22786
Html-, css- és php-help
  • bracsek #13701
    Tehát ezt fordítva kellene, megíród normálisan a formot hogy legyenek meg a feltöltés mezők meg mindent ezt bepakolod <noscript> tagba

    Aztán display none-s divben megcsinálod a feltöltést qvafacásra, és javascripttel megjelenítteted.
  • Cat 02 #13700
    Úgy értettem, hogy ha ki van kapcsolva javascript, akkor átáll simára. Ilyet találtam is, de IE alatt nem ment.
  • ldavid
    #13699
    ez is jó :)
  • bracsek #13698
    Én nem ismerek olyan JQuery alapú dolgot, ami megy ha a javascript ki van kapcsolva, ilyen esetekben gondolkozz el a flash vagy java applettel kapcsolatban, a flash igazából az egyetlen megoldás.
  • Cat 02 #13697
    Tud valaki olyan jQuery (vagy igazából mindegy, csak legyen progress bar) alapú feltöltő scriptet, ami megy IE-vel és FF-el is, úgy, hogy ki van kapcsolva a javascript ? (uploadify,jqUploader kilőve)
  • Voyager5
    #13696
    :-)
  • bracsek #13695
    igen csak akkora reklámja van hogy felejtős az egész.
  • Cat 02 #13694
    Erre a funpic.de-re lehet normálisan feltölteni ?
  • karajjj
    #13693
    micsoda érvelés :D egyébként igazad van, a sör fontosabb :D
  • bracsek #13692
    Nem csak licistáknak volt az jó, jó volt mindenkinek akinek kellett egy kisebb oldal, pl nekem is ott volt egy oldalam lassan 10 éve, és jó helyen volt, non profit, saját webblog igaz az utóbbi 3 évben mióta volt a nagy reformálás hogy nem lehetett már regisztrálni, azóta az egészben már nem volt meg az a megbízhatóság mint azelőtt, ezért is nem fogom a dott rollnál folytatni a weboldal üzemeltetését, csak sajnos nem adtak időt és lehetőséget, hogy átszoktassuk a látogatóinkat egy másik helyre, 2 hónap erre nem elég sajnos, így vagy fizetünk vagy elveszítünk pár ezer látogatót mert nem talál meg, ez szándékos kilövés az emberekkel hogy minél több pénzt gyűjtsenek össze, és ez most sikerülni is fog, de ez olyan mint az afrikai segély, most megkapják, de a legtöbben 1 évre kifizetik, és az után szépen átszoktatják más ingyenes helyre, mert non profit oldalba pénzt ölni még 2-3Kt sem ér meg, gondolj bele 8-10 sör, ki olyan hülye hogy a sör helyett honlapot válassza? :D Szóval én költözök és megiszom ebben az évben is a söröm :D
  • ldavid
    #13691
    ez lehet, de asszem még 2 nap után is úgy volt, de most már mindegy, nem érdekel
  • karajjj
    #13690
    nem, addig blokkolják, amíg le nem ellenőrzi valamelyik admin, hogy nem-e warez, az úgy kb 10-12 óra, aztán minden oké az oldallal
  • Cat 02 #13689
    LoL :D
    Nekem ott van probaportálom (ezzel a névvel :D), meg osztály honlap és nem volt semmi gáz.
  • ldavid
    #13688
    tudom, de a billentyűzet a hibás.. :D

