1136
  • Uborkasalata
    #1096
    Csá!
    Lécci segítsetek, hogyan tudok Multiban jáccani, ha nem eredeti a játékom???
  • Scout
    #1095
    cora-ban asszem kapsz.
  • lgjc
    #1094
    Üdv!
    Nem tudja vki honnan tudnám megvenni a játékot?? köszönöm
  • Coco
    #1093
    BHD TS
  • Coco
    #1092
    nocd crack...
  • pizsti
    #1091
    vagy www.extremerobogo.gportal.hu
  • pizsti
    #1090
    [email protected] MSN en is elértek ha valakinek van valami ötlete....kösz
  • pizsti
    #1089
    Hali!Én még csak most töltöttem le a gamet és amikor elindítom nincsen se single player se multy!Már minden frissítést feltoltam de semmi változás!!Mi lehet a problem?Előre is kössz
  • lepej
    #1088
    Tényleg ez volt a megoldás, köszönöm
  • ibrik
    #1087
    Szerintem töltsd le újra a magyarítást, mert a jelek szerint a te változatod megsérült.
  • lepej
    #1086
    Valaki segítsen, nem tudom felrakni a magyarosítást mert állandoan ezt írja ki:"This self-extracting executable file has been corrupted. The installation will be terminated." valaki könyörüljön meg rajtam és segítsen. Előre is köszi.
  • ewuk
    #1085
    rakd újra az egészet, szardd le a magyarítást pakold rá a peccseket, cravkeld meg és játsz.
  • Coco
    #1084
    rossz no-cd... ^^
  • RED BULL F
    #1083
    hiába csinálok profilt nem tudok a single playerre kattintani.please help me!!!!!!!!!!!!!!!
  • RED BULL F
    #1082
    valaki segítsen please mert nem tudok vele gamelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Coco
    #1081
    nekem csak az update nélküli gémmel ment a magyarítás... -_-
  • RED BULL F
    #1080
    hy.nekem nem jó a magyaritás a játékhoz.amikor belépek a játzékba nem tudok singleplayert játszani.hiába csinálok újprofilt.valaki segítsen PLEASE!!!!!!!!!!
    ja a telepítési kód ez:
    1.5.05 verzió---QDGF-EWW4-MX28-3HZ5-KACN
    1.0.4 verzió---8WME-YF4C-45G3-LHAV-L5EE
  • dinomano
    #1079
    facca gém... az a gáz, h. 633mhz-s celerongyon nyomom; Geforce 2-ön, 16megason..midnen minimumon, és néha kegyetlenül beszaggat...amikor folyamatos, akkor latom, h. ez 1 facca gém... :-D
  • ibrik
    #1078
    Igen.
  • Öreg Csóka
    #1077
    HI Ifjuság!
    Végignyuzta valaki a kiegészítő TEAM SABRE-t?
  • Ibron
    #1076
    ja,ok.Má én se jáccok vele.




    Ibron
  • shrek82
    #1075
    Nem én nyitottam, és nem is ! És már nem is jáccom vele.. Elakadtam és egyébként is jobban bejön SWAT4!! Azért figyelek, hátha mond vki vmi érdekességet, vagy vmi hasznos infót... :)
  • Ibron
    #1074
    ja,yo..akko meg olyannak kellett volna nyitnia,aki ír is,nem csak figyel:P.




    Ibron
  • shrek82
    #1073
    csak figyeljük a topicot, hátha van vmi érdemleges esemény... :)
  • Ibron
    #1072
    hmmm..fasza ez a pontozás....hívok egy náci kódmegfejtót,hátha tudja,h mit akartok ezzel:DDDD.....mer én nem.





    Ibron
  • shrek82
    #1071
    ...
  • Coco
    #1070
    ...
  • Ibron
    #1069
    mostmá mind1...leszedtem,me szar volt,meg kellett a hely a Universityhez..thanks a nagy semmit:DD.




    Ibron
  • Ibron
    #1068
    nekem a short patrol pálya után(azt szerencsésen végig vittem) betölti az újabbat1introval és ha ott meghalok és kiakarok lépni a játékból,akkor egyszerűen eltűnika kép és csak újra indítással lehet megoldani a problémát.Van valakinek ötlete?Mert,ha nem,akkor valszeg leszedem,mivel haamarosan felnyomom a Universityt és ahhoz kell a hely.Meg amúgy sincs értelme,h ott legyen akkor a gépen.





