1136
  • karikusz
    #976
    Tyű....a játék készítői jól megbonyolították...ezek szerint akkor a sima alap játékkal nem lehet LAN-t nyomni...

    Köszi szépen a segítséget Scout!
  • Scout
    #975
    a BHD Nocd Patch linkjét elbasztam azt innen tudod szedniDfbhd Nocd 1.5.0.5
  • Scout
    #974
    Hi ! Elöször is 2 kérdésem lenne a sima BHD van meg vagy megvan a TS is ? Ha csak a sima BHD van meg akkor az oldalunkról szedd le ezt az updatet BHD Update 1.5.0.5 + a NoCdPatch 1.5.0.5-t majd másold be a game könyvtárába az updatet, updateld utána meg a Nocd Patchet másold be ha megvan a TS is akkor ez a müvelet után rakd fel azt is és ugyanigy rakd fel ezet az updatet Team Sabre Update 1.5.0.5 + ezt a Nocd Patchet NoCdPatch 1.5.0.5
  • Scout
    #973
    Hi ! Elöször is 2 kérdésem lenne a sima BHD van meg vagy megvan a TS is ? Ha csak a sima BHD van meg akkor az oldalunkról szedd le a
  • karikusz
    #972
    Üdv!

    Haverokkal mostanában minden gamét kipróbálunk Lan-ba....az lenne a kérdésem hogy hogyan kezdjek hozzá host-ot csinálni, mert próbáltam de nem aktív a Host gomb...csak az alap játék van meg....mit nem állítottam be...

    Néztem a http://www.dfh-squad.com lapon de ott nincs semmi FAQ vagy ilyesmi...:((

    Köszi az SOS-eket....
  • Novca
    #971
    Valaki mintha elkezdte volna, de nem hiszem, hogy sokáig jutott. :-)
  • FH ToMmY
    #970
    Skacok, van hozzá honosítás? Ha igen a fájlt vagy a linket ide pls: [email protected]
  • Novca
    #969
  • DonPapa
    #968
    ma sikeresen megfertőztem a fiamat is vele
    holnap telepitem neki fel és majd lesz nagy hent
  • Scout
    #967
    Jaja gyertek csak minél többen :)
  • Novca
    #966
    Nincsmit! Mindig örülünk, ha gyarapodik a magyar BHD társadalom. Főleg, ha egy tapasztalt harcosról van szó. ;-)
  • DonPapa
    #965
    ez a verzio van fent " Team Sabre "
    igy elkezdtem lehuzni a hozzávalókat és majd kereslek benneteket a kapott cimen

    thx a helpet
  • Zo-Lee
    #964
    "Jelenleg két állandó magyar szerver üzemel"
    Jelenleg 3 magyar szerver üzemel. 2 Team Sabre és a 3-dik egy 50 emberes TDM szerver, de sima BHD fut rajta
  • Nahar
    #963
    Ja, rekettyes (honnan jöttél? )! Nem vagy egyedül akik a FPS progikat "marhára ötlettelen unalmas" játékoknak tartják, de úgye tudod a megoldást?
  • Nahar
    #962
    Azt hiszem inkább az alaplapomat nem szereti a Radeon (MSI KT4V)
    Próbáltam az Omegaval is, de változás nem történt, pl. a DFBHD akkor fagyott, ha elhalálóztam.

    Megoldás az volt, hogy 8x-os AGP sebességet visszavettem 4x-esre, s bekapcsoltam a Fast Write-ot, így már minden game tökéletesn megy
  • Novca
    #961
    Szeva!

    Tehát, két lehetőség van.

    Első: megvan az alapjátékod, és hozzá az eredeti törésed. Ebben az esetben a BHD Update 1.5.0.5-öst kell letöltened, és telepítened (ajánlott a játék könyvtárában indítani), vagy a játék saját update-jét használod.
    Ha megvan az update, akkor a NoCdPatch 1.5.0.5 for BHD-vel tudod törni.

    A másik lehetőség, ha megvan a Team Sabre kiegészítő (multiban ez csak pár új fegyvert jelent, fel tudsz menni gond nélkül Team Sabre szerverekre akkor is, ha nincs meg a kieg. lemez). Ebben az esetben a Team Sabre Update 1.5.0.5-re van szükséged. Telepíteni a fenti módon, illetve a játék update-jével tudod.
    Törés hozzá a NoCdPatch 1.5.0.5 for TS.

    Ha sikerült updatelni, akkor érdemes letölteni a DFBHD(TS) Pinger 5.0 nevű programot, amely kezeli mind a BHD, mind a TS szervereket, és készít egy új ablakot a multiplay belépésénél, ahol a kedvencekben (lenti ablak) található szerverek jelennek meg. A kedvencek közé duplaklikkel tehetsz be szervert.

    Jelenleg két állandó magyar szerver üzemel. Ping alapján megtalálod őket.
    A miénk a ~DFH~ Statserver nevet viseli.

