38
- milyen játék élvezhető 500-1000ping között? -
  • magyar ember 2
    #38
    MEgvolt, de mar ki is dobtam. Itt a 4es, de igazabol nem tud lekotni. A Kings Bounty anno 64en meg nagy ujdonsag volt, de ez a 4 HOMM klon sajna semi lenyegeset nem tudott ujitani. Inkabb egy LotR3, csak jonne mar ki. :)
  • M@TriX
    #37
    HeroesOfMightaMagicIII, azt sajna nemhiszem, hogy akárhol fel lehetne lelni, mert egészen mai gyerek, de nekem bejön.
    Szerintem már meg lehet venni akciósan (vagy "kölcsön" kérheted "akárkitől" potom pénzért...)
  • magyar ember 2
    #35
    A 700as ping meg elmegy egy Diablo2nel, a baj az hogy legtobbszor meg hajnalban is 1000-1500 ping van, napkozben meg 15000+.
  • magyar ember 2
    #34
    Nem, a WC3 is a Battle.net-et hasznalja. Az europai szervert a Telia uzemelteti.
  • magyar ember 2
    #33
    Honnan lehet ezeket letolteni? (Hadd ne kelljen nekiallnom keresgelni. :))
  • magyar ember 2
    #32
    Ha szereted az RPGt, akkor lehet NWNt is jaccani, hajnal 2kor egesz turheto a sebesseg. :)
  • magyar ember 2
    #31
    WC3-ban nemtom hogy megy, de probald ki ami a Diablo2ben mukodik: enter, majd beirod: fps.
  • M@TriX
    #30
    Nekem meg van valahol a Homm 3, szóval feldobom és letesztelem. ha jó akkor majd beszólok ide, ha nem akkor is. :)
  • Cheky
    #29
    Hellosztok! Én is vodás vagyok, és szivesen beszálnék majd a multiba! Ha van vmi ötlet: [email protected]
  • M@TriX
    #28
    tudom, hogy a játékok nagy többsége nem jó, de mondjuka HoMM3-al mi a baj? Az körökre osztott. talán mehetne nem?
  • magus
    #27
    hát m@trix en nem akarlak elkeseriteni de tenyleg, de 100-as ping a legtöbb játékban még jó, 200-as már szar játszhatatlan max nehany strategiaban, de 300 felett mar gyakorlatilag játszhatatlan( már ha végigmész egyenesen, és nem dob apálya másimk végére a lagg). sajnos ez van:(
  • Laalee
    #26
    tudod a warcraft nem szerver-client hanem client-client alapu halozatot hasznal a jatek soran, tehat tok feleslegesen pingeled a szervert... ott csak csevegsz, es segit a jatekba belepned.
  • M@TriX
    #24
    Jah dialUp és #1-es automaticra. De ki lehet próbálni a többit is. Szóval lehet, hogy a műholdas beállítás lesz a nyerő. i kell próbálni.
    Amúgy aztán meg a manualt is ki lehetne vesézni. Azt még én sem próbáltam, mert lehet tovább lehetne lőni a dolgot...
    ha valakinek kijön valami jó, akkor ide beírhatja...

