34
  • Pheel
    #34
    Nem ártana egyeseknek előbb valami nyelvtanleckét venni, mert enyhén szólva zavaros, ahogy kifejezik magukat...

    "Remelem az intel sose uti ki a pentiumot"
  • Bandee_
    #31
    Nem, csak elindul a Battlefield és amikor legjobban lövöd a náci szemetet, egyszerűen vissza adja a windóz asztalt!!! Jahh AMD rula mi?
    Mafia 3 perc után kilép!!!
    Itthon p4-en ugyanezek a játékok 2 órát mennek próbléma nélkül.
    Szóva, mindenki vegyen a pénztárcájához illőt, de én akkor is egy Intelt veszek Vazze!!!!
  • Pheel
    #26
    Érdekes, de pont az ellenkezőjéről számol be mindenki, aki kipróbálta. És mivel a HT hardveres megoldás, az XP pedig fel van készítve multiprocesszoros rendszerekre (Pro only), így semmilyen optimalizáció nem kell hozzá a felhasználói programok részéről. És pont az otthoni felhasználó veszi észre leginkább a dolgot. Nem arra kell gondolni, hogy mostantól 30 frame-mel gyorsabban renderel a DivX másodpercenként, hanem inkább arra, hogy a renderelés mellett a gép normálisan használható és nem csak időnként reagál. Szerintem aki leszólja a HT-t, az nem érti mire való. Számos területen kellemes hatása van a sebességérzetre. Értem ez alatt a renderelést, tömörítést, fordítást és egyéb hasonló érdekes dolgot.

    Eddig a HT valószínűleg azért volt kikapcsolva, mert nem működött rendesen. Az eredeti P4-es proci kb 5x ekkora és 10x gyorsabb volt, csak képtelenség volt nyereségesen gyártani az akkori csíkszélességgel, így kiherélték és szépen lassan rakják bele az eredetileg tervezett dolgokat.
  • Pheel
    #23
    Azért a HT állítólag sokat lendít a gép használhatóságán... (nem a teljesítmény, annak az érzete javul :)
  • Pöty
    #18
    barkács Throughbred B. Az felveszi a versenyt!
  • Lion
    #17
    hehh nevetséges... AMD INETL MICROSOFT AMD csődbe nem megy főleg az intel sem :) microsoftsem.. majd az unokáink ezen weboldalon ezen forumon fognak verekedni ugyan ezeken a dolgokon....
  • Evil
    #10
    hat az emberek mar csak ilyenek, dragan szart vesznek.AMD rula!
  • Power
    #7
    Azért az intel és az amd nem egy kategória.
    A bevétel több, mint 90% az intelé.
    Háború az akkor lesz, ha az amd-nek a bevételeknek legalább 20% sikerül megszereznie.
    Jelenleg az amd a túlélésért küzd.
    Nekünk jó a verseny, csak lenne már!
  • Pheel
    #3
    "2002-ben az Intel nyerte a processzorháborút"
    Mit nem mond! Észre sem vettem.