202
F1 Championship Manager
  • KovaMclaren
    #202
    Addig nem tudtok valami hasonlo játékot
  • KovaMclaren
    #201
    Ez a játék megjelenik még valamikor?
  • KovaMclaren
    #200
    HELLÓ! Nem tud valaki valami friss hírt a játékról?
  • KovaMclaren
    #199
    Én is találkoztam ezzel a weblapon. sajnos
  • a.carkey
    #198
    Egyelőre még nagyon nincs béta közelben se ...
  • KovaMclaren
    #197
    És azt se lehet tudni hogy körülbelül mikor jelenik meg?
  • a.carkey
    #196
    Ennyi látható jelenleg (nagyon kevés ...)
  • FrezeR
    #195
    hali. egyenlőre még mindig csak tesztelgetik és ha jól tudom még a kiadót sem találták meg:( tovább reménykedünk és várunk...
    Egyébként már a neve is más lett még pedig Grand Prix Racing Manager
  • KovaMclaren
    #194
    Helló mindenkinek. Valaki nem tudná megmondani hogy mikor jelenik meg az F1 Championship Manager?
    mer nagyon érdekelne.
  • a.carkey
    #193
    Nem az F1 Championship Managerre gondolok persze, de nem akartam saját topicot kreálni ennek a szarnak, ami pár napja jelent meg

    RTL Racing Team Manager

    címmel.
  • a.carkey
    #192
    Ez bizony jelen állapotában egy ótvar szar.
    Nem elég, hogy nem official nevek vannak benne, de még bugos fos is az egész. Nevetséges!

    Viszont ha kijavítják a bugokat, valaki átírja az összes nevet, csapatot, akkor talán 1x érdemes lenne továbbvizsgálni a játékot, de amíg szinte játszhatatlan a bugok miatt, emellett baromira unalmas az egész, addig nagyon elkerülendő!

    Pl. van egy motorod, ami mondjuk 740 HPt tud, 4 csillagosnak felel meg egy skálán és be akarod tenni az autóba, akkor érdemes csak venni, mert valami baromság miatt nem ezt fejleszted ill gyártod, ha van erre lehetőséged, hanem egy olyan alap motort, ami 1 csillagos és kb. 300 HPval tud kevesebbet. De saját alapítású csapatnál IS kb. 4-6 mp vel vagy lassabb az egész első szezonban a legszarabbnál is, és tulajdonképpen ettől le(nne)sz unalmas az egész, mert mire elérnél oda, hogy túl vagy pár versenyen, előjönnek a bugok, ami miatt nem tudsz továbbmenni.

    Pl. kiválasztod a főszponzort, és nem tudod visszaikszelni, és ha újrakezded és mégújabb csapatot indítasz AKKOR IS alapból már KI LESZ választva a főszponzor, pedig még el sem kezdődött a játék.

    stb.

    Nagy kár érte, mert nem lett volna rossz game, bár dögunalmas.

    Megj. a játék köszönő viszonban sincs az idei szabályokkal, de a tavalyiakkal sem.
  • a.carkey
    #191
    Képek
  • a.carkey
    #190
    Itt egy másik F1 manager, míg a F1 Championship Manager megjelenik:

    Rtl Racing Team Manager (c) RTL Games
  • madage
    #189
    ezt honnan lehet letölteni
  • Help17
    #188
    Nem elhet tudni mikorra lesz kész?
  • FrezeR
    #187
    na ja ;) de reméljük már nem várat magára sokáig
  • HURRICAN
    #186
    jónak tűnik csak egy baja van - még nincs kész :D
  • FrezeR
    #185
    nos kijött egy videó a játékról! csekkoljátok
    videó
  • Alien1024
    #184
    nekem fent van ez a 2003as update aszt nem értem hogy a simában lehet fejleszteni a gumi benzint eben nem tom meg motort(grang Prix manager
  • samhun
    #183
    jo, nemtudtam, csak a pcguru azt irta hogy 2006 második negyed év, és az már megvolt.
  • Alien1024
    #182
    és a grand prix world hőz van magyarositás
  • Alien1024
    #181
    felkratam a a grand prix word ot és a 2003 as updatet aszt nem leeht megoldani bene hogy mclarenel ne ferrari motort ha nem mercedes motort jelezen. az EA F1 2000 erét honantom leszedni??
  • nick név
    #180
    jah sajnos :(

    f1cm.co.uk
  • webibebi
    #179
    mivel még meg sem jelent
  • samhun
    #178
    Honnan lehetne leszedni? Mert torrentetn nincs, dc n sem találtam, a bolt polcán sem :(
  • Pluskast
    #177
    Én is sajnálnám ha ebből nem lenne semi. Pang az f1 manageres piac és biztos sokakat érdekel.
  • nick név
    #176
    jah énis ugy tudom, hogy nincs kiado :/

    de ha kész lesz szerintem biztos találnak, üres az f1 manager piac
  • FrezeR
    #175
    sajnos még kiadót sem nagyon találtak. legalábbis ezt olvastam nemrég. nem igaz, hogy senki nem lát benne fantáziát. reménykedjünk azért!
  • nick név
    #174
    de ha egyszer elkezdtek már es ennyi időt aldoztak rá, szerintem már csak azért is befejezik :D
  • robotnyk
    #173
    ha egy játék 3 éve alpha, akkor kétlem, hogy valaha is befejezik -.-
  • nick név
    #172
    "The F1CM development team are currently working on a major game upgrade that will be used as the final alpha test platform and the Alpha Test Team Competition. General game play has been 'beefed up' for this version and as importantly the game engine race weekend has been upgraded to provide far more user inter-activity.
    25 Jun 2006 by Ratko Simovic"

    sztem jövöre talán megjelenik majd
  • webibebi
    #171
    megjelenési info??
  • nick név
    #170
    "Hey guys, sorry there hasn’t been progress news for a while, this follows extensive overhaul and major bug problems on the game. I can assure you all that we have been very busy with f1cm..."
    06 Apr 2006 by Ratko Simovic
  • nick név
    #169
    hat jah jo lenne tudni, legalabb azt megmondanak, hogy kb mikorra lesz kesz a jatek :(
  • Pluskast
    #168
    Azért jó lenne tudni, hogy végre mikor jelenik már meg.....
  • nick név
    #167
    az jo lenne, mert ahogy neztem a kepeket, kezd egyre jobban zavarni, hogy 2003ban kezdodik :)
  • FrezeR
    #166
    nekem sem tetszik a 2003-as kezdés. de az is lehet, hogy a végső változatban már 2005-től lesz. mintha olvastam volna erről valamit ott a fórumon. majd kiderül:) a multi tényleg jó lenne!
  • nick név
    #165
    jah, meg arra kiváncsi vagyok nagyon, hogy lehet-e multiba nyomni majd, az nagyon jó lenne
  • nick név
    #164
    én sem vagyok biztos benne, lehet, hogy teljesen 3d-s lesz, teged nem zavar, hogy 2003rol kell kezdeni? engem elegge zavar, hogy a regi csapatokkal, versenyzokkel stb... kell menni :(
  • FrezeR
    #163
    ezt sajna nem tudom :O