202
F1 Championship Manager
  • nick név
    #162
    lehet, hogy rosszul emlekszem, de nem azt mondtak a fejlesztok, hogy nem lesz teljesen 3d-s?
  • FrezeR
    #161
    ok:) egyébként nekem is tetszik. remélem a futamokat jól megoldják és lehet nézni 3d-ben is. ha már az f1 manager 2000-ben is megoldották...:)
    A tartalommal biztos nem lesz gond ha jól megoldják a fejlesztést meg a többi részt.
  • nick név
    #160
    jah igen, akkor ugyanaz
  • FrezeR
    #159
    ja és a BAR csapat van a fókuszban végig
  • FrezeR
    #158
    nem tudom, hogy ugyan azok-e 56 db-ot kaptam. összesen. végülis a menüt nézik benne végig fejlesztés, a "szerződésem", tesztnap. az első futam helyszinének leirása pályatérképpel. ezek vannak neked is?
  • webibebi
    #157
    küldenél nekem lécci képeket a játékról?
  • nick név
    #156
    Kivancsi vagyok te is ugyanazokat a kepeket kaptad-e mint en, eltudnád küldeni az email cimemre? Egyebkent nem ertem minek a forumon kerni a kepeket, miert nem lehet feltenni az oldalra
  • nick név
    #155
    hát a képek alapjan egesz jo lesz a jatek szerintem. Tetszik, hogy masik sorozatok is mennek hatterben pl.: cart, formula 3000. A fejlesztések is tetszenek, legalabbis az amit lattam belole az tetszik. A versenyekre vagyok kivancsi, a kepek alapjan nem nagyon vettem le, hogy milyen lesz. Szerintem megéri várni rá :)
  • FrezeR
    #154
    én egy hete kértem és ma jött meg :) kicsit gyorsabban ezek szerint! és mit szólsz hozzá?
  • nick név
    #153
    jah, én júliusban kértem a képeket és szeptemberre megis kaptam :)
  • FrezeR
    #152
    nem tudom azt tudjátok-e de ha ott a hivatalos oldalon regisztráltok a fórumba akkor az egy erre a célra létrehozott fórumban lehet kérni képeket a készülő játékból azt elküldik a megadott email cimre.
    próbáljátok ki:) nekem ma küldték el közel 10mb nagyságban. sajna megosztani nem szabad ezt le is irják. ezért kell regisztrálni:)
  • nick név
    #151
    a kepek alapjan szerintem jo lesz, csak az zavar benne egy kicsit, hogy tobb evvel ezelottrol kell kezdeni :( de attol foggetlenul enis nagyon kiprobalnam mar a jatekot :)
  • FrezeR
    #150
    igen ez igaz. nagyon nagyon sokáig készül de remélem, hogy annyira jó is lesz. már nagyon játszanék vele:) jó lett volna bekerülni a teszterek közé..
  • nick név
    #149
    érdekes, hogy az oldalon 2005 dec 31 ota nincs semmi hir a jatekrol, a change log-ot is utoljara 2005 jan 31en frissitettek, azota nem javitottak semmit a jatekon, vagy csak nem frissitik... eleg lazára veszik, pedig mostmar tenyleg megjelenhetne :/
  • FrezeR
    #148
    "Hopefully we'll see releases this year"

    ezt irták a fórumban..szóval várunk és reménykedünk:)
    egyébként jelenleg is tesztelik az alpha 4.1.2-es verziót a teszterek.
  • webibebi
    #147
    van valami megjelenési info?????
  • FrezeR
    #146
    jó lenne:) van rá esély
  • nick név
    #145
    Alpha 4.1.1 haladunk :DD

    szerintetek ebben az évben megjelenik végre?
  • webibebi
    #144
    van valami megjelenési info?????
  • nick név
    #143
    van uj info a honlapon+, de most lusta vok elolvasni :)
  • Help17
    #142
    AKAROM!!! A Grand Őrix Worldnek vagy F1 (EA) Managernek nincs új kiegészítése?:(
  • FrezeR
    #141
    ha szerencsénk van akkor még az idén
  • webibebi
    #140
    mikor fog?
  • nick név
    #139
    még nem
  • webibebi
    #138
    már megjelent?
  • nick név
    #137
    kicsit hosszu most nincs kedvem elolvasni :D de képek jok szvsz
  • Jman
    #136
    Az f1manageren most 1 brutális F1CM beszámoló
    Check this out :)
  • FrezeR
    #135
    tényleg jöhetne már!
  • nick név
    #134
    valami olyasmit olvastam -ha jol emléxem- hogy amint kiadták a gamet, kijön hozzá egy 2005ös update
  • Raulicio
    #133
    Mindenesetre jó lenne ha gyorsan elkészülne!! Bár nem igazán értem, hogy még most alpha verzió van kész és ki tudja mikor lesz kész a game, de mégis 2003-ban kezdődik majd a játék. Miért nem lehet mondjuk 2005?? Na mind 1. Az f1 manager 2000 után ez lenne az első szval nagyon várom!!!
  • nick név
    #132
    az oldalukon kidobtak valami kis 900kb-os játékot, sztem csak elterelik a figyelmet a game fejlesztéséről :D

    amugy meg már igazán jöhetne
  • zizzzzencs
    #131
    A http://foci.regioregia.hu oldalról regisztrálás után le lehet tölteni a Grand Prix World nevű 1999-es managerjáték rip-elt verzióját. Sajna csak ezt tudtam megszerezni, de a semminél ez is jobb asszem.
  • FrezeR
    #130
    itt lehet követni a fejlesztési folyamatot, mindig leirják hogy állnak éppen.
    F1CM
    a kicsi képek alapján (sajna nagyot nem találtam) nagyon nagyon jó lesz! :)
  • nick név
    #129
    valamikor biztos lesz
  • Neville04
    #128
    lesz ebből valaha valami?
  • nick név
    #127
    na itt az uj szezon, jöhetne a game is...
  • Help17
    #126
    Na és most hogy áll a helyzet?
  • FrezeR
    #125
    Alpha 3 tesztfázisban vannak, és elkezdték keresni az esetleges kiadókat akik bevállalják. szóval szerintem (remélem) pár hónap és kint lesz. mindenesetre a képeket és a sok beleölt munkát nézve megéri várni!
  • Help17
    #124
    Na mi van ezzel a progival?
  • whipper
    #123
    Szasztok,



    Nagyon keresem az F1 (Championship) Managert. Érdekel csere-bere (GPW) vagy akár cash-el is meghálálom.