2516
  • pszihopata
    #2276
    azt hogy a ducati kicsit felújította a bimota tesi-t

    elég szoros lehet a kapcsolat a két cég között
  • allock #2275
    akkor már ketten vannak nálam a legrusnyább címre ;)
  • genric
    #2274
    Vyrus 987 C3 4V
  • allock #2273
    bimota?
    rusnya :D
  • genric
    #2272
    erről mit gondoltok?

  • allock #2271
    másik kedvenc

  • allock #2270
    az egész motor kinézete meg van felezve, a 2 oldalidom is teljesen más de ettől függetlenül tetszik

    egy kis teszt

    hülyebiztos a motor :D
    "A márkára oly jellemző asszimmetrikus tervezési és építési elv nemcsak szemből vehető észre, egészében jellemző a külső optikára. Gyakorlatilag ennyi maradt meg a hagyományos BMW-klisékészletből, hiszen rengeteg újdonságot vonultat fel eme kétkerekű. Elég csak az alumínium hídvázban dohogó sornégyes blokkra gondolni, amely pörgősségével is kiemelkedik a tömegből; teljesítménye 193 lóerő 13.000 f/min-nél, nyomatéka 112 Nm 9750 percenkénti fordulatnál. A motor menetkész tömege mindössze 204 kg, verseny ABS-szel alig 3-mal több."

    A futómű is kellemes darab, hiszen elöl-hátul minden paraméterében állítható, elöl 46 mm átmérőjű teleszkópok uralják a frontrészt a ram air alatt. A fékeket a Brembo szállítja, a tapadásról a szokásos méretű, elöl 120/70, hátul 190/55 méretű 17 collos felnikre húzott abroncsok gondoskodnak. Emellett elektronikai vezetéstámogató rendszerek garmadája vigyáz ránk, ezt azonban saját felelősségünkre ki is kapcsolhatjuk – ezt azonban csak kizárólag versenypályán, versenykörülmények között tegyük meg.

    A BMW S1000RR ára regisztrációs adóval, áfával 4.198.000 Ft, amely nem mondható soknak a fentiek ismeretében.
  • Higany
    #2269
    Szerintem is!
  • genric
    #2268
    nem azt mondtam,hogy sz*r vagy csúnya,csak hogy jobban nézne ki 2 egyforma lámpával
  • Higany
    #2267
    Jázus! de sz*r!
  • genric
    #2266


    hát szemből nem is olyan szép
  • Boconadi
    #2265
    kurva jól néz ki!
  • allock #2264
    mit szóltok az új BMW-hez? :)

    ez a felemás idomzat kicsit furcsa nekem amit a bmw csinál
    de a motor nagyon durva :D

  • GhostR1der
    #2263

    .kattaképre
  • allock #2262
    aki beakar újítani pár cuccot, legyen az bukó, ruha, kesztyű stb

    itt nézelődhet, elég rendesen megnyírbálták az árakat

    link
  • allock #2261
    akinek van discovery channel
    az majd nézze jöv.héten :)

    tegnap a Kawa gyárat mutatták be, áh isten az a hely :)


    link
  • pszihopata
    #2260
    eurosport 2-szerda /2010 01 27/ 18.30. triál indoor vb.

    ha valakit érdekel
  • pszihopata
    #2259
  • pszihopata
    #2258


  • Boconadi
    #2257
    Utólag láttam már én is, hogy meghalt szegény. Úgyhogy ha tudtam volna hamarabb, akkor nem így linkelem.
  • GhostR1der
    #2256
    pár napra rá a cbres srác meghalt... ő volt ott a király, halottról vagy jót, vagy semmit

    más. jó a logod ;)
  • Teppik Amon
    #2255
    azé az szép. Kanyarban szembesávban, záróvonalon túl, jóval 100 felett. Egy ilyen videó bizony bizonyító erejű, látszik a km óra, rendszámok is vannak. Nem félnek a srácok? Ha nem is a rendőröktől de akkor a lehagyott őrangyaltól?
    Miért nem fogják fel egyesek hogy a közút nem versenypálya :( Hány ismerősnek, barátnak, rokonnak kel még meghalni ehhez?
    ui: nekem is van motorom de mindig úgy indulok el hogy engem hazavárnak és nem nyomorékan kripliként akarom leélni a maradék életemet (ha nincs oly szerencsém hogy a helyszínen elpusztulok)
  • Boconadi
    #2254
    hehe :D
  • Teppik Amon
    #2253
    a huligánlodás az megy! :)
  • GhostRider1 #2252
    én raktam oda :)
  • allock #2251
    humorosból
  • GhostRider1 #2250
  • pszihopata
    #2249
    szevasz........:D
  • allock #2248
    nézzétek naponta a shox.hu oldalát jan 23.-ig
    krva nagy akciók vannak, akár 100.000Ft-os engedmény
  • Higany
    #2247
    Majd még megkérdem tőle, hogy...
  • GhostRider1 #2246
    képet
  • Higany
    #2245
    A csajom ezerszer jobban néz ki, de a moci kéne!
  • inside69
    #2244


    HP2 Sport és egy csajszi
  • Higany
    #2243
    Nem rossz, de nekem nem tetszenek azok, amelyeknél oldalt lehet látni a sisakplexi tövét. Vagyis azt a forgó részt.
  • efti
    #2242
    Ha most vennek bukot, szerintem Schubert S1 Pro -t vennek
  • allock #2241
    Név: MDS New Edge black mat
    Ár: 19900 Ft.-



    Az MDS márka legnépszerűbb típusa 2009-től megújult. A szellőzést egy hátsó légterelő teszi még tökéletesebbé, amely egyszersmind a sisak körül áramló turbulenciákat is kisimítja.
    A bélése a drágább típusokkal megegyező Dry-Comfort izzadság elvezető antibakteriális anyaggal kezelt textilből készült és teljesen kivehető, mosható. Az arcpárnák kisebb vagy nagyobb méretűre cserélhetők. Ezzel a New Edge minőségben felzárkózott a közép kategóriába, míg ára továbbra is az alsó régiókban maradt.

    - HIR-TH termoplaszt héjszerkezet;
    - dinamikus szellőzőrendszer;
    - fokozottan karcmentes Street 1 plexi;
    - higiéniailag kezelt-, antiallergén bélés;
    - gyorszáras szíj;
    - elérhető méretek: XS-XL-ig
  • allock #2240
    van még ott másfajta :D
  • Higany
    #2239
    Hát nem hiába Kid a neve...
  • efti
    #2238
    "elérhető méretek: XXXS-XS-ig"

    nem valami nagy a valasztek :D
  • Higany
    #2237
    Köszi a sok infó!