    na HoMM 3 senkinek nem nincs meg?
  • Xboxman
    #22
    Tudod a ping mérésének van másmódja is ha tudod az említett szerver ip címét...
    "az atviteli sebesseg is keves hozza. egy 56 os modem kb 6 jatekost bir el a voda pedig lenyegesen elmarad tole
    "
    Ezt nem igazán értem?!
  • M@TriX
    #21
    Na lesz pár beszólásom. :)
    Naszóval . Akinek Vodanetje van annak csak ajánlani tudom a többszálas letöltő progikat (pl.: DAP).
    Úgy szokatm hogy elindítok a FlashFXP-vel egy letöltész egy FTP-ről, Dap-al egy 2szálas letöltést webről (videó vagy ilyesmi). Mellette meg honlapokat nézek...
    Így végig 5-6Kb/secel van a dumeter. (Az egy elég korrekt hálózati mérőprogi.)
  • M@TriX
    #20
    De szerintem a körökre oszotot stratégia lene a megoldás.
    Ha van valakinek kedve HoMMIIIIIII-al multizni (még nem próbáltam), akkor szóljon, írjon és kipróbáljuk. Legfeljebb nem jön be. :)
    Amúgy azért jó a tuningprogi, mert fogyamtosan küld kis jeleket, hogy ne szakadjon meg a kapcsolta. Szóval ha oldalt olvasol akkor megy egy kis jel pár mp-enként...
  • M@TriX
    #19
    Még nem egészen alakult ki, metr most lett megtalálva ez a program amúgy az Index-es fórumra van gondolva (http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9072073&uq=10172)
    Nekem ezzel a progival napközben atombiztos 5-6Kb/sec-el jön, este 6 és 10 között sem szakad meg igaz akkor nem a legjobb, 2-4Kb/sec és meg meg áll pár mp-re. Szóval jön, csak akadozva. Éjszaka megint jó.
  • M@TriX
    #18
    Live for speed, autós szóval elég realtime. Azzal nem lehet nyomni 800-as pingel...
  • Laalee
    #17
    ez erdekes mert a wc3 nem irja a pinget csak egy vonalas lagg meter van, es esely sincs majdnem 1 mp es keses korrigalasra jatekon belul. az atviteli sebesseg is keves hozza. egy 56 os modem kb 6 jatekost bir el a voda pedig lenyegesen elmarad tole
  • magyar ember 2
    #15
    Vki probalta 1ebkent ezt a tuning progit? Volt lathato eredmenye?
  • magyar ember 2
    #14
    800as ping mar tok jo, de nalam ilyen meg hajnali 2kor is alig fordul elo, nemhogy folyamatosan.
  • Xboxman
    #13
    Sztem Wc3-at simán tudnátok jáccani(ismerősöm 800-as pingel jáccot ázsia szerveren)
  • magyar ember 2
    #12
    Engem most az a forum erdekelne, amit a Matrix altal emlitett oldalon emlegetnek, mert a progival kapcsolatos tapasztalatok erdekelnenek.
  • greco
    #9
    Vodafone internetszolgáltatása fórum
  • magyar ember 2
    #8
    Itt emlegetnek vmi forumot, az hol van? Kivancsi lennek a tapasztalatokra.
  • M@TriX
    #7
    Nekem most is 5.6 kB/sec-el jön lefele a cucc.
    Amúgy az LFS-el néztem a pinget, azzal 600-és 800 között voltak a szerverek amúgy ha valakinek rossz a Vodaja, akkor érdemes elnéznie ide:

    http://www.freeweb.hu/vodatunning/

  • M@TriX
    #6
    Ez az jó 5let. Megvan valakinek a Heroes of Might a Magic III?
    Azzal talán lehetne nyomni. :)
  • magyar ember 2
    #5
    500-1000 ping? Neked milyen tuning gprs-ed van? Hajnali 2kor, mikor mindenki alszik van olyan 700-1500 ping, napkozben meg 15000+.
  • Laalee
    #4
    esetleg egy korokre oszott heroes :D 1 mperces késés játszhatatlan minden real time jatekban. es az azonos ip cim, proxy mogotti hasznalat sem a jatszast szolgalja...
  • macilaci123
    #3
    beszállnék én is egy jo kis játékba.
  • greco
    #2
    Én vodás vagyok,de szerintem ezzel nem lehet multizni a lassúsága és az instabilitása miatt.De egy próbát tehetünk,hátha nincs igazam.
  • M@TriX
    #1
    Naszóval. Most napközben van VodaNetem és szeretnék multiplayer játékot nyomni, mivel este abszolut nincs rá időm.
    Olyan játékcímek kellenének, amiket lehet játszani a VodaNet 500-1000-es pingjével is. Talán stratégiai?
    Meg azok is beszólhatnának ide, akiknek VodaNetjük van, és akkor csapnánk egy kis MultiPartyt. :)
    Indításnak ennyi jut eszembe. A téma remélem érthető. :)