202
F1 Championship Manager
  • Mnemomic
    #42
    Hát jó lenne ha megjelenne már de akkor tényleg nem mostanában fog :(

    Amúgy én a GPM2-vel játszottam, az elég nehéz volt de nem elég komplex.

    A GPW az már jobb volt, elég komplex is stb. A gond az volt, hogy addig volt izgalmas míg egy kis csapatott felhoztam olyan 2-3 év alatt, de utána már mindig csak nyertek és ez unalmas lett egy idő után.-ráadásul ekkor már elért az ember a kocsiknál egy jó feljetségi szintet amin már nem lehetett nagyon javítani.

    Ami szerintem a legjobb volt ezzel csak ritkán tudtam nyerni, még versenyt is és elégé kiterjedt volt mindenben az a TEAM F1 amit kevesen ismernek azt hiszem. Itt még az alkatrészeket is meg kellett venni, edzeni a szerelőket, és a kocsit is te szedeted szét edzések között amit mutatott is, 3d-s teszt, verseny, motortuning saját alkatrészek fejlesztése stb. Az a baj hogy vmiért nem indul már el a mostani gépen, hiányolja a 3dfx drivert azt hiszem de megnézem most :)
  • robotnyk
    #41
    pff, ahhoz képest hogy először tavalyra ígérték... hát egy ideig nem fogunk játszani még ezzel.
  • donpedro
    #40
    Nos, ezt a fórumban találtam, tegnapi hozzászólás egy bennfentestől:

    "stu said he hopes to release the game some time around the end of this year alpha 2 is very close and there will be new screen shots in the next few weeks"

    Stu a fejlesztőgárda vezére.
  • jimmyjoint
    #39
    Ilyen szempontból nekem jó, mert csak egy hete fedeztem fel ezt a játékot. De már iszonyat módon várom.
  • donpedro
    #38
    Engem is érdekel, de kb. tavaly október óta figyelem a site-jukat, és néha már-már lemondtam róluk. Azért úgy tűnik, hogy lassan alakulnak a dolgok, remélhetőleg már nem kell sokat várni.
  • jimmyjoint
    #37
    Ja, és itt a hivatalos veboldal, annak, aki még nem tudná:
    F1 Championship Manager
  • jimmyjoint
    #36
    Már beindult a játék hivatalos Chat-je:
    irc://irc.quakenet.org/ #F1CM
    Itt lehet kérdéseket feltenni a készítőknek!!!
  • robotnyk
    #35
    hát engem speciel kurvára érdekelna a game, csak jelenne már meg
  • jimmyjoint
    #34
    Hát már senkit nem érdekel ez a játék?
    Pedig még meg se jelent!
  • jimmyjoint
    #33
    Újabb képek az F1CM-ről:


    Remélem, most már hamarosan megjelenik, mert tényleg a legjobbnak ígérkezik. Csak a futamokat tudják jól megcsinálni!
  • a.carkey
    #31
    Nem Ecclestone vette meg a jogokat pár évtizedre. Nála érdeklődj! :)

    VFT: Média Markt és CD Galaxis, 576 SHOP. Ezekben vmelyikben 2990-ért meg tudod majd venni!
  • a.carkey
    #29
    Pedig jó kis játék. Ha a Grand Prix manager 2-nek nem lenne olyan ocsmány grafikája és nem volna túl gyors a gépemen, akkor az, így viszont a GPW a jelenlegi legjobb manager (a Pole Positionnak is ua a baja, mint a GPM2-nek az új PC-ken. Élvezhetetlen a verseny.)
    Mellesleg a második évben sikerült a Hakkinen-Hill párossal a Minardival (Arrowsal is) VB-t nyerni! :)
    Az első évben meg mákosan győzni is kétszer!!! De ez lehet, hogy másnak is sikerült a Miniardival és az Arrowssal, szóval nem dicsekvés, csak büszkeség! :)
  • a.carkey
    #26
    Még full size screenshot sincsen belőle, csak egy, de az sem mutat semmit ... :(
  • a.carkey
    #25
    Hát ez nem jött ki! Még most tartottak az alfa 2.0-nál. :(
  • a.carkey
    #23
    Nu ez is lassan kijön.
    Az apró képeken is látszik pár dolog:
    Pl. mintha kicsit aprólékosan lehetne összerakni az autót ... :)


    Az egyetlen inrace mini screenshot. (Csak győzze az ember megtalálni a lényeget ... :)


    Elvileg a megjelenés: Szeptember eleje. Elvileg ...
    Full size SS-ot csak e-mailes kérésre küldenek! :)
  • FrezeR
    #22
    bár igazad lenne:) valami istenkirály lesz ez a game!!
  • Fehérember
    #21
    tuti hogy hamarabb én úgy tudom, hogy június körül.
  • FrezeR
    #20
    a jövő év tavasza ha jól tudom
  • Fehérember
    #19
    Hát ez engem is érdekelne, hogy mikor jelenik meg. Tudja valaki?
  • FREAK
    #16
    meg lehet őket valahonnan szerezni?
  • avcom
    #15
    igen
  • FrezeR
    #12
    az általam emlitett és készülőben lévő progi lesz talán minden idők legjobb menedzsere izgatottan várom! jelenleg még csak alfa2 állapotban van sajnos...de reméljük a fiuk gyorsan dolgoznak:)
  • FREAK
    #11
    nekem szúr

    szívesen kipróbálnék egy jófajta manager programot, amiben jó hosszú versenyeket lehet végigizgulni
  • FrezeR
    #8
    megnéztétek ezt az F1 Championship Manager-t? Szerintem nagyon nagy játék lesz, és ha jól olvastam még csak most adják ki.
    itt vannak róla képek igaz csak kicsiben de sokat mondóak.

    http://www.motorsportgaming.com/gamesect ions/f1cm/screenshots.htm
  • a.carkey
    #7
    Ez nagyon nagy game. Rohadtul kell sietni, hogy minden - gumi, cuccosok, elegendő alkatrész stb. - meglegyen, és elegendő legyen a versenyre. Aminek a megjelenítése, idegesítő, de nem rossz. Meg kell szokni. Máig ez az etalon az f1 managerek között. Sok pilóta, hosszú játéklehetőség stb, van benne. Csúnya, de opciók - autótervezés mesterfokon, teszt, lehet csalni is, beköpni a csalókat ... minden benne van. Jó játék volt.
    A POLE POSITIONról beszélek ...
  • Srep
    #6
    http://www.the-underdogs.org/game.php?id=1776
  • donpedro25
    #5
    Engem speciel a régebbiek is érdekelnének. Régóta szeretnék egy efféle progit, de egyszerűen nem bírok rájuk bukanni...
  • Srep
    #4
    Ez még most készül és alpha-állapotnál tart.
  • FrezeR
    #3
    nos nem tudom mert a hivatalos oldalán nem találtam egyértelmü kiadási dátumot de nézd meg hátha te meglátod.
    http://www.f1cm.co.uk/
  • gumininja
    #2
    Ilyen neven 4-5 game fut eccerre ;] A kiadot es a megjelenesi idot is add meg, ugy eccerubb lesz.
  • FrezeR
    #1
    Valakinek megvan ez a progi? esetleg honnan lehetne leszedni? Vagy megvenni? Bármi érdekel:)
    De ezenkivül érdekel minden F1-es manager progi ami ujabb