2219
A képek elég jól néznek ki...
  • Party Hard
    #2219
    Üdv
    Most találtam a játékot és kezd érdekelni.
    Van valami amit tudnom kell mielőtt elkezdem?
    Milyen serwer érdemes e valamit kiváltani megvenni.
    Vagy csak ölni bele a szabadidőt?
    Magyar klánokat szintén keresek akik felkarolnának kezdőket.
  • Noitulove
    #2218
    Köszönöm a választ Shion!

    Én most ide tértem vissza, ez legalább egy jól működő régi vágású játék.

    SIDHE-ből nem aktív már senki, esetleg átveheteném a guildet?

    Mortian és Mioette néven megtaláltok, ha valaki újra nekilendülne..
  • Shion
    #2217
    Én 3 hónapja nem voltam online az EQ2-ben (amióta elindult a Landmark alfa-béta), így nem tudom, hogy ebben a pillanatban ki aktív még.

    Régebben a mi casual klánunkban (Qeynosi Zsoldosok) 5-10 fő volt aktív, de most jön a jó idő és a nyár, ilyenkor (mint minden mmo-ban) nagy pangás indul be. A Splitpaw-n játszik még jópár magyar, azonban a többségük külföldi guildben van, mert így nincs létszám hiány, illetőleg tudnak raidelni is. Én a magam részéről más magyar guildet nem is nagyon ismerek.

    Este gépközelben rá tudnok nézni a játékra, hogy ki aktív még.
  • Noitulove
    #2216
    Sziasztok!

    Aktív magyar guild van esetleg vagy játékos a Splitplaw szerveren?

    Köszönöm.
  • Renegade
    #2215
    thx
  • DragonKnight
    #2214
    Van splitplaw. Valószínűleg az USA szervereket nézed. A Launcherbe állítsd át a régiót és egyből lesz Splitplaw
  • Renegade
    #2213
    na, én is megnézem milyen, hátha megtetszik, irány a...nincs is Splitplaw nevű szerver :-(

    Most hol van a többség? :-)
  • DragonKnight
    #2212
    Sok sok magyar nincs sehol...
    A szerver terén nem sok lehetőség van ha EU szerveren akarsz játszani, akkor Splitplaw

    A játékban van annyi tartalom hogy 3 WoW-ot meg lehetne belőle csinálni.
    Grafikailag nem egy mai gyerek, de elég jól megy.
    Erre is el lehet mondani azt hogy a játék lvl90-en kezdődik, és mivel a játékosok 99.99%-a Altokat indít ezért sok csapatra ne számíts miközben szintezel felfele. De minden indítható klasszal könnyedén szólózható 1-90-ig az összes szint.
  • andorr1984
    #2211
    Sziasztok!
    Felkeltette a figyelmemet ez a játék, mivel a Steamen ingynesen letölthető és játszható.
    Régi Everquest 2 szakértőket kérdezek, vagy akárkit, aki tud válaszolni.
    Tudtok pár szót mondani nekem erről a játékról ?
    Főleg a WoW-wal összehasonlítva érdekel, mivel régen sokat Wowoztam.
    Ha esetleg én is belevágnék, melyik szerverre érdemes menni, ahol sok-sok magyar van ?
  • Gyogyito
    #2210
    Természetesen gondoltam, hogy nem lesz party képes guild, igazándiból csak a társaság miatt kérdeztem a guildet :)
    Rendben, keresni foglak!
  • DragonKnight
    #2209
    Shion mostanában Zenesz néven fut, Vadkorte van, Dzsuhi is létezik, már láttam online többször.
  • DragonKnight
    #2208
    Aktív magyar guild, ahova egy kezdő bemegy és egyből lesz party stb stb. azt nem nagyon találsz. Persze van magyar guild, de a létszámok nem tesznek ki egy party-t se gyakran és mindenki a sokadik altját húzza fel csak.
    De a játékot kipróbálni persze jók, és segítenek felszereléshez jutni.
    Viszont a szóló szintezésre fel kell készülni.
    Ha érdekel a dolog a Splitpaw szerver.
    Keress engem Kalapacs néven.
    Van még a régi Sidhe ahol vannak magyarok, Reddevil pedig raid guildet akar szervezni Flaming Chaos néven, de oda HC játékosok kellenének (ha találna).
  • Torzonborz
    #2207
    izé Shionka akart lenni :) + Dzsuhi , Vadkorte már ha ezen a néven vannak .
  • Gyogyito
    #2206
    Köszönöm Torzonborz!
  • Torzonborz
    #2205
    splitpawon vannak cimborák de hogy mi a klán név aztat nemtom. talán itt is a The Prophecy-t használják . Keresd Shion/Shioka-t
  • Gyogyito
    #2204
    Sziasztok!

