32
  • vax
    #32
    A többi gépen milyen op. rendszer van? Szerintem nem xp-k!?
  • vax
    #31
    Egyébként amióta felraktam semmi gond az XP-vel.
  • vax
    #30
    Hát igen de nem akartam ilyen "drasztikus" lenni.
  • vax
    #29
    Nem rossz játék, de nem ez lesz ami utnifogja az XBOX-ot. Egyébként ha játszani is akarsz vele szerezd be a Future Publishing kiadó "Playstation 2 official magazin" 2003. februári számát. Ahhoz a DVD mellékleten rajta van a játszható demo. Egy kis izelitőt ad. Talán jobban megfogod tudni itélni mint egy ujság fényképei és leirása alapján.
  • Pheel
    #28
    Akkor lehet, hogy mégsem a gép a hibás, hanem a hozzánemértés? :))))))
  • vax
    #27
    Nem eredeti svarc Abe-nél találkoztam vele. Már az átvezető anim is akadt. De az eredeti "tiszta" forrásból vásároltnál egy roccenés sincs.
  • vax
    #26
    Mondjál egy játékot ami rángat és eredeti. Nem csippelt gép és nem irt lemezen van?
  • Pheel
    #24
    Természetesen mindenhol vannak problémák, de a legtöbb probléma oka a tudatlan, esetleg a magát túlzottan szakértőnek érző felhasználóban gyökerezik és nem a mindenki által divatból vagy hozzá nem értésből szidott oprendszer.

    Attól hogy valaki már akár évek óta használ számítógépet (neadjIsten nem csak játékra), még nem feltételezi, hogy ért is hozzá...
  • Power
    #23
    Azért vannak problémák XP alatt is, bőven.
    Vagy nincsenek?
  • Pheel
    #22
    Az fel sem merült a kis agyadban, hogy esetleg te bénázol? Meghagylak a hitedben: szar az XP. Ne használd! :-PPPPPPPP
  • Csacsis
    #21
    Ha olyan jó az XP, akkor miért nem működik alatta egy csomó régi játék, ami pl:win2k-n még ment?
    Vagy miért nem lehet vele normálisan hálózati eszközöket használni? (pl:Tallózás nuku. Hol a server?(gaméknál) de mondok konkré esetet:
    Sok gép BNC-vel összekötve, én csatlakozom BNC-vel, de van egy UTP-s bridge-em, egy p2 fele(100-as). Namost mindenki lát mindenkit, kivéve engem. mintha nem is lennék fenn a hálón. A poén az, hogy az UTP-s p2 is remekül használja a BNC-s hálózatot, csak én vagyok az aki senkit nem lát, és engem sem látnak. Ugyan ez igaz homogén hálózatokra is, bár ott néha működik a tallózás egy irányba.
    Fél évig volt fenn nálam az xp.
    Lan alatt kellett törölnöm.
    Azóta WinME-t használok, és jó.
    Ennyit az xp-ről.
  • radical
    #15
    Haver te egy vicc vagy. Az XP a MS első normális óperenciás rendszere...
  • Power
    #14
    Szerintem messze van tőle.
  • Crazy Dog
    #13
    Az XP egy kibaszott jó oprendszer. Pont.
  • b
    #8
    hihetelen, hogy egy olyan gusztustalan oprencerrel, mint az xp pénzt tudnak termelni.
  • [NST]Cifu
    #4
    A baj az, hogy a játékokból nem jön be annyi, mint amennyit szerettek volna. Márpedig a nyereség ott realizálódott volna. De eddig az XBOX-project mérlege negatív...

    A PS2-nél azonban annyi játék 'megy el', hogy a licence-díjakból dagadnak a Sony zsebei...
  • [NST]Cifu
    #1
    Most elvonulok a sarokba, hogy könnyeimet potyogtassam a sorsverte M$-t...

    A baj csak annyi, hogy nincs a földön olyan érv, amivel rá lehetne venni az M$-t, hogy normális szoftvereket fejlesszen... :(