-as meg a legelsok kozul.
  • Penya
    #80
    Nekem elso generacios philips van es mar masfel eves is elmult. Minden nap hasznalom es meg mindig tokeletesen muxik. Szerintem jok a philipsek, legalabb is ez :-)
  • cSuwwi
    #77
    Gamestar :) De rég írtam már ide :) Egyébként nem rossz, amit említettél :)
  • Stann
    #76
    Thomson 2090-esről hallottatok vmit?
    Az októberi Gamestra szerint naaaagyon jó....
  • claw_
    #75
    Hol láttál 25k-ért 211-est? Komolyan érdekelne, mert én is ilyet akarok venni, minél olcsóbban ha lehetséges...
  • Stann
    #71
    Jól van na, nem kell egyből nekem ugrani! :(((
    Ugy értettem, ha pl. egy cd-n van 6album, be lehet-e tenni könyvtáranként, vagyis albumonként?
    Hogy csak 1albumot töltök be...
    Vágod?
    A külseje kevésbé fontos.
    Ma nézek a Philipre árat, utána majd meglátom, de ha jo árban van, akkor az lesz!
    Ennyi!
  • Stann
    #69
    30K sztem sok a 201-esért....
    Külső tök 8!
    És pl. könyvtáranként bele lehet tenni a zenéket?
  • Stann
    #66
    Mennyit kóstál ez a lejátszó???
  • Stann
    #65
    Tudom, már mindták többen is. De ugye indultam sima audio discmannal, láttam, az mp3-asak sem olyan drágák, majd belegondoltam, hogy nyáron h. fogom használni? Igy lett a minidisces mp3...
    És már én sem tom, mit akarok...
    Lehet, hogy mégis marad az audio-plajer, mivel olcsón van a SM55-ös, Philipset meg nem láttam. Amugy a id3 kivételével télleg jó? Meg van hozzá táviráníitos fülhallgató?
  • cSuwwi
    #62
    Minidisc-re audiot, az a jó párosítás. Vagy 20 perc el is fér rajta :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #61
    szvsz csak mp3-as discmanust vegyél ha veszel !
  • Stann
    #60
    Nincs vmi sok audiom, ugyhogy kibirom.
    A mini azért jo, mert most még belefér a kabátom zsebébe a sima, de pl. nyáron nembiztos hogy bele birom tenni a rövidgatyám zsebébe a sima mp3-ast. 185mb-ra is elég zene fér, és mindig kisebb a sima Discmaneknél, holott 3x annyi zene fér rá!
    Verbatimot hol lehet kapni, és milyen árban?
  • Stann
    #58
    Minidisces-et megéri venni?
    A Verbatim mennyibe kerül?
    És a Beatman I. -ről van vkimek tapasztalata?
  • cSuwwi
    #56
    Discmanek terén nem ismerem a Philips-et, de ha úgy átlagban nézzük a Philips-et akkor a nagy átlag alatt van. Pl: bármelyik számtek cucca messze a legolcsóbb (CD, CDiró, DVD, stb.), és utána jön az LG, ami szintén nem egy nagyonnagy cucc. Mondjuk nekem az LG CD írommal semmi bajom sincs.
    Szóval talán nem véletlenül ilyen olcsó, és ha már olcsó, akkor azt nyílván a minősége és a majdani vásárló sínyli meg...
    Nekem régebben volt egy Philips fülesem, és nem bírta tovább 3 hónapnál. (Ez egy nagy HI-FI füles volt) :(
  • cSuwwi
    #55
    az lehet :)
  • Dzsini
    #52
    #51 szerintem félreolvastad amit írtam :)