3893
A Sudden Strike kop-kop ...
  • s1lkforrent
    #3733
    Mondjuk a ruszki féle pause módból iránytandó kőkemény trial-and-error játékmenet, ami a Sudden Strike féle játékokat jellemezte mindig, lehet nem épp a legnépszerűbb még a változatosságot kedvelők számára sem.

    (off: A heves kazuár utálatot szerintem hanyagoljuk, pláne akkor, mikor a Matrix games fanok még a Blitzkrieg névre is csak köpnek a hátuk mögé.)

    Viszont láttam olyat a cirill betűs tengerben, hogy ez az új Blitzkrieg rész egy MMORTS lesz előfizetési díjjal és/vagy mikrotranzakciókkal.
  • gooooliath
    #3732
    én személyszerint attól félek hogy valami akció dús pergős játék lesz! Mert az az ami nem a blitzkrieg filing*! company of heroes hangulatot nem kérek! Viszont most az a divat! Az kell..pergős látványos csinos géjm amit anyuci kisfia játszhat apucitól kapott vadiuj húsos kompjuterén! Hangulat,részletgazdaság,alázat,szenvedély,egyediség,ezek ki mentek divatból! ÉS pénz beszél kutya ugat!!! Ne feledjük! A B2 is egy pergős lövöldözős játék volt..főleg a multiplayerja!!
  • s1lkforrent
    #3731
    Szvsz a Blitzkrieg 2 nem nézett jobban ki mint az első rész.

    Egyrész nagyon örülök a a folytatásnak, nincs elég stratégia választék a piacon, és örülök hogy a Nival is megmaradt, nagyon rég nem lehetett róluk hallani semmit.

    Másrészt félek is, a videó(mind az 5-6 snitt) alapján félő, hogy ugyan az a játékmenet, mint az előző részekben, csak míg a Sudden Strike 2000-ben világmegváltóan jó volt, és a Blitzkrieget 2003-ban a sok Panzers Phase 1-2/Afrika Korps vs Desert Rats kaliberű játék max körbeugrálni tudta, de meghaladni nem, az utóbbi 10 évben azért csak megtörtént féltucat Men of War, 3 Theatre of War(akkoriban WW2: RTS néven hírlett), 2 Achtung Panzer(Graviteam Tactics), 2 AirLand Battle, de még a kazuár cuccok is fejlődtek(lásd: Company of Heroes, World in Conflict, RUSE, vagy az Order of War), mára abszolút nem éreznék egy csak grafikailag feltuningolt Blitzkrieg epizódot versenyképesnek.

    Küszöbön a Men of War: Assault Squad 2, a Graviteam Tactics új része(mióta felkerültek GamersGate-re nagyon bejött nekik a bolt, idén vagy 5 új kiegészítőt/DLC-t adtak ki), jövőre jön a War Today: Five Days War, a Call to Arms, és a Wargame: Red Dragon.

    A két magyar srác által összehozott Timlines: Assault on America(leánykori nevén Sword of Justice) játéknál látszik szépen, hogy milyenek voltak a WWII stratégiák 2000 körül, és mennyire durván lehagytuk már azt a szintet.
  • Axon
    #3730
    Csak másodpercekre villannak jelenetek a játékból. Max. annyit mondhatok, hogy jól néz ki, na de már a Blitz 2. is jól nézett ki, mégis bukás lett.
    Ki kell várni mi lesz belőle.
  • gooooliath
    #3729
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tLQGMdl8uic&hd=1


    ez meg mi akar lenni srácok???????????? Blitzkireg 3??????????
  • matyashun
    #3728
  • matyashun
    #3727
    Blitzkrieg 1 és verziói beváltak nekem, a blitz 2 nem eléggé megérkezett a 3. rész is, látványra adtak ,eddig ezt lehet leszűrni.
  • matyashun
    #3726
    HRA javítások ,frissítések és új pályák.: But Later:

    German Custom Chapters or Champaign

    1.chapter: Debrecen armoured battle (SPRING) German and Hungary vs Ussr
    1.mission: Nagyszalonta 98% size:18x18 missions:1 (SPRING)
    2.mission: Komádi 98% size:18x18 missions:6 (SPRING)
    3.mission: Puszta 98% size:28x28 missions:8 (SPRING)
    4.mission: Derecske 5% size:32x32
    5.mission: Nagykálló 50% size:20x20 missions:???
    6.mission: Nyíregyháza 1% size:



    2.chapter: Budapest battle (WINTER) German and Hungary vs Ussr and Romania

    ?.mission: Budapest 30% size:32x32 missions:?????