    Ibron
  • Ibron
    #1067
    Thanks,leszedtem,betettem az elsőt az updatebe,aztán az FTP-t akartam és nemtom sehova se betenni,meg az Update exe is elromlott.Asszem jöhet az újra telepítés:D




    Ibron
  • shrek82
    #1066
    Nemtom! Vhogy nekem sem műxik az update... Elindítom, aztán egy ideig(volt, hogy 98%ig, volt,h csak 64%ig) ment, aztán megállt, és semmit sem csinált, aztán leállítottam és letöltöttem inkább az update-et innen, és kézzel feltettem!
  • Ibron
    #1065
    ahamm,thank a segítséget.én is így csináltam és szerencsére sikerült átérnem a faluba.De!Updateltema játékot és hibákat írt ki,majd leírom(mer leírtam,csak nem nyomtam meg rendesen a mehet gombot és elveszett),viszont,h félbe maradt az Update,nem engdei betölten küldetés közben a mentéseimet.De miért?Telepítsem újra?




    Ibron
  • ibrik
    #1064
    A Short Patrol nem az, amire te gondolsz.
    Itt egy homkos (hehhe...) tengerpartra teszik ki a csapatot, ahol aláaknázott részen keresztül kell bejutni a (halász)faluba.
  • ibrik
    #1063
    Ott nekem is kellet némi menyiségű "próbautat" tennem annó...
    Ha jól emlékszem, balra mentem kőcsoporttól kőcsoportig, aztán amelyiktől a partvonallal párhuzamosan látszik a bejárat, ott egyenesen (azután, hogy kilőttem a látható ellenséget).

    A multis kérdésedhez nem tudok hozzászólni, mert nem szoktam multizni, de ottvan a #1058-as hozzászólás magyar szerverekkel...
  • shrek82
    #1062
    naszóval!! Nemtudom melyik az a Short patrol nevű pálya, de asszem azon már én is túljutottam!! Úgy kezdődik, hogy repülővel mentek, és a tengeren már vár egy motoros csónak, és ott kell kiugrani a helikopterből, majd miközben mentek a partra, az iraki(vagy mittoménmilyen) partiőrség hajóiból lőnek rátok és szét kell bombázni a .50-essel? Mer ha igen, akkor én úgy csináltam, hogy próbáltam mindig olyan helyre lépni, ahol volt fű, bár nem tudom, hogy ezért, vagy csak szerencséből, de sikerült nem meghalnom az aknákon!

    Ami a multiplayert illeti, nálam sem talált szervert, ha a sima searchre nyomok... Nyomj a join game-re, és ott felül a LAN helyett válaszd ki a "novaworld" v. "novagame" v vmi ilyesmi cuccot, aztán már tudni fogod, h mit kell tenned..Azért nem tudom leírni a továbbiakat, mert nem emléxem..
  • Ibron
    #1061
    Hy all!



    Vááá,ki hitte volna,h van erről a jáékról is topic!:D.Na,elakadtama Short patrol nevű pályán.Egy alá aknázott part és sehogy se tudok túljutni rajta.Tudnátok segíteni?Ja ésa multiplayer részbe miért nem találok szervereket?



    Ibron
  • Coco
    #1060
    nincs mit.jelszó nincs, Ck-ról pedig fogalmam sincs :)
  • shrek82
    #1059
    Köszi szépen! Jelszó nincs sehol, ugye? És a ck mit jelent a végén?
  • Coco
    #1058
    R.I.P. Server Hungary: 193.109.252.63:17479 CK=0
    ~DFH~ Statserver: 195.56.172.16:17479 CK=0
    *3F*: 193.202.83.173:17479 CK=0
    SAP Arena: 193.202.83.168:17479 CK=0
    =(SOS)= Kill Zone: 152.66.252.134:17479 CK=0
  • shrek82
    #1057
    Sziasztok!

    nincs kedvem most visszaolvasni, tud vki mondani működő magyar szervert? thx