226
Szerintetek melyik az eddig megjelent legjobb FPS?
  • sandor4
    #226
    fear
  • alcotb
    #225
    Szerintem is a Deus Ex 1 a legjobb![#worship
  • mans
    #224
    DEUS EX 1 a legjobb.
  • Caponee
    #223
    izé.Most keresném ,de nem jut eszembe semmi.Valaki?
  • DwayneHicks
    #222
    BF2142, MOH:A, Half-Life széria, Brothers in Arms RTH30/EIB
  • havercsotány
    #221
    battlefield 2
  • cSuwwi
    #220
    a duke nukem 3d még nem volt a sorban. ;)
    Amúgy ha a régebbieket nézzük (1985-2000), akkor a legjobb szerintem a Quake első része volt.
    A mostaniakból szemezgetve a CoD, és majd a Battlefield - Vietnam lesz királyos! : )
  • zaki
    #219
    CoD, a 2. világháborús játékok közül sztem
  • Rylander
    #218
    Sof2
  • TTomi
    #217
    doom! duke nukem 3d! quake! stb...
    de ami tuti elmegy vele az a c&c renegade.
    bár megoszlanak róla a vélemények, szerintem még ma is jó játék, gyengébb konfigokhoz. nekem sajna xp alatt nem megy :(
  • galocza
    #216
    cs
  • lachun
    #215
    !S a WWIIonline-t ne feledjétek über király gama és egyre jobbak a fejlesztések:)))http://wwiionline.srv.hu/
    http://www5.playnet.com/bv/wwiiol/index.jsp
  • ricsi1
    #214
    HELL!
    tudnátok mondani egy jó kis FPS gamet?(lehetőleg elmennyen:GEforce 4 Mx 8*-en!)
    előre is köszi!
  • Goodwill
    #213
    csé
  • CSOCSO
    #212
    :)))))))))))
  • Jacek
    #211
    :))) hat az egesz:))
  • CSOCSO
    #210
    he?:)
  • Jacek
    #209
    lol
  • CSOCSO
    #208
    khm..

    *bajsza alatt mosolyog*
    :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #207
    CS
  • CSOCSO
    #206
    Nah akkor írjunk ide is..:)
    kinek miért jo egy fps???
    nagyon komoly sztoris fps-t aminek nagyon állatul megrendezett átvezetői vannak, és ettől szinte filmbe érzed magad, olyan sajna nemnagyon van...ha valaki arra vágyik hogy olyan legyen a gamez mint az élete legjobb akciofilmje akkor egy gamezttduok ajánlani: MGS2... igaz nem nagyon fps (bár lehet benne lőni, de aki nem csak FPS-re bír ránézni és kiváncsi valami újra akkor MGS!!!! mert ilyet még tuti nem éreztél!!!...
    ha nagyon FPS akkor probáljátok ki az INFiltration kiegészítűt a sima UT re...
    a célzás hasonló mint a VIETCONG ban ( azaz a vietcong hasonlt az INF re de ez részletkérdés:)
    nem teljesen olyan, sokkal jobb, élethűbb...akinek valami új kell akkor INF.. CS féle netes gamez,, de a legjobb, legélethűbb (és legnehezebb)
  • csuvi
    #204
    Jó,hogy a Medal of Honor a legjobb!!!!!!!!!!
    De a NOLF 1-2 se kutya!!!
  • Davidus
    #203
    goldeneye
  • NeoMaN
    #202
    DOOM
  • DarkHorSe
    #200
    PlanetSide
  • Hmuda
    #199
    Hmuda style logó rulezebb. :D
  • DarkHorSe
    #198
    Lacc style logó RULEZ! :-D
  • Hmuda
    #197
    Mármint nem a lógónkon, hanem a logónkon. :DDD
  • Hmuda
    #196
    Látszik is alogónkon. :D
  • DarkHorSe
    #195
    sztem is :)
  • Hmuda
    #194
    Legjobb FPS? Vitathatalanul a PlanetSide. :D
  • Danny
    #192
    BATTLEFIELD 1942
  • Robbb
    #191
    Én nyomultam a System Shock 2 SP-vel anno, éa az elején még nagy reményeket fűztem hozzá. Később kezdett kopni a dolog, bár szuper hangulata volt. Ott hagytam abba, mikor töltögetni kezdtem magam az egyik fali terminálnál és a hátam mögött állandóan rágták a nyakam a zombik. Ettől azért elmegy az ember életkedve, pláne ha lőszer sincs a közelben. A Deus Ex-ben finomítottak kissé ezeken a szívatásokon, ezért imádtam :) Bocsi, a MOHAA-t kifelejtettem legutóbb, az meg a Ryan-es hangulat miatt volt a tuti, a Spearheaddel együtt!
  • dikki*yysw
    #190
    Na, az pl. egy régi, talán nem is beszerezhető játék, ami nekem kimaradt... :/
  • GregSB
    #189
    Milyen kevesen ismerik itt a singleplayer FPS-ek királyát, a System Shock 2-t....
  • fm
    #188
    single módban sztem half-life és kiegészítői a legjobbak,multiban meg a mohaa,vagy anno cs. ennyi..
  • dikki*yysw
    #187
    Érdekes ízlés :)
  • N.E.O.!!!
    #186
    Ha egy kis eszetlen gyilkolászásra vágyom: Postal 2
    Ha multizok: BF1942
    Amúgy nálam a MOHAA és az Unreal 2 viszi a prímet
  • TheZsenyka
    #185
    Aminek a multija nagyon agresszor volt az a BLOOD. De csak multiban volt király.
  • Robbb
    #184
    Eddig a Half-Life és a Deus Ex volt szerintem a legjobb FPS technikailag. Mindkét cuccnak készülget a második része, de a DE2 nem fog akkorát ütni véleményem szerint, mint a nagy előd. Biztosan tökjó megoldások lesznek benne, remek taktikázási lehetőségek meg minden nyalánkság, de az előzetes képek szerint a grafika már kicsit régies. Persze enélkül is el lehet adni egy játékot, sőt sokan lesznek akik inkább a játékélményre nyomulnak. De egy ilyen erős mezőnyben (D3, HL2, Stalker) nemigen rúghat labdába.
    Nagyon izzítok a Half-Life 2-re. Nekem ő a BEST.