    3.chapter: Ipoly-Komarom armoured battle (WINTER) Hungary and German vs Ussr

    4.chapter: Operation Konrad 1 (WINTER) German and Hungary vs Ussr

    5.chapter: Operation Konrad 2 (WINTER) German and Hungary vs Ussr

    6.chapter: Operation Konrad 3 (WINTER) German and Hungary vs Ussr

    7.chapter: Operation Frühlingserwachen(The awakening of the spring) (SPRING) German vs
    Ussr

  • matyashun
    #3725
    HRA VIDEÓk! Ízelítő a játékból.*


  • s1lkforrent
    #3724
    Áhh azok a régi szép idők. Hála Istennek azért ma már nem így néz ki egy multi menet:

    Men of War Assault Squad


    és berakok egyet a Theatre of War 2-ből is


    na és persze a cuncimókus Wargame AirLand Battle mint legújabb versenyző
  • matyashun
    #3723
    MULTYPLAYER
  • matyashun
    #3722
    http://www.youtube.com/watch?v=Z9-sqQe61xk http://www.youtube.com/watch?v=Z9-sqQe61xk BLITZKRIEG
  • matyashun
    #3721
    Nahát, senki sincs erre csak én? .... Ha újra teszitek a sérült modot vagy verziót előtte menteni kell a meglévő data illetve saves mappákat és utána lehet re-instalálni a játékot, a régi szemetet" törli amit felrakott datát és saves csak ki kell szedni a régieket a helyére rakni amin tele van moddal és már működik is a játék.Ennyi volna, és már nem is akad.... régi de jó játék ,kár volna érte ha ennyiben maradna csupán.
  • matyashun
    #3720
    az könnyen meglehet... ez van nem s éri meg sokat mentegetni , multyplayer a lényeg. Amúgy nemrég újra" kipróbáltam a command and concuer generals-t (2003) ... hát mit mondjak, egy két pályát egy két helyzetet leszámítva brutal vagy inkább kemény módban is jóval könnyebb végigjátszani minta blitzkrieget normal módban. Más dolgokra kell ügyelni ha már kijátszottad az ellenfeled , nyersz. AZért tud meglepetést okozni de szerintem a blitzkrieg nehezebb játék , command mellett szól az hogy az inkább támadós játék míg blitz védekezős.
  • Axon
    #3719
    Előfordul velem is. Nem a játékkal van gond, hanem a gépeden történtek időközben változások. Különféle rendszer frissítések, driver frissítések vagy bármi más került közben a gépedre ami persze semmi más programodat, játékodat nem befolyásolt, de a Blitzkrieget igen.
  • Solyom2
    #3718
    Nem csak a régi gémekkel van így. Nálam a Lord of the Rings Online 4 hónap pihenő után egyszerűen nem volt hajlandó elindulni.
  • matyashun
    #3717
    Hihetetlen de igaz : :D Áltó helyében tönkremehet a játék? Mint írtam régebben 3 felé szedtem a blitkrieget. ELSŐBEN A MODOK vannak, sok egypályás és pár küldetéses pl: a Balaton .... mikor januárban játszottam velük még jól ment simán egy ideig nem használtam és már akad az egész, mindenesetre zavaró és újra is teszem majd,jó volna kompatibilissé tenni a játék modjait hogy ne üsse egymást és a játékot. Ez a nagy hibája ennek a játéknak. Kopik! A második verziót a multyplayer modokkal tettem tele csak ,az is ezt csinálja. Meglepő módon a 3. verziójú blitzemet a magyar HRA nagy moddal van ellátva szinte csak és az működik is, gondolom a stalingrad motornak köszönhetően... viszont megvan nekem a stalingrad is és az már megint ugyan csak akadozik... ÉRDEKES , vírus nincs, mindig karban tartok mindent, vannak más progik azok sem akadnak, szóval kérdésem az volna tényleg kopnak ezek a játékok ha nem használom kb 2-3 hónapig??? Mentésekért meg a modokért sajnálom csak ,remélem sikerül átmenteni ami kellhet. :D De mit is várok egy 11 éves játéktól XP-n hát még ha win7-em volna már nem is működne ..... jó lenne fejlesztetni ezt az egészet ezt meg hagyni a búsba .Magyarok találjatok ki egy korszerű 2d- blitzkrieg vagy inkább az élethűbb stalingrad szerű játékot. A sword of justice magyar fejlesztésű játék aminek hibája hogy csak netes lesz, hát nem tudom elkészül-e valaha...de az is csak" netes , olyan ami pc-n is megy lehet rá pályákat rakni és még neten is játszható , olyan kéne nékem meg gondom mások is így vannak ezzel...Lehet második világháborús vagy egy teljesen új fajta verziójú ami modern hadviseléseket mutatna be sok-sok nemzet szemszögéből .. teszem azt irakiak vs amerikaik vagy unio( német ,francia,olasz stb egységek vs ruszkik vagy kínaiak, irán vs amerika vagy magyarok vs afganisztáni misszió.... stb Mindkét oldallal lehetne nyomni.Jó volna valami igazságos rendszerrel működő játék etéren mert valljuk be a blitzkriegnek leáldozott... :( Vagy tévednék?? Hisz ide isegyedül én írok csak, szerintem nem tévedek...................... ÚJ blitkrieget.....
  • matyashun
    #3716
    Mindenesetre várom a HRA -folytatását , remélem nem vagyok ezzel egyedül :) ! Szerintem nem. Az árpád erőd benne lehetne a folytatásban .
  • matyashun
    #3715
    én már így nyomom csak a wot-ot :) máshogy már nem is éri meg nekem :D