    Merre találok aktív magyar guildet? Próbáltam keresni, de akikre ráírtam, egyenlőre semmi válasz.

    Köszi előre is a segítséget!
  • domy75
    #2203
    Köszi szépen a segítséget.
  • DragonKnight
    #2202
    Lehet hogy tele volt és akkor ezt már addig kiírja amíg a túlcsordult puffert ki nem üríted.
    HA kinyitod a karakterablakot akkor a karaktered képénél a lába mellett bal oldalon a kaja és pia slot-ok felett van az a cucc amit már nem fért bele. Innen ha átmozgatod a zsákokba akkor eltűnik a felirat.
  • domy75
    #2201
    Sziasztok, olyan problémám van hogy egyszer csak minden karakteremnél kiírja hogy tele van az inventory-m meg folyamatosan ezt írja ki "Your Inventory is Overflowing! pirossal". Természetesen közel sincs tele. Bármit csinálok semmit nem tudok utána felvenni. Légyszi segítsen valaki. Köszi.
  • gosumofo
    #2200
    Steamen a free2play EQ2
  • TopGun
    #2199
    Van par dolog ami nagyon nem tetszik a jatekban: ingyenes ugyan, de (gondolom ezert), nagyon le van korlatozva a valaszthato faj es karakter, a karakter generalas minimalis, a quest helper csak akkor mutatja hova kell mennem, amikor mar az orrom bele utom a celba, neha nem egyertelmu mit is kellene csinalni :(
  • TopGun
    #2198
    Koszi! Akkor gyakorlatilag annyi, mintha egy trialt probalnek ki, semmi, ami igazan jo, nem erheto el az ingyenesben! :(
  • Torzonborz
    #2197
    itt látszik hogy melyik tagság milyen szintű elérést biztosít :
  • TopGun
    #2196
    Hello! Van itt meg aktiv elet? En most talaltam ra a jatekra es olvastam, hogy full ingyenes lett! Ez azt jelenti, amit lentebb irtal, hogy csak a bronz ingyenes, vagyis eleg sok minden le van korlatozva benne? Mert fizetni nem akarok a jatekert semmikeppen sem. Az extended verziot akarom letolteni...
  • MobDozer
    #2195
    Bahh... nem elküldte az üzit mikor még be sem fejeztem

    Nah mind1... akkor folytatom itt:
    Ha valakit még érdekel a game akkor van FullMagyarGuild (LvL56 jelenleg)
    Aktív segítőkész tagok és jól felszerelt GuildHall.

    TheSkullsTeam - FaceBook.hu:
    https://www.facebook.com/groups/199174156784514

    GameReggelés:
    http://everquest2.com/free_to_play/index
  • MobDozer
    #2194
    Hali all megint
    EverQuest II Extended - Free-to-Play
  • csgj
    #2193
    Én most kezdtem vele játszani, nagyon jó! :-) Kár, hogy ilyen sok megvonás van... :-S Lehet valahol ingyen sc-t szerezni??
  • record512k
    #2192
    nekem azt irja ki h server busy vagy valam,i hasonló ez mért van?
  • lolSL
    #2191
    és 6 különböző bankkártya van megadva az accountomban
  • lolSL
    #2190
    lol
    az vajon SOE féle reklám hogy kapok egy mailt arról hogy vki befizette az EQ2-t egy hónapra? (és tényleg aktív)
    vagy vmi balfasz ellopta az accountom, és befizette hátha ellophat vmit? csak trialom volt sose játszottam :D
  • MobDozer
    #2189
    Hali all
    bocs ha valami már lett írva, de nem olvasok vissz hanem csak bemásolok
    ----

    SOE FREE verzió, így már nem csak részben vagy ideiglenesen ingyenes a játék hanem teljesen ingyen letölthető és játszható.

    http://everquest2.com/free_to_play/extended_faq

    Persze egy kis módosítás van az eredetihez képest, de ez nem vészes, ha valaki csak FUN akar nyomulni.

    A változások:
    A FREE reggelés és letöltés még nem teszi elérhetővé a mindenkori/aktuális (legfrissebb) kiegészítő. Ezt külön meg kell vásárolni.

