268
TheZsenyka
  • maxtor
    #225
    KÖZÉP iskola
  • Madmaxx
    #224
    Nem állítólag 17 éves bár ezt már megkérdőjelezném.
  • Xboxman
    #223
    Sztem valami általános iskola(sőt biztos)!Ott szokott ilyen lenni...
  • maxtor
    #222
    nem olyan jo amugy.Most annyi hogy mindenki támogat.A számológépem már haza indulás előtt odaadom vkinek ha hirtelen le kell dobni a táskát
  • Madmaxx
    #221
    Tök jó suliba járhatsz :))
  • maxtor
    #220
    Semmi,csak a pofája nagy a kölyöknek.Azt mondja ma megjósolom hogy ma cmegvernek.Mondom neki mi haver nagy a pofa de mire.
    Zsenyka tanácsaid óta olyan higgadt nyugodt vagyok.Amikor a csaj meg akart pofozni lefogtam a kezét és megszorítottam az ujját.Erre odajöttek hárman hogy még egy ilyen és összevernek.Nemijjedtem meg
    De ami a legjobb az osztályban a 2 nagy menő mellém állt.Az egyik azt mondta:maxtor a csontos kezeddel szerte széjjel vered a kölyök arcát.
    De most úgy nincs balhé
  • ThePartyFace
    #219
    Yepp
  • TheZsenyka
    #218
    Maxtor, mi van veled?
  • Bruce Lee
    #216
    tudom mi a pillangó, poénnak szántam csak a dolgot (sok ":D" a végén ..) csak úgy látom nem vetted a lapot :)
  • ThePartyFace
    #215
    Pillango...tudod, az a kes! 1 penge es 2 markolat. Tudod forgatni a kezedbe.
    Vagod, Éci?
  • Xboxman
    #214
    Pffffffffffff engem már 1000x meg akartak verni és meg is vertek,sőt már kocsi alá is estem verekedés közben:)Sztem verd szarrá ha meg ersőebb akkor hívj haverokat ennyi...
  • Bruce Lee
    #213
    nem is gondoltam volna hogy egy pillangónak ilyen nagy az elrettentő ereje :) bár én inkább pókot dobálnék rá, vagy esetleg vöröshangyával szórnám meg :DDDDD
  • ThePartyFace
    #212
    Amugy azt hittem, h ez a topic TheZsenyka kalandos eletet fejtegeti:D
  • ThePartyFace
    #211
    GoGoGo:)
    Amugy box elott meglengetsz egy pillangot es szerintem elmegy az uranak a harcias kedvuk.
  • TheZsenyka
    #210
    Hajrá.
  • Randal
    #209
    na mi van maxtor, nem volt bunyó???
  • Madmaxx
    #208
    Don't be a nyuszi!
  • maxtor
    #207
    a csaj beégetett az egész suli előtt.CSak azt mondtam neki amiaz igazság.Nemtom ki utálja az olyan csajokat akik az egész iskolát ismerik,mert én nagyon
  • maxtor
    #206
    a csaj beégetett az egész suli előtt.CSak azt mondtam neki amiaz igazság.Nemtom ki utálja az olyan csajokat akik az egész iskolát ismerik,mert én nagyon
  • Madmaxx
    #204
    jah persze :)
  • maxtor
    #203
    valóban holnap lesz.
  • Trade
    #202
    én ilsmerema maxtor gyereket.Vele vagyok remélem győz
  • Trade
    #201
    de mifolyik itt?
  • Trade
    #200
    hiányzás miat elmaradt
  • Trade
    #199
    élek
  • Randal
    #198
    hopsz, szentem korházba került.
    Azért figyelmeztetem maxtort, hogyha nem jelenik meg az interjún akkor bírósági ügy lesz. a holnapi nap pedig már nem jó. Legalább az edzőjét tájékoztathatta volna.
    Az edző nem tud semmit se?
  • Punker
    #197
    Na mi van Maxtor élsz még???
  • TheZsenyka
    #196
    Walakee :)
  • [Walaki]D`Lair
    #195
    Én ugyan nem...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • TheZsenyka
    #194
    Igazából az a baja, hogy nagyon sokat gondolkodik a problémáin. Az embert nem viszi előbbre, ha olyasmin gondolokodik egész nap, amire nincsen válasz.

    Pl.: Mi lesz, ha holnap az autópályán belém hajt walakee?
  • Madmaxx
    #193
    Nah maxtor túlélte vajon a napot? :))
  • TheZsenyka
    #192
    :)

    Vérszívók vagytok, de végül is jobb poénra venni a figurát.
  • Madmaxx
    #191
    ÁÁÁ nyúlbéla lesz.
  • Randal
    #190
    No, nemsokára maxtor lelkiekben fel lesz készítve a harcra, edzője TheZsenyka. Az ellenfél ismeretlen, az edzőjét viszont hírből már ismerjük.
    Nevét nem tudjuk, csak a leírását és a jellemzését.
    Valószínűleg középiskolás lány a 16-18-as éveinek környékén. foglalkozása tanuló és örömszerző vállalkozó. Területe az iskola ill. a diszkók.
    Hölgyeim és Uraim!!!
    Hamarosan hosszú, többmenetes meccsnek nézünk elébe!
    A mérkőzést senki se közvetíti!!!
    A mérkőzés végén riportot és élménybeszámolót hallhatunk maxtortól és edzőjétől TheZsenykától.
    Pontos értesüléseink szerint a mérkőzés a holnapi napon lesz, tehát minden kedves érdeklődőt várunk kb. 14.40-től itt a fórumon!
  • maxtor
    #189
    összejött számomra az évszázad beszélgetése.Végre sikerült akapcsolat!
  • K.András
    #188
    Az nagyon durva sérüléseket okoz, probáld ki a gyujtos okosságot ha szükség lesz rá, hidd el borzaszto hatásos tényleg olyan mint egy boxer, idáig kétszer voltam rákényszeritve a használatára mind a kettö az elsö ütésre feküdt.
  • FREAK
    #187
    igen, ezt én is kitaláltam, de hálistennek azóta nem kerültem ilyen helyzetbe
  • maxtor
    #186
    ok
  • maxtor
    #185
    jössz?
  • TheZsenyka
    #184
    Mindjárt fellépek a gyaloglóra.