    000webhosttal nekem olyan jó tapasztalatom van, hogy első regisztrációmat követően feltoltam pár html,css,jpeg fájlt és kb. 15 perc múlva blokkolták az egészet ok nélkül
    búcsút is vettem tőlük
  • karajjj
    #13687
    200 forint/év
  • biomage
    #13686
    hát ja évi 14 lepedőért kapsz egy, végtelen tárhelyet :)
    Annál jobbat nem tudsz kapni :)
  • Voyager5
    #13685
    Úgyértettem a maximalistáknak :)
    Ha egy kicsit feljebb kattolsz a főmenün az Áruház melletire, és összehasonlítod pl.: ezzel akkor azért elgondolkodtató, hogy 31K/évért tulajdonképpen közepes szolgáltatások, vagy havi 4euróért (évi kb 13-14K HUFért) sokkal bővebb lehetőségek.
  • Cat 02 #13684
    Miért ? Magyar cégnek ,szerintem felesleges külföldi tárhely.
  • Voyager5
    #13683
    Extra szerintem csak azoknak volt jó akik kísérletezgettek, tanulták PHP-t, MySQL-t, HTML-t. Középsulisoknak,egyetemistáknak.
    Aki kicsit komolyabban vette az egészet az regisztrált domaint, meg keresett egy normál tárhelyet főleg, hogy írtátok, mennyire olcsó (nem is tudtam, hogy 3-4K csak :D).
    Aki meg mégkomolyabban veszi, az nem is Magyar hostingot választ, hanem valami külföldit (pl.: hostgator, justhost).
  • CattiBrie
    #13682
    Bocs. Most mi lesz. Valahogy gondoltam, ha nem írom oda, akkor meg kérdezni fogjátok, hogy melyik. Szerintem így egyszerűbb volt.
  • biomage
    #13681
    majd letesztelem jövő hónapban az összeset, és választok ;)
    Addig ráér :), még van 2 hónap
  • Cat 02 #13680
    Annyira azért nem volt jó az extra =]
    Pl htaccess se volt rajta. Ott a 000webhost, néha lassú, néha nem
  • bracsek #13679
    Nem topikot, weboldalt akarok csinálni de csak vasárnap fogok azt hiszem ráérni :D És extrtát nem írom le dot hu nélkül :D
  • Voyager5
    #13678
    rofl
    Csak vigyazz milyen topiccimet adsz, mert a R.I.P. Extra cimbol az olvasok 90% egy kedves forumozo holgyre fog asszocialni :D
    Elegge troll-vonzo lenne :)
  • biomage
    #13677
    hajrá :)
    Csinálj
  • bracsek #13676
    Kellene tüntetni fiuk, a dottroll monjon le. vissza a sextrát.

    Nem csinálunk RIP es oldalt mint a Sláger rádiónak?
  • biomage
    #13675
    domain mellé kaptál tárhelyet is? és mekkorát?

    Mert én tudok egy weblapot ahol 2800FT 1 évre a domain és mellé még kapsz 3GB tárhelyet!!

    CattiBrie:ez most komoly?, te csak így 1xüen reklámozod az extra.hu domain kiszolgálóját? és még benne sincs semmi abban a domainben, még tárhely sincs -.-
  • Voyager5
    #13674
    Vicces srácok.
    Ezek után véletlenül sem választanám őket.
  • Vaxi
    #13673
    hát ezek se normálisak az biztos..
  • CattiBrie
    #13672
    A 200 HUF/hó az olcsó?

    Én 2880 bruttóért vettem, ez az első két évre szól.
    Hóra osztva 120 pénz és .hu-s.

    Igaz, növelték az árat 3000 HUF-ra, de hát így is 125 / hó és még mindig .hu-s domain (dotroll).
  • biomage
    #13671
    szerintem itt ásta meg a sírját az extra, csoda lesz ha valaki megveszi bármelyik csomagot tőlük
  • ldavid
    #13670
    go daddy-nél alig 1 dollár egy évre (olcso domain)
    én azért nem veszek, mert még nem döntöttem el mit akarok. lassan döntök... :)
  • bracsek #13669
    Sajnálom. És még az fáj a legjobban hogy nem hogy kísérleti egerek voltunk, most még le is írták.
  • biomage
    #13668
    hol vehetek ennyiért info domaint?

    Amúgy miért nem veszed meg a newhostingnál domaint? 1800FT 1 évre és adnak mellé 3GB tárhelyet!!!
    én valszeg oda megyek 2 hónap múlva :), ha az UW vagy a Freeweb nem nyeri el a tetszésemet :)
  • ldavid
    #13667
    nem értem, mit nem értesz rajta... :)
    azt mondja, vegyél .info doamint, mer' az csak 200Huf/hó

    btw én ideiglenesen átcuccolok majd a freewebre
  • biomage
    #13666
    he? ezt most nem értem :)
  • karajjj
    #13665
    szerintem 200 forintot rászánhatsz egy .info domainre, annyit bőven megér
  • passatgt
    #13664
    funpic.de

    német de fullos:)
  • biomage
    #13663
    Ajánljatok tárhelyet :) az extra.hu fizetős lesz márciustól, és nincs kedvem fizetni, majd ha veszek domaint akkor megyek a newhostingra, az normális :) addig valami ingyenest ajánljatok, persze kivétek a 000webhost
    Azt már ajánlta cat 02 :)
  • passatgt
    #13662
    Van egy ilyen kódom:
    $('a[href*=#]').click(function() {
    alert('asd');
    return false;
    });

    És van 4 link az oldalon, tök egyformák, mégis a 2. link nem működik
    Miért?:)