    A loginok különbsége (4 fajta van, de csak az első 3 a lényeg):
    http://everquest2.com/_themes/default/images/extended/membershipMatrix.jpg

    1-BRONZ; a teljesen ingyenes login: reggelsz - letöltesz - installsz - játszol... (1 accon max 2 karakter lehet)
    - ezzel a verzióval 4db fajból választhatunk és 8db kasztból
    - a skill/spell képességeknek 6 szintje van (apprentice-journal-adept-expert-master-grandmaster), de ezt max a 3.ig vihetjük fel
    - a felszerelések/fegyverek/páncélok utolsó 3 szintje (legendari-fabled-mithical) sem használható, de találni találhatunk és kereskedhetünk is vele.
    - és az utcsó korlátozás... a 6 zsákhelyből kettő az elérhető és a brókert nem használhatjuk.

    2-SILVER; a FREE accunkra rátöltünk egy kis lóvét és veszünk egy "Silver Card"-ot (ezt csak 1x kell kifizetni ami kb 2.100.-HUF) ez feloldja a 6 zsákhelyet a brókert és a skill/spell képességeket 3.szint helyett 4.szintig vihetjük

    3-GOLD; havi előfizetés (14.99$ kb 3.500.-HUF)... ez a fajokat kivéve 100%ban felold minden korlátozást és acconként 7 karaktert indíthatunk.

    4-PLATINUM; megadja a fajokat és az utolsó kiegészítőt is ami jelenleg a "Sentinel's Fate"... plusssz 1 accon 10 karakter lehet és minden hónapban jóvá írnak a loginon 500 SC-t ami szabadon elkölthető.

    UI:
    Megalakult a full magyar klán ahol mindenkit szívesen látunk és segítünk amiben csak tudunk. In-Game keresd Deathsoul-t vagy Bonilo-t.

    Reggelj és kockulj: http://everquest2.com/free_to_play/extended_faq
  • sentexxx
    #2188
    Sziasztok. leszedtem a játékot volt update meg minden és amikor indítom ki írja hogy "cannot init arial font" és ki lép (WTF?!?!?!) nem értem... valaki segítsen mert ki akadok!!!
  • Ryleh
    #2187
    hello!

    leszedtem,reg,stb,,,gameindul(iszonyra beszaggat a gepemen,pedig nem LOL a vas)
    irta leszed 9-14 gb-t,,ezt neha teszi ,neha nem,,,mikorrra szedi le a full adatmennyiseget?

    illetve mi a trukk,hogy ne szaggasson be ennyire?

    mondom:gepigeny megafelelo,de neha 10 sec,mire lep egyet a kari!!

    savszelesseg 30MBit
  • Cassell
    #2186
    Már nem is Beta az EQ2 Extended persze van némi korlátozást nem választhatsz minden karakterosztályt meg level 80 a max nem 90 meg még pár apróság de akik régen játszották azoknak nosztalgiázni jó aki meg az officialon nem nyomatta az meg tehet egy próbát igencsak hangulatos a játék még mindig!
  • MrStokes
    #2185
    Hehe, emlekszem evekkel ezelott, amikor megjelent meg nem volt hozza eleg eros gep, amin teljes grafikai beallitasokon lehetett volna futtatni, mert hogy a keszitok ugy probaltak elkesziteni, hogy meg evek mulva se lehessen a grafikajara panasz. Ez sokaig tenyleg igy is volt.

    Most mar tenyleg kicsit csunyacska (par ev alatt a technika is eleg sokat fejlodott sztem), elavultta val az en gine-je kicsit, meg eleve olyan plasztikusak az arcok, es sok embernek eleve nem jon be. Amikor megjelent nekem nagyon tetszett a grafikaja. A spell effektek meg most is eleg bejovosek. Emlekszem a megjelenest kovetoen direkt miatta vettem uj vasat, hogy legyen ami elviszi. :D
  • Sir Quno Jedi
    #2184
    Karim Lezuziusz, barbár, guardian, fent északon (good), jelenleg lev10.

    Megtaláltok néha. Egyelőre még bejön a játék, node ez az eleje.
  • FSpofon
    #2183
    itt az ingyenes eq2 link: http://everquest2.com/free_to_play
  • Probatbicol
    #2182
    Elkezdődött az ingyenes játék, megnéztem, első benyomás, hogy ezt se a grafika miatt fogjuk szeretni, aztán láttam, hogy alapból minden low-ra és mediumra van állítva, mindent maxra rakva is látszik rajta a kor, de így már vannak benne szép dolgok is.
    A hangulat viszont eléggé bejön, és jó sok játékos van, ez is dob rajta.
  • Probatbicol
    #2181
    Az EQ2 is free-to-play lesz.
  • Sáska
    #2180
    " lvl80-82ig szinte kizárólag szólózol" - hat ez az ami a gond :(