    Várunk a harcmezőn! :)
  • rekettyes
    #960
    szar játék ez a grafika meg a hangok OK de egyébként marhára ötlettelen unalmas lövöldözés, ritka
    béna ellenfelek
  • DonPapa
    #959
    Hy

    kipróbálnám én is csak 1 kis segitséget kérnék:
    azt már kifigyeltem honnét azt hiszem innét
    na de miket kell letölteni és milyen sorrendben kell telepiteni őket ( ja tört játékrol beszélünk ugye ? )

    mennék kiprobálni én is
  • Zo-Lee
    #958
    Ha a driverra gyanakodsz akko próbáld meg az Omega driverral
    www.omegacorner.com
    Én ezt hsználom és eddig nem volt olyan game ami a driver miatt nem ment volt
    Az oldalon van egy olyan rész is h MBbios, azt is nézd át ha felrakod az omegadrivert. Elég sokat tud módosítani az is a gép sebességén és stabilitásán (a biost csak akko állítsd be úgy, ha az omega drivert használod)
  • Novca
    #957
    Hmmm. Pedig egy ilyen kártyának szépen kellene muzskálnia ezzel az ócska gaméval.
  • Nahar
    #956
    Azért nem jutottam be (vagy csak másodpercekig voltam bent), mert VGA kártyát cseréltem, s az új 9600XT állandóan fagyott a DF alatt, pedig mellékelték is hozzá az eredeti játékot.
    Mindenféle driverrel próbálkoztam.
  • Novca
    #955
    Ezen a hétvégén szerverünk DeathMatch módban üzemel.
    Várunk Mindenkit szeretettel!

    ~DFH~ Squad
  • Zo-Lee
    #954
    Hi
    Az már nem is fog működni,de közvetlen alatta talász egy olyat, hogy DFBHD(TS) Pinger 5.0
    Ezt szedd le, ez a legujabb
  • xmacx
    #953
    hali!

    a DFSquad oldaláról próbáltam az elmúlt pár napban letölteni a DF:BHD Pinger 4.0 (BHD+TS v1.5.0.5) -t de nem műkszik.
    Ha megvan valakinek, légyszi küldje el mail-ben!
    [email protected]
    köszi
  • AndrewCB
    #952
    Na sikerült! Benn voltam. Elég király a gém. Igaz még sokszor fogalmam sincs ki honnan.. :)
  • xmacx
    #951
    rossz volt az image fájl. már műkszik
    cső
  • xmacx
    #950
    hali! segítség kéne! letöltöttem a team sabre-ét. be-mountoltam virtual daemon-nal, de errorral leáll az instalálás.. mit csináljak?
    kösz
    Mac
  • Novca
    #949
    Pingerben a felső sorban van egy narancs (DF:BHD), és egy zöld (Team Sabre) alapú ikon. A Team Sabre szerverek között találod a magyar szervereket. A miénk ~DFH~Statserver néven fut. Vagy jobbról a harmadik (Ping All)-ra kattintva az elsők között lesz.
    (Ha így sem menne, akkor az IP:192.188.245.216)
    Duplaklikk a kívánt szerverre, amivel bekerül az alsó listába, illetve a játék multiplayer menüjében egy új bejelentkező ablakban lesznek azon szerverek, melyeket a lenti lista tartalmaz.
  • AndrewCB
    #948
    A server ip címét és a portját is adjátok meg. Megpróbálom az alapján megkeresni.
  • AndrewCB
    #947
    Leszedtem mindent. Fenn van egy eredeti DFBHD és egy tört TS. Felraktam a 1.5.0.5-ös patch-t. a belső keresőben, ha a magyar szerverre csatlakozok azt írja ki, hogy nem megfelelő verzió. A Pingerben meg a magyar szervert nem találom! :(

    Ezért kéne a help!
  • geenq
    #946
    Láttuk, de nem nagyon tudtál bejönni :(
  • Coco
    #945
    akkor ok :)

    jaja nálunk mindent megtalász
  • Nahar
    #944
    A sokat emlegetett http://www.dfh-squad.com oldalon megtalálsz minden patcht, hogy a kb. 700-900 szerverre fel tudj csatlakozni (+egy Pinger nagy segítség).
  • Nahar
    #943
    Köszi, tegnap este már rátok találtam :)
  • AndrewCB
    #942
    Segítene valaki?
  • AndrewCB
    #941
    Hi!

    Hogy tudok bemenni a magyar szerverre? Mi kell hozzá?
  • Coco
    #940
    Team Sabre-s servereknél keresd!
  • Nahar
    #939
    4.0-ás Pinger nem találja a szervereteket :(
  • Coco
    #938
    nem, épp hogy most indult újra nem régen ; )
  • Nahar
    #937
    Már napok óta nem látom a Pingerben a ~DFH~ szerverét. Leálltatok?