268
TheZsenyka
  • maxtor
    #268
    te csak mindenkivel kötekedsz azért utál mindenki.Még az indexen is.Olvasson már vki bele a veszett jóóóó csaj topicba.Ott is mindenkivel kötekedett.Soknevű
  • Randal
    #267
    Hmm, azé elolvastad a témát???
  • maxtor
    #265
    én szántam rá mmagam.Ott állt előttem,mögötte meg egy osztálytársam össznéztem vele és utánna már nem volt vissza út

  • Xboxman
    #264
    Köszönöm szépen MAxtor rég röhögtem ilyen jót
  • Madmaxx
    #263
    azóta gondolom előre köszön :))
  • maxtor
    #262
    én szántam rá mmagam.Ott állt előttem mögötte meg egy osztálytársam összeztem vele és utánna már nem volt vissza út
  • [Walaki]D`Lair
    #261
    Helyes!! Király vagy maxtor! Néha én is azt kívánom néhány faszra, hogy jaaaj...csak kössön már belém...érjen hozzám egy ujjal is...és akkor összetöröm :))
  • Randal
    #260
    azt elhiszem...bár eltelt egy kis idő, míg a gyerek rászánta magát a bunyóra:))
  • maxtor
    #259
    köszönöm,s büszke is lehetek miderre de legfőképpen a bátorságomra,arra hogy az elején nem ijjedtem be.Utközben nem is volt gyorsabban dobogó szív.
  • Randal
    #258
    Szentem nem kamu, engem csaptak már pofán párszor meg ilyenek, most má vigyázok magamra, de már nem félek:)
    Amúgy aki karatézik rendesen annak jó, mert tudja hogyan üssön, mekkora erővel és hova...meg ilyenek.

    Szal gratula maxtor.
  • Galy
    #257
    hány kamugép van itt?
  • FREAK
    #256
    milyen má.... új szleng...

    ha úgy megversz valakit, hogy bepisál, akkor "megsörözteted" :D
  • Madmaxx
    #255
    engem inkább boroztass azt jobban szeretem
  • maxtor
    #254
    soroztam:)
  • FREAK
    #253
    megsörözted?
  • maxtor
    #252
    szerencsére nem s neki volt tök égő hogy aí kis csicskását hogyí elvertem.
  • maxtor
    #251
    amúgy nem nézek ki egy erősnek,azt hittem keményebb lesz.Állon vágtamjól meg az arcát ütöttem,de volt egy kis birkózós elem is amikor kicsavartam a kezét,szóval a kézét leszorítottam a hátam mögé.akkor ki akart gáncsolni,nem sikerült de nekem igen akkor ő lenn a földön én fent és akkor megsoroztem.
  • maxtor
    #250
    a pofája az nagy volt.Én előbb nemis mertem menni
    majd levettem az órám aztán meg mondtam hogyjöjjön.A vicc az hogy én út közben mindenemet leraktam táskát kabátot,telot.Az meg még ott kezdett el kipakolni.
  • Madmaxx
    #249
    jah már a tanárok is előre köszönnek neki. egy intésére szétrebbennek a tömegek.
  • Laalee
    #248
    maxtor matol az iskola uj hvcs je :D
  • Madmaxx
    #247
    Remélem kórházérettre verted a mocskot :)))))
    meg persze a csajt is. A sőr hidegen a nő verve jó :))))
  • Ams
    #246
    és őt is +nyerted?
    :DDDD LOL
  • FREAK
    #245
    te figyi mesélj már


    mi volt a szitu, hova csaptál, mennyit, stb

    és megérte-e?
  • maxtor
    #244
    ez neked lol
  • FREAK
    #243
    a csaj belédrúgott?
  • maxtor
    #242
    volt.A csaj meg még odajött hogy hagyjam már.És megpróbált rúgni
  • Ams
    #241
    Nyertél?
    L000L:DDD
  • maxtor
    #240
    igen
  • FREAK
    #239
    TAPS!!

    Volt vér?
  • maxtor
    #238
    hosszú várakozás után ma bunyó volt.Minden bátorságomat összeszedtem és nyertem!
  • TheZsenyka
    #237
    Örülök hogy épségben vagy.
  • ThePartyFace
    #236
    Nekem sincs bajom veluk, amig nem bantanak...
  • maxtor
    #235
    © ThePartyFace az egyik az cigány volt.Behárós volt.Ere megkérdeztem hogy ismeri e .....helyi cigányt mondom nekem bajom lesz ő fog jönni.Aztán el is ment.Nekem nincs bajom velük amíg nem bántanak
  • Factor_007
    #234
    a lehető legvékső pillanatig nyugotnak kell maradni. az mindig megijeszti az ellenfelet.
  • ThePartyFace
    #233
    Pontositok: azt nem tudom, hogy hol laknak...:)
  • ThePartyFace
    #232
    Sztem jo ilyet olvasni. Tudni, hogy masoknak konyebb problemai vannak:) Engem peldaul egy csomo lorinci cigany keres, mert bortonbe juttattam egy fiukat... Hogy allna a kes a hatamba, nem?
    Ugyhogy, maxtor! Nem vagy te akkora szarban! Amig magyarokkal van dolgod, addig nem. Azok legalabb nem az osztoneik altal vezereltek...:P
  • [HUN]PAStheLoD
    #231
    végigolvastam és csak 2x estem le a székemről (nem 1 egyszerű dolog erről leesni ám olyan térdelős szék szal bonyolút) de ha maxtor(TM,copyrájt...stb) igy beijedt egy vele 1korú nagypofájútól akkor nem tudom minek karatézik ha még ütni se mer. akkó inkább thai-chi :DD vagy kung-fu mert abban fontos az elhajolunk az ütés elől dolog!! :DD
    a kurvák meg nem azért kurvák mert olyan "rendesek" szvsz azt is hagyd csak!
  • maxtor
    #230
  • Bruce Lee
    #228
    A számológépem már haza indulás előtt odaadom vkinek... Báááááááázzzzz ... itt majdnem megfulladtam a röhögéstől!!! :))) abba ne hagyjátok :))))
  • maxtor
    #227
    MIVAN??
    Nem szereti ha az indexen bekussoltassák!