  • Axon
    #3714
    Ott a pont! Ennyi és nem több a lényeg.
    Akinek meg rémképei vannak néhány poligon tanktól, annak kezeltetnie kell magát.
  • gooooliath
    #3713
    :) gyerekek... ez mind csak játék! Addig semmi baj sincs a WoT-al sem meg a blitzkriegel sem még megfelelően kezeljük a dolgokat*.. senki nem szeretne háborút át élni,meg hasonló borzalmakat..én például harckocsiba be sem mernék ülni béke időben sem mert klausztrofóbiám van! :D ..de más a pc-n el tologatni a virtuális vasakat! :) Mostanában én épp Hearts of Iron-ozok! Nagyon jó kis játék,probáljátok ki! üdv
  • s1lkforrent
    #3712
    Tigrincs már csak Tigrincs marad.

    Abban viszont igaza van, hogy sokan már kényszeresen mindent a WoT-hoz mérnek. Egyéb világháborús játékokat, történeteket, valóságot.
    Pedig egy MMO-sított Panzer Elite Action még nem lesz attól a világ közepe, mert Free2Pay-ként sokan játsszák.

    Pl nem vált ki egy Blitzkrieget, Achtung Panzert, vagy Red Ochestrát.
  • Axon
    #3711
    Nagyon köszönjük roppant értékes hozzászólásaidat. Javaslom, hogy látogass meg egy pszichiátert.
  • matyashun
    #3710
    II. világháború - Tények, Képek, Adatok
    Norbert Számvéber Utálom a WoT játékot.
    Kihasználja az emberek, főként a fiatalabbak vonzódását a páncélozott harcjárművekhez, ugyanakkor egy teljesen irreális világot teremtve, félrevezeti őket. Ez a játék hadtörténeti, haditechnika-történeti és harcászati szempontból is teljesen gagyi. Nem más, mint egy „mászkálós-lövöldözős” acélburkolatban.
    Nem kívánom a forgószék-wittmannoknak és a laptop-barkmannoknak, hogy valaha is meg kelljen tapasztalniuk milyen a valóságos páncélos-harc. Legnagyobb szerencséjükre ők még nem láttak gyerekméretűre összeégett felnőtt férfiakat, a küzdőtér belső falára felkenődött agyvelőt. Nem hallották a súlyosan sebesült, s ezért a kigyulladt páncélosból menekülésre képtelen bajtársuk kétségbeesett segélykiáltását a fejhallgatóban. Nem érezték soha azt a kimondhatatlanul nyomasztó érzést, amit egy zárt búvónyílásokkal mozgó, ellenséges tűz alatt álló páncélos kezelői érezhetnek. Nem kellett soha elszámolniuk magukban az elesett gyalogos bajtársaik holttestén átgázoló saját lánctalpakkal. Nem kellett soha együtt élniük a tudattal, hogy az általuk kilőtt páncélgránát emberi szövetet tépve vagy éppen égetve öl. És ez így is van rendjén. Boldogok lehetnek. Mert a valódi háború nem játék.
  • matyashun
    #3709
    http://gabgames.ucoz.hu/
  • matyashun
    #3708
    Ez nem wot oldal hanem BLITZKRIEG annak is az első verzióiról szól. http://gabgames.ucoz.hu/ És hamarosan jönnek az pályák, méghozzá az Alföldi csatáktól folytatódóan.
  • Axon
    #3707
    Én aktívan tolom a WOT-ot, 3 fiókkal is egyszerre :)

    Német fiók: E75, JP2, KTII, Tigris, JP, PzIV a héten fogom megveni a JgTigert. Már ki van fejlesztve és csak egy kevés kredit hiányzik.

