160
adjatok valami támpontot
  • Sir Quno Jedi
    #22
    Na nem mintha itt az SG-n nem lenne egy-két, már a megvilágosodás rögös útján járó elme !
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Ámde ha gondolod, össze tudlak hozni néhány elmebeteg barátommal, akik tuti találnak neked életcélt ! Csak bírd cérnával... :-)))
  • TheZsenyka
    #20
    Világbéke. Király. Lovaggá üttetem magam és kivonom a "Long Sword of Anal Justice +5"-t a hüvelyéből.
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Há' ezaz ! Most akkor jómunkásember vagy, vagy senem ?!!
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Egyébiránt a legjobb ha először csak apró kis célokat tűzöl ki magad elé (világbéke, miegymás). Tudod, baby steps ! Aztán ha ez megy, akkor kiterjesztheted kapzsi kis önmgevalósulásra vágyó lényed és további világégéshez vezető célokért indulhatsz harcba !
  • TheZsenyka
    #17
    Mit kéne látnom?
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Ne fírtasd, nézz magadba inkább !
  • TheZsenyka
    #15
    Mittudom Én, jó lenne azt hinni hogy nem fontos.
  • TheZsenyka
    #14
    Éppen ezért firtatom a kérdést. Egyébként sosem iszom, csak vicceltem.
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Önmagában is hülye kérdés. Először is fontos-e, hogy fontos ?!!
  • TheZsenyka
    #12
    Fontos egyáltalán hogy legyen az embernek életcélja?
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Gyenge vagy kiscsákó, dehát kit izgat... :-)))
  • TheZsenyka
    #10
    mateos, neked sincsen életcélod?
  • TheZsenyka
    #9
    Igen, jó lenne ha tudnék hinni valami természetfeletti dologban, esetleg ha hinni tudnék a halál utáni létezésben. Arghhh :) Akkor nem izgatna hogy mi lesz velem.
  • TheZsenyka
    #8
    Lepukkant állat Bár lehet hogy Én is így végzem ha nem találok életcélt.
  • mateos
    #7
    jah én is nagyon jól vágom...még nem melózok...de majd valamit összedobok :)
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Áh, a pénzt nem keresni, hanem találni kell és ahhoz a leghosszabb út a meló, én csak tudom...
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Jó lesz az 40-nek is, örűlj ha addig húzod !
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Sokaknak a hit bejön, én már rég nem keresek célt, jön az magától (vagy se) !
  • mateos
    #3
    közben valami meló
  • mateos
    #2
    én széjjel fogom piálni , hányni aztán 30 évesen átesek egy májátültetésen,35 évesen széjjelmegy a vesém 40 évesen meg idegbeteg leszek...50 évesen megdöglök
  • TheZsenyka
    #1
    Ti mit kezdtek az életetekkel?

    A legtöbb ember akit ismerek, a családjáért él vagy ha nincsen neki, akkor családot szeretne, esetleg anyagi boldogulást, egészséget, ilyesmiket. Mi van, ha engem nem ambicionál a családkép? Mi más van még az életben, amiért érdemes élni?

    Mi a véleményetek? (azon kívül hogy menjek el pszichológushoz)