60
Újra Dallas az m1-en minden hétköznap 09:00-tol!
  • Regiujzenek
    #60
    A régi és az új Dallas sorozatok összegzése:

    Régi Dallas új Dallas

  • Suffering
    #59
    Berényi Miki el tudná játszani, hisz ő a magyar Jockey Ewing! :D
  • spike0007
    #58
    Elvileg a 2-ik évadban az első 6 részben szerepelni fog.
    6 részt leforgattak még vele. Valszeg valahogyan kiírják a sztoriból.
  • szabii98
    #57
    énis nagyon. remélem nem lesz helyette senki, szerintem a világon nincs olyan ember aki eltudná játszani a szerepét, már ha még kell forgatni a 2. évadból, vagy esetlegesen lesz 3.
  • High end PC #56
    Basszus, csak az ő karaktere miatt kezdtem el nézni az új sorozatot, ha nem lett volna benne, lehet neki se álltam volna, de végignéztem az évadot, geci ó volt, és a befejező rész is, kurva jó 2. évadot hoztak volna össze, sajnálom, hogy ő már nem lesz benne, Ő volt a Dallas egyik kulcs karaktere. Sajnálom.
  • desigo
    #55
    Oh,mit kapott az a szervezet.
    RIP :(
  • Tuvok #54
    Nyugodjék békében :(
  • szabii98
    #53
    http://www.life.hu/szorakozz/20121124-elhunyt-larry-hagman-a-dallas-jockeyja-1.html
    :(((
  • Tuvok #52
    Sajnos - mivel jópárszor végignéztem az eredeti 360 részt és a filmeket - nem tudok elvonatkoztatni a régi megszokott szinkronhangoktól, így a 3. rész óta nem is nézem magyarul (megjelenésükkor eredetiben megnéztem mind a 10-et).
    Szerencsére Csankó megmaradt Bobby hangjának, mintha Lucy-t és Ray-t és a régiek szinkronizálnák, de sajnos Szerencsi Éva (Samantha), sem Kránitz Lajos sincs már köztünk, így két örökbecsű hang esett ki. Reviczky talán a lehető legjobb választás volt, annak aki újonnan nézi a sorozatot hamar hozzászokható, nekem viszont nem megy, a nem megszokott hangok megölik az egészet.
    Ráadásul Kránitz nem csak a hangot adta, hanem saját stílusára alakította Jockey-t, a gonosz nevetésétől drága nagyapám mindig majd' lelökte a TV-t a polcról, annyira tökéletes munka volt.

  • Dean Winchester
    #51
    7.részig szinkronosan néztem aztán nem bírtam már várni és a maradék három részt felirattal néztem.
    A sorozat nagyon fasza, várós a következő évad, már ha lesz! Egész vég azt vártam, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bobby meghal, de nem ez történt. Vártam, hogy most tényleg happy end lesz a vége és a két tesó közös projektbe kezd. nem ez lett :D Vártam, hogy a Rebecca elmondja majd az igazat és nem úgy lett, szóval egész faszán megoldották ezt az évadot .


    a szinkronnal semmi gond, nekem bobby és picit Jockey hangja volt fura hiszen az ő eredeti hangját még soha se hallottam :D No meg a nevek...
    Samantha és Jockeyt se így hívják eredetiben! No meg Jhonny-t se hanem John Ross..
  • Dean Winchester
    #50
    10 részes csak az új évad????
  • Tuvok #49
    Kránitz Lajos
  • Dean Winchester
    #48
    régen ki volt jockey hangja? Amúgy Revickyvel se rossz
  • Dean Winchester
    #47
    no második résznél járok!
    JOrdana Brewstter csak szerintem ocsmányság???
    ha pár kilót felszedne még nézne is ki valahogy de így számomra nagyon csúnya nő :S
    horrorfilmbe nyugodtan elmehetne szerepelni :D
  • IXEMGabeo
    #46
    1978-1991-ig tartott az 1. éra most következik a következő 30 év
  • szabii98
    #45
    ma harmadik rész evribádi! első kettő jó volt sztem, jókis sorozat lesz az hétszentség
  • desigo
    #44
    Most végeztem a második résszel.
    Ez már nyugodtabb tempót vett.
  • Tuvok #43
    Végig ilyesmi lesz az első 10 rész, sokmindent tömörítettek bele, de lesz meglepetés bőven.
    Gondolom arra is rákészültek az alkotók, hogy ha nem lesz további megrendelés, akkor is önmagában a 10 rész elég legyen egy minisorozatnak. De szerencsére lett :)
  • desigo
    #42
    Eléggé zsúfolt és hatásvadász volt az első rész.
    Keményen néznek ki a régi szereplők...
  • Tuvok #41
    Revicky lesz az öreg Jockey hangja
  • ForzaInter
    #40
    Az első rész nekem is bejött nagyon..
  • Tuvok #39
    Hűha, az első rész engem meggyőzött :)
  • Tuvok #38
    De ki lesz Jockey szinkronhangja ? :(
  • SlayR
    #37
    RTL adja majd ők már állítólag meg is vették :)
  • ldavid
    #36
    ja, már volt, sorry xD
  • ldavid
    #35
    vajon a story tv mikor fogja ezt is adni? :D
    egész nézhető lett amúgy

  • Tuvok #34
    jön le, csak lassan :D
  • desigo
    #33
  • desigo
    #32
    ma jön az S01E01...
  • ForzaInter
    #31
    Egy ekkora klasszic sorozat topikjában csak 30 hsz?:D
  • #30
    Új Dallas előzetes :)Sorry, rossz link.
  • #29
    Új Dallas előzetes :)
  • desigo
    #28
    Újabb kép a 2012-re várható Dallas tévésorozatból

  • desigo
    #27
  • Pretorianus
    #26
    a polcról, ha megvetted
  • REPS0L
    #25
    üdv!
    honnan tudnám leszedni az összes évadot?
  • sonic333
    #24
    most kezdődik nem nézitek???
  • sonic333
    #23
    A Story Tv elkezdte most adni minden hétköznap 19:00kor, ma volt a második rész.
  • Herman1990
    #22
    Nekem megvan a Dallas DVD-n. Akit érdekel az írjon emailt: [email protected]
  • FrezeR
    #21
    szupi hír