1136
  • DaxZ
    #1136
    Sziasztok!
    Régen sokat játszottam a barátaimmal az interneten a Delta Force 5-öt (bhd vagy team sabre (ha jól tudom akkor ez a címe)) és ismét szóba került és szeretnénk játszani.
    Ha valaki még játsza a játékot és tudna mondani valami működő servert, akkor nagyon örülnék! :)
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Nahar
    #1135
    Jááátsziiik???
    Hogyan csinálja?
  • Vegamen
    #1134
    Sziasztok !
    Nem tud valaki esetleg segíteni abban hogy lehetséges e win 7 alatt netten nyomni ezt a játékot? Mert nekem a pinger nem tudd csatlakozni valamiért win 7 alatt. Az egyik haverom meg xp alatt még mindig játszik a neten. Segítsetek plz!
  • csabeszszan
    #1133
    akna mező
  • Az Ki
    #1132
    Sziasztok! Nem tud valaki segiteni nekem, azt mondták nekem, hogy a delta force black hawk down-on lehet úgy is multizni, hogy nem regisztrálsz (nem a host game-ra értem ezt) Please Help!!!
  • simonl #1131
    Szia,

    A thepiratebay.com -on megtalálod, sőt a kiegészítő játéka is ott van vmi team sabre.....

    Üdv.
  • Nahar
    #1130
    Sajnos az oldal nem található :(
  • Coco
    #1129
    nova-inside.com ?
  • Nahar
    #1128
    Senki? :(
  • tommmmmmmmmmm
    #1127
    segitsetek letgyszi mert 2 honapja kutatok keresk az interneten full jatekert de nincs sehol help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tommmmmmmmmmm
    #1126
    lehet hogy demo vrsiot töltötél le
  • Nahar
    #1125
    Hülye voltam és frissítettem a DFBHDPinger-t 5.0-ra, azóta a játék sem indul :(
    Újra telepíteném, de a patchek már nincsenek meg, v nem tdok eligazodni köztük. Honnan tudnám leszedni őket? Novaworld.com oldalon nem találom :(
  • Nahar
    #1124
    Lehet, hogy azért nőtt a szívemhez, mert ez volt az első FPS progi amivel nagyon sokat nyomultam.
  • Coco
    #1123
    hát igen. :)
  • bakvarnyu
    #1122
    Ilyen jó géped van, vétek is lenne ezzel játszani
  • Nahar
    #1121
    Sajnálom, mert ennél sokkal gagyibb játékokat fejlesztik, mint állat :(
  • Coco
    #1120
    semmi nem történt azóta :D ugyanazok a peccsek minden ugyanaz, kivéve hogy lecsappant a közönség :P
  • Nahar
    #1119
    Sziasztok!
    Vagy 2 éve nem voltam erre, az oka külföld és munka....
    Akkoriban ez volt a kedvenc játékom. Az eredeti progi még megvan, lehetséges még multiba nyomni, mint akkoriban?
    Miket és hol kell hozzá letöltenem?
    Válaszokat előre is köszi, bár látom nem túl pörgős a topic, de azért bízok benne, hogy nem halt ki teljesen ez a szupi játék
  • IvecoPeter
    #1118
    Nem tud valaki 1 olyan patch-et ami javítja a társaimat kicsit többet segítenének, mer néha csak várják hogy lesz engem meg 1 3. csávó megöl.
  • Coco
    #1117
    persze : LINK
  • Daffchy
    #1116
    Nem találtam sehol müködöt...tudnál segíteni??? Légyszives!
  • Coco
    #1115
    nocd crack
  • Daffchy
    #1114
    Sziasztok! Valaki megondani hogy mikor felrakptam a játékot frissítettem is utánna leindítom és miért van "tiltva" a Single és a Multiplayer is??? Mit kell még vele csinálni hogy elinduljon???
  • Palinko
    #1113
    na ha ennek a játéknak a szépségét ötvöznénk az operation falshpoint realizmusával meglenne a tökéletes játék :) mert tényleg csak anyi a baj hogy nem rezeg a sniper keze meg tök hülyék az ellenségek emígy nagyon ott van a játék és ami tetszik az hogy "mai" korban játszódik az optika korában kinek kellenek már azok a 2.vhs játékok. a grafika pedig biztos sokan fikázzák de ha a szépséget a gépigénnyel vetjük össze nagyon toppon van :) az ellen ne m lehet valamit tenni hogy sokkal de sokkal több missió és relizmus legyen benne?
  • Coco
    #1112
    inkább ·még·.. :)
  • simonl #1111
    Hali,

    Le lehet tölteni már a full játékot vhonnan?:)
  • piccolo555
    #1110
    Honnan szedhetek le magyarítást a DF BHD-hoz?? Előre is köszi!
  • Coco
    #1109
    olvass vissza :)
  • Zsolesz0721
    #1108
    hi!
    hogy lehet neten játszani??
  • hgabesz
    #1107
    Szevasztok.
    Egy kis segítség kellene. Magyarosítottam a játékot és Diplomáciai Mentesség pályán egyszerűen nemtok továbbjutni. Megcsinálok mindent és már csak a túszokat meg a csapatot kellene kivezetni a konvojhoz, de semmi. Csak egy helyben állnak meg szaladgálnak.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • Coco
    #1106
    patch
    nocd patch (ha nem eredetid van...)
  • Cukrasz
    #1105
    Sziasztok
    Kellen egy kis segítség mert a beírt csalások nem működnek.
    Várom az infokat.
    Köszi
  • fabian1
    #1104
    Köszönöm.
    Az angol tudásom, szóval zéró. Megköszönném ha egy kicsit pontosítani tudnál. Magyarul: légyszíves és írd le pontosan, hogy azon a nova-inside honlapon merre keressem a patch-ket.
    Előre is köszönöm.
  • Dr Jekyll
    #1103
    Sziasztok.
    Nekem is jól jönne egy végigjátszási útmutató, bár konkrétan én az IRENE akcióban akadtam el. A deltásaim behatolnak az épületbe, megtisztítjuk, az iránytű egy ajtóra mutat, odamegyünk, de nem tudunk semmit sem tenni vele. Emlékszik még valaki, mit kell itt tenni? Annyira dühítő, hogy pont itt akadok el...
    Köszönöm a segítséget előre is.
  • Coco
    #1102
    nova-inside
  • fabian1
    #1101
    Segítséget kérek.

    Delta Force Black Hawk Down alpajáték magyarítását szeretném elérni, de a magyarítás kéri, hogy telepítsem előtte idézem "A DF:BHD legutóbbi (1.5.0.5) javításáig minden patch feltelepítése!"
    Kérdésem hol találom meg az összeset?
  • Buattila
    #1100
    Hi! Valaki tud végigjátszást?
  • Tomcat15
    #1099
    Hy all

    Segítsen vki h van egy pálya aminek a feladata az h viktor 2vel találkozzak, és leszállok a kocsiról, egy aknamezővel találom szembe magam. Azon hogy jussak át vagy mit csináljak?
    Válaszaitokat ide várom: [email protected]
    előre is kösz
  • Coco
    #1098
    wtf
    patch+nocd letölt... ennyi
  • Balumann
    #1097
    keress valakit, majd töltsétek le a Hamachit. És játszhattok akkor 2-en lan módba, neten keresztül! hamachi honlap