67
Grom
  • EOX
    #67
    Nah, végigjátszottam, szerintem király volt. Akinek kell végigjátszás, az írjon.(angol nyelvű)
  • krob
    #66
    Nnnnnnna sikerült!
    Köszi!
    Szerintem annyi volt, hogy eddig csak az egérrel "pumpáltam", most meg a gombokkal probáltam, meg álldogáltam ide-oda!!!
    Mégegyszer köszi!
  • krob
    #65
    Oké ezt próbáltam én is, de semmi.
    Nem valami konkrét dallamot kell lejátszani?
    Ha sikerül, minek kellene történnie?
    Ja, és mennyi ideig kell "pumpálni"?
  • EOX
    #64
    Hello!
    Rá kell állni egy karakterrel, és gyorsan váltogatni kell a guggolást-állást. Egy darabig ezt csinálod, és hallhatod is, hogy más lesz a kürt hangszíne. Ennyi:)
  • krob
    #63
    Hello!
    Végre más is nyomja rajtam kívül!
    Sajnos elakadtam, de úgy hogy semmit sem tudok csinálni. Tehát... egy fújtatóval működtetett kürtnél vagyok és fújhatom akárhogy, bármelyik karakterrel, nem történik semmi. Ráadásul innen nem tudok visszamenni sem. Korábbi mentésem meg nincs. Szóval, ha valaki tud, legyen kedves adjon tanácsot(és ha vmit elszalasztottam akkor egy korábbi mentést).
    Köszi
  • Yurij
    #62
    Oké!!kösszi
  • EOX
    #61
    Majd erre:
  • EOX
    #60
    Kattints a bekeretezett lapra
  • Yurij
    #59
    Mondom hogy nincs benne a hátizsákba semmi papir!!!Petr táskájában ez van:puska,töltény,kaja,gyogyito csomag,kard.A másik mukinál sincs,és a yak-nál sincs semmi.Hidd el felismerem a papirt.
  • EOX
    #58
    A hátitáskán alapból van az, nem tudod se felszedni, se letenni. Egyébként a legelején a tutorialban elmondják, hogy hogyan mi mire való. Tehát a hátitáska legszélén, bal oldalt keresd a lapot. Ha nem megy, még a végén beteszek egy screenshotot róla.
  • Yurij
    #57
    Nekem olyan nincsen!!Elkezdtem ellölröl a játékot de sehol nem lehet ezt felszedni!!
  • EOX
    #56
    Bocs, elírtam, ne a tekercsre kattints, hanem a felette levő papírdarabra.
  • EOX
    #55
    Megnyitod Petr hátitáskáját, annak a bal oldalán van egy papírtekercs, kattints rá. Ezután kattints arra a gombra, amin egy könyv van.
  • Yurij
    #54
    Hogy a bubánatba tudom megnézni petr jegyzetét hogy tul jussak az elsö ponton.
  • Sephi
    #52
    Le kell lonni:)
  • krob
    #50
    Hello!
    A bányánál az őr, miért nem enged be?
    Mit kell ott csinálnom?
    Külömben észrevettétek, hogy mindíg eltűnik vmi a hátizsákokból? Először azt hittem, hogy csak rosszul emlékszem, míg egyszer a gép lenyúlt, vmi nagyméretű kincset a zsákomból. Nem tudtam nem észrevenni.
    Ha vki tud segítsen!
    Köszi
  • EOX
    #49
    Köszi!
  • aiguo
    #48
    dev-gr1.2_Nocd.rar
  • EOX
    #47
    Hello! Van neked cracked hozzá? Én csak németet találtam, ha neked angol van, el tudnád küldeni, vagy adnál egy linket?
  • M.A.D.
    #46
    kijött egy patch! vazz. nekem olyan szép kék halálokat csinák XP-n ha befejezem és kilépek, hogy ihaj!
  • Deajka
    #44
    Sorry, nem neked ment... "Az úgy szar ahogy van"
    minősítéssel volt gondom.
    Magadra vetted?
  • Deajka
    #42
    A játék igen jó. Van story,kihívás, jó hang ,grafika.
    Hja, ehhez gondolkodni is kell...
  • Sephi
    #41
    Komoly stuff?:) nos nem az de nekem nagyon teccik... bar igaz most nem jacomtam reg amiota ujratelepitettem itt mindent. Majd folytatom. Szerintem utos es jo a hangulata. Sokak rosz velemeny azon alapszik hogy meghalnak mar az elso csataban mert nem tudgyak meg hogy kell harcolni. Ahogy rajosz a cselre azzonal nem lesz olyan nehez :)
  • EOX
    #39
    Szerintem meg király ez a játék, egész nagy kihívás végigvinni, ami mostanság elég ritka a játékok körében. Akinek meg nem tetszik, az ne játszon vele!
  • Sephi
    #33
    A barostol el kell fogadni egy kuldetst es el kell menni egy varosban ( ahonnan vagy balra)
  • magus
    #31
    uhh. annal bonyolultab.
  • Sephi
    #30
    Nekem teccik bar nem annyira elvezetes... Kepzeje el egy commandost kicsit bonyorultabban.
  • Ams
    #29
    jó gém? érdemes letölteni?
  • Ams
    #28
    mondj helyet és átFXP-zem!
  • a.carkey
    #27
    1 letöltési helyet please!
  • Sephi
    #25
    Most ott vagyok hogy egy ladikat kell megszerezek egy kis nemet taborbol de amiutan megszereztem nem tudok kimenni... kotelezo mindenkit megolni???
  • Sephi
    #24
    Erdekes gem bar igazan jobb lehetett volna a grafika es maga az hogy nem lehet magasabrol nezni a dolgot kicsit ront rajta de egybkent elvezheto :)
  • Dynamic
    #23
    Megvan.Nézd meg Petr feljegyzéseit és be fognak engedni.
  • Capone
    #22
    Ugyan ez a bajhom nekem is.Mintha penzt kerne de nem tudom hogyan kell neki oda adni.
  • I.C.ram
    #21
    De ne tartsák feleslegesnek, mert ocsmány pixeles minden, és LCD-n 800*600-ban borzalom a játék! :( Pedig nagyon tetszik maga a game.
  • Dynamic
    #20
    Hogyan kell az első checkpointon túlmenni?Az őr nem enged át.
  • bazsi123
    #19
    emitaa=emiatt :-)
  • bazsi123
    #18
    nincs felbontás állítás, szerintem azért, mert ugye a + és - gombokkal lehet zoomolni, és gondolom, emitaa feleslegesnk tartották a készítők :-(
  • Pupcika
    #17
    nincs helyem hozzá de megnéztem volna élesben a gámát de így várnom kell míg letisztítom a hádédémet ezért is akadtam ki, hogy 2cédés.
    bár a S.W.I.N.E. is vicces és aranyos gáma és az is két cédés de az meg is van :DDDDDD
  • I.C.ram
    #16
    Csak ahng beállítás van, de az is csak 2 opcióból áll: hangok hangereje és zene hangereje. Ennyi az egész options az egész gameben.