20
Gerjedő mikrofon!
  • davidka003
    #20
    ték

    régi topicot felesleges felhozni
  • Pistike 007
    #19
    +fav
  • Nothingam
    #18
    Hello!

    A problémám az lenne, hogy a mikrofonom nem megy, windows-ban vmi elállítódott valszin, mert: példa képp: ha zenét hallgatok és benyomom a hangfelvevőt, akkor felveszi a zenét (természetesen nem a mikin keresztül :)). Én nem állítottam semmit....
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Easy Rider
    #17
    a mikrofonnal lesz gond....
  • Dj Révész
    #16
    Sziasztok! most vettem egy Audigy2 hangkártyát, és nagyon halkan vesz fel mikrofonnal, pedig minden csutkón van. Mi lehet a gond
  • ricsi1
    #15
    XP-t
  • ricsi1
    #14
    cserélgettem drivereket,d enem jó,már az X-t is újraraktam
  • ricsi1
    #13
    most az lenne a bajom,hogy TS-en(beszélőprogi)teljesen behallatszika az ami szóla hangszóróból,mégha a mikrofont ki is húzom!
    már raktam fel másik codecet,de nem lett jobb(most eltt formázva előtte nem jelentekezett ez a hiba)
  • ricsi1
    #12
    hi!
    nem pontosan gerjedésről lenne szó,de nem akarok új témát nyitni.
    sazl az a baj,hogy nem hallani mit mondok.egyszer sikerült beállítani,de akkor nagyon búgott akinél beszéltem,meg én nem is hallom.vmi Genius asztali mikrofonom van.
    előre is kösz
  • Munch
    #11
    Hangerőknél a MIC-t jelöld ki a felvételnél. Ne a mixet, mer akkor visszahallja a másik amit mondott. Vagy tedd távolabb... de a legjobb ha fülessel beszélsz.
  • TomBond
    #10
    Azért talán mégsem ez a legegyszerűbb! Mindíg bemászkálni a gép mögé?
  • mtubi
    #9
    Pupcikanak igaza van!Ez a legesszerubb :-)
  • Laalee
    #8
    esetleg egy uj mikrofon :D
  • Pupcika
    #7
    Fülhallgatóval próbáltad már?
    a hangszórókat huzd ki és tedd el a közeléből és akkor...
    a többit már tod :))))
  • Pheel
    #6
    Milyen márkájú az a csodaegér? :))))
  • The Garrett
    #5
    NE is mondd nekem az optikai egér csinál elektromos zajt a mikrofonban. Ugyhogy vagy nem tudok vilkon dumalni, vagy loni, mert megsüketülök az állandó zúgástól:)
  • TomBond
    #4
    No!! Köszi a hozzászólásokat!
    Távolabb tenni nem tudom a hangszórótól ezért levettem a microphone +20dB boost-ot, így viszont nagyon halk amit felveszek vele (a hangerőszabályozó max.-on van)
  • Pheel
    #3
    Ja! Vedd le a microphone boost-ot a surround mixereden :)
  • Lazarus
    #2
    próbáld meg távolabb tartani őket 1mástól
  • TomBond
    #1
    Üdv mindenkinek!
    Olyan gondom van hogy amikor beszélgetni próbálok a neten akkor a mikrofon és a hangszórókészlet összegejed!
    Ha letekerem a hangszóró hangerejét kkor meg nem hallom amit a másik mond!
    Van valami tipp hoygan lehet kiküszöbölni a gerjedést?