    Orosz és amerikai fiók: KV4, IS3, IS, KV3, T150, KV1, T29, T1. Itt az ST-1-et fogom megvenni, ehhez a kredit már meg van, csak még a KV4-el kell összeszedtem az XP-t hozzá, de már nem sok kell, szóval lehet, hogy ez is meglesz a héten.

    Francia fiók: Ac Mle 1948, AMX 13-90, AMX M4, S35 CA, RGB, Lorraine 155 50 itt éppen egy AMX 50 100 -ra gyűjtök, kredit fele megvan és a TP-ből sem sok hiányzik.
  • VDomino
    #3706
    Valaki nem tolja esetleg a GZM modot?Jó lenne egy mentés az orosz hadjárat elejétől,akkor nekiugranék a Barbarossa-nak.Franciákkal,angolokkal nincs kedvem szöszmötölni,de a szláv hordákat aprítanám szívesen.
  • tűzoltópk
    #3705
    magyargyerek vagyok csak elveszett a jelszóm ezért váltottam.
  • tűzoltópk
    #3704
    Hello.
    Köszi hogy még eszedbe jutok néha, mi nagy Blitz rajongók vagyunk.Mostanság nem volt fent a kedvencünk a gépemen.De tervezem hogy újra felrakom mert ez a játék örök! Panzer Corps-t nyomom néha az olyan körökre osztott kis game Panzer general féle, fejleszteni lehet az egységeket az tetszik benne. És viszi tovább a tapasztalatot a következő pályára. World of Tank a kukába van nálam, tavalyi volt fent sokszor de 7-8 ezer csata után értelmetlen gagyi játék lett nálam. Megutáltam, eljutottam IS-4, Object 704, és E-75-öm is van de ezeket a tankokat nehéz fenntartani prémium nélkül. Naná hogy nem költünk játékra. Gyenge tankal vagy mazoistának kell lennek annyit püfölnek, erőset eléred akkor meg nem gyözöd fenntartani. Ki van ez találva hogy itt is a pénzeseknek áll a zászló. Grepolist nyomo úgy kedvtelésből de nem ipari szinten, bent vagyok az első 100-ba egyik szerveren, de csak lájtosan teszem oda magam.Axon te mire jutottál a Wot-ba?
  • s1lkforrent
    #3703
    [URL=http://www.digitalmindsoft.eu/products/call-to-arms]NI! És ha már ott vagy, elő is rendelheted.[/URL]



  • Axon
    #3702
    Esetleg képek róla valahol?
  • s1lkforrent
    #3701
    Men of War über alles! Gyün a Call to Arms!
  • gooooliath
    #3700
    hello mindenki! Ki mit csinál mostanság? Játszik valaki a géjmel? Axon? magyargyerek? többiek? nyuzsga? ..azért hébe hóba le le poroljátok még? :)
  • matyashun
    #3699
    ngazsi, facebook, Blitzkrieg kwk- zárt csoportba nem lenne kedved csatlakozni?
  • matyashun
    #3698
    :D Úgy legyen, ne hogy feladd!
    Ez a játék főleg a magyar mod-al nagyon ütősre sikeredett, egy kis javítás ahogy írtad és utána jöhet a folytatás... debreceni csata, budapest védői, alföldi csata, balatoni csata, stb..stb.. Várjuk hogy mihamarabb elkezdhesd, és szakíts időt rá mert nagyon is nemes dolog amit csináltok" , a hős korszakunkból valamit visszakapni egy játékon keresztül , jó cselekedetre vall.
  • ngazsi
    #3697
    Végre látom hogy valaki tolja itthon is.
    Sajnos nagyon lassan készülnek az új térképek, főleg, hogy nekem és az összes segítségemnek is egyre kevesebb a szabadideje, de mindig ad egy kis motivációt ha látom hogy valaki értékeli a munkánkat. Köszönöm
    HB
  • matyashun
    #3696
    http://www.pic-upload.de/view-18321500/gg3.jpg.html
  • matyashun
    #3695
    http://www.pic-upload.de/view-18321500/gg3.jpg.html 4 új kép a HRA -20 . küldetéséből. Nagyon várom a folytatását és néhány hiba javítását a moddal kapcsolatban. Magyarországi ütközetek hátra vannak, magyarán a java!
  • matyashun
    #3694
    @Win( 0 ) - Küldetés megnyerése... ez a leghasznosabb és legalább működik is, mivel az 5. pálya iszonyat nehéz legfőképpen a vége felé....