206
Legyenek-e HTML tagok a fórumban?
  • Sir Quno Jedi
    #125
    Most nem erről van szó, tudod te azt ! :-)))
  • Laalee
    #124
    de mondjuk ez a topic pont emiatt lett letrehozva... ha meg meg mindig a 128k logo zavar akkor tovabbra is fog :D (remelem)
  • Sir Quno Jedi
    #123
    Ez rátok is igaz ! Ámde, ha mégis elolvassátok amit az emberek írnak, akkor nem ártana kicsit odafigyelni rájuk, mert ha a "kedvünkben" jártok, az nektek is jobb hosszútávon. Tudom, hogy ez ma még nem a tipikus magyar szemlélet, de nem árt lassan váltani. :-)))
  • St
    #122
    Olvass is ne csak írj...
  • Laalee
    #120
    olvass is neha jabba

    "Semmi se fog megváltozni, a fórummal kapcsolatban 3 dolog várható a közeljövőben (1-2 hónapon belül)" februar 4
  • Sir Quno Jedi
    #119
    Ja, látom jól beégetett customer-support politikátok van ! :-(((
  • Laalee
    #118
    nemirtak hogy azonnal elöbb utobb lesz belole valami:D
  • Sir Quno Jedi
    #117
    No és ezzel mi van ?!! Csak ennyit ér a fórumozók véleménye ?!!
  • Sir Quno Jedi
    #116
    Tőlem ilyen könnyen azért nem szabadultok meg, emiatt ne aggódj ! :-)))
  • Laalee
    #115
    ajanlat volt :D
    haaaatha :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #114
    NA, ezt vegyem fenyegetésnek ?!! Ejnye-bejnye ! :-))))))
  • Laalee
    #113
    lehet am olyan forumot is keresni ahol 20gigas logot hasznalhatsz...

    flash vegkep nem hianyzik
  • Sir Quno Jedi
    #112
    Ammán igaz ! Kiváncsian várom mikor jön ki az első 4kb-s oprendszer flash-ben írva ?!! :-)))
  • Dzsini
    #111
    nekem at a 3 pici ami ott volt erősen lefogta a gépet... és nem 1 flash, hanem mondjuk 5-6.. mert miért ne lehetne annyi a képernyőn. nemmmmfincsi a flash. meg rengeteg mindent lehet actionscript-be írni, rosszabb lehet mint a html kód...
  • Sir Quno Jedi
    #110
    Izé, azért egy 120*20-as flash nem kíván erőművet, izé. Nameg ki lehet kapcsolni.
  • RelakS
    #109
    azalatt az 1-2 perc alatt, amíg lejön 1 oldal, meg lehet mást is csinálni. Nekem spec az első nézésnél őrület, mire letölti a képeket, utána meg úgy is az egyre jobban hízó kessből válogat...
  • Bruce Lee
    #108
    jogos, igazad van.
  • Dzsini
    #107
    flash leterheli a gépet... és nem, nincs mindenkinek 1Ghz feletti procija... egy gifanim vagy egy jpg nem...
  • Bruce Lee
    #106
    Technikailag megoldható hogy a logók helyére ne csak jpg/gif menjen, hanem lehessen flash is? gondolom az sokat dobna a dolgon, ahogy itt nézegetem elég durva dolgokat lehet kihozni max 30kb-tól is (galéria), pedig ott nagyobb a képméret, gondolom egy 10kb-os flash-ből is lehetne nagyon szép animált logót kihozni .. :)
  • Sir Quno Jedi
    #105
    Há' használj rooter-t, ne siránkozz ! :-)))
  • Pheel
    #104
    És azzal mit érek azon kívül, hogy több alhálózatot képzek? :-PPPP
  • Sir Quno Jedi
    #103
    Switch az SG-re !
  • Sir Quno Jedi
    #102
    Jó, én is emléxem a 4kb-ban demót versenyekre és gyakran ledobtuk az állkapcsunkat (pedig én is jó vagyok assembly-ben) ! DE ma más világ van. A grafika sok helyet foglal sajna, még flash-ben is !
  • Pheel
    #101
    És ha a logók nem zavarnak, hanem még örülök is nekik, de az animált logók zavarnak, akkor állítsam be a firewallt, hogy szűrje a gifeket? :)
  • Dzsini
    #100
    vannak akik 5k-ban weboldalt írnak... :) http://www.the5k.org/ nehogymá' logonak le legyen elég ;)
  • Sir Quno Jedi
    #99
    Ezért kell a switch az SG engine-en !
  • Sir Quno Jedi
    #98
    Vagy 128k-val ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #97
    Izé ! Erről beszéltem többször is, ha elolvastad amit írtam, remélhetőleg neked is lejött volna ! Nem kell a "user"-nek letölteni a hülye logókat, ha van egy kapcsoló és ez igaz az UBB-kre is ! De ezt már részletesen kifejtettem. Most akkor ugyanarról beszélünk végre, ha feltűnt ! :-)))
  • RelakS
    #96
    Nemtom, hogy vagy vele, de én már csak akkor figyelek fel 1 új villogó logóra, amikor az új.
  • Ron Ragm
    #95
    Az UBB-hez: Végső megoldásként szeretném javasolni, hogy mondjuk a HTML-t a Mehet! gombra kattintás után átalakítja UBB-vé...
  • FREAK
    #93
    akit zavarnak a logók, használja az old.sg.hu-t, és problem solved
  • Cat #92
    ha animált kizárva, akkor szerintem ok az 5 k, nagyobb teljesen felesleges

    logo megjelenítés tiltásának lehetősége, stb. -> az egész téma nem ér annyit hogy ezzel érdemes legyen foglalkozni, más dolgok sokkal inkább feldobnák a forumot
    nicklogo jó, de csak 1, nem egyet kell agyonturbozni, hanem továbbiakkal megspékelni ;>
  • FREAK
    #91
    mondjuk 10k-val már lenne értelme a logo kisfilm bajnokságnak
  • Dynamic
    #90
    Engem nem zavar a gif, csak ne essünk túlzásokba...
  • Pheel
    #89
    10 KB lehet, de csak jpeg vagy png kellene. A gif tud animálni is sajnos... :-\
  • Dynamic
    #88
    Kéne a nagyobb logóméret, de 10kb már elég lenne.Mi a fenének több?
    Egek, jó hogy nem Mb-okról beszélünk.
    Meg is hülyülnék, ha 80 sorban különböző kisfilmek villognának meg cikáznának.
  • FREAK
    #87
    atyaúristen miken össze tudtok balhézni
  • Pheel
    #86
    Ezt most komolyan gondolod? Nem csak 1 lap van a világon! A JVM-et ne töröljem le egy szarul megírt menü applet miatt? ;-)))))
  • Pheel
    #84
    Ezzel? Ne viccelj! :))))

    De ez legalább nem csillog-villog-mozog-zenél-stb...
  • Pheel
    #82
    Engem speciel idegesít, hogy animálhatnak a logók. Mivel törekszem a minél nagyobb információközlésre a képernyőn, ezért ha nálam valami villog, animál, stb, akkor ott történt valami számomra érdekes, tehát oda érdemes rá figyelnem. Kivéve persze ezt a rohadt fórumot, ahol egyesek azzal élik ki a feltűnési viszketegségüket, hogy ocsmányabbnál ocsmányabb logókat animálnak teljesen feleslegesen... Má' bocs!