763
Medal of Honor széria legújabb tagja
  • shakwill
    #763
    I tryed the men of valor!
    The game is a big hot of shit!
    Idon't know why not fkn their mothers the all team of 2015.
    World greatest bullshit!
    Bloody hell!
  • Gmiki
    #762
    Okszi! :-)
  • Nevem senki
    #761
    Valószínűleg el lett b.va és ezért leszedték már a modot. Ha esetleg találnál, lsz. jelezd, mert engem is érdekelne.
  • Gmiki
    #760
    Sziasztok!
    Hogy lehet kooperatív módot indítani a játékban. Minden ismertetőben azt írják lehet kooperatívban is játszani, de sehol sem találom a játékmódok között. Próbáltam a Többjátékos küldetést is, de ekkor is csak a szokásos deathmatch pályákat kínálja fel. Lehet egyáltalán kooperatívban játszani?
  • monyesz
    #759
    Helló mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni !
    Leszedtem a játékot és ahogy elindítom elsötétül a képernyő de a zene megy !
    Nem tudja valaki h mi lehet a baj??:S??
    Köszi előre is!:D
    Helló!
  • VKriszta
    #758
    Sziasztok
    Írjon valaki egy szeria kódot a játékhoz, köszi.
  • titike
    #757
    Érdeklődni szeretnék, hogy nem tuja valaki, hogy hol vehetném meg a játékot de csak eredetiben.Ha valaki esetleg eladná az is érdekelne.
    Csak eredeti nem biztonsági másolat érdekel.
  • revizor
    #756
    ""Egyszóval a single része hülyegyerek-játék, ahol kiirthatod fél Vietnamot, egy közepesen érdekes storyline-ra fűzve. "" - akkor te ezt nem is játszottad le édesapám, Nem tudod trainer nélkül végig vinni a gémet. Aki ellentmond az egyszerűen hazudik.
  • revizor
    #755
    elküldöm neked postán lemezen baszki, add meg a címed priviben
  • Béla9248
    #754
    Bakker meghaladtam a 30gigát szal max csak jövő hónaptól fog indulni ismét!
  • revizor
    #753
    na, na?
  • revizor
    #752
    ha lent van szólj,aztán kipróbálhatnánk hamachin
  • revizor
    #751
    nagyon megéri, nem fogsz csalódni
  • Béla9248
    #750
    Ezzel a tempóvan max jövőhéten fogok játszani!
  • Béla9248
    #749
    Ok köcce szépen! Má húzom is de tényleg csak csordogál!
  • revizor
    #748
    http://thepiratebay.org/search.php?q=men+of+valor. Azt mondta egy közeli ismerős, innen lehet torrentet találni hozzá, de lassan gyün,15k átlaggal pl. neki 1 hétig tartott
  • Béla9248
    #747
    Csumi! Keresem a gamet gőz erővel de semmi! Vki esetleg tudna adni 1 linket ahonnét leszedhetném vagy esetleg feltudná tölteni pl.: torrent oldalra?

    HELP PLS!!!
  • revizor
    #746
    Ha valaki szeretne egyet multizni az eredeti verzión lsz írjon -privátba ha lehet- nagyon hangulatos kis pályák vannak, éjszakai mocsár, stb.
  • revizor
    #745
    Vannak benne lepkék, madarak, stb. bogarak, legutóbb szentjánosbogarakat láttam , de sajna ezeket nem lehet levadászni, pedig szívesen lőttem volna néhányat. Még egy hiba, ami idegesítő, ha valahogyan sikerül bekerülnöd a vietcongok háta mögé, gond nélkül leszedegetheted őket, nem nem lőnek vissza (még ha 5 centire vannak, akkor sem
  • revizor
    #744
    Hát ahogy elnézem elég nehéz, nem igazán jön be a Mohaa féle "előre" - gépezet, a multi részben is hangulatos kis pályák vannak, viszont baj, hogy nincs ugrás,- sokáig tart elsajátítani a mozgást
  • trogerzsiger
    #743
    ez a játék milyen?
  • revizor
    #742
    mégiscsak használható játék, sőt kezd teteszeni is
  • panther112
    #741
    Van már multi crack a játékhoz?
  • revizor
    #740
    annyira azért nem jó ez a gém, hogy így kelljen eröltetni
  • ibrik
    #739
    Már megy a honlap. Az ATW-sek ügyködtek valamit ma a szerveren, de már végeztek.
  • Corleone55555
    #738
    Hello ibrik!
    Sehogysem bírom megnyitni a honalapod!
    Segíts létszi!
    Köszi
  • andriska
    #737
    Kitöröltem a mappát...
  • ibrik
    #736
    Ráadásul valószínűleg a patch crack-je maradt ott.
  • ibrik
    #735
    Nem jól csinálod.
    Csak smán uninstalloztad, de valószínűleg a játék mappája nem törlődött, mert nem az eredeti EXE van/volt benne, hanem a crack, és azt nem törölte az uninstall.
    Vagyis: uninstall, mappa maradékának törlése, újratelepítés,...
  • andriska
    #734
    Újból felraktam,crackelés nélkül patchelném,de megint azt írja ki,hogy old files not found.És persze már nem is indul a játék.Be tudnátok linkelni azt a patchet,amit fel kell rakni? THX!
  • andriska
    #733
    :((((
  • ibrik
    #732
    Ami nem létezik, azt nem lehet bekapcsolni.
  • andriska
    #731
    A videok feliratozását nem lehet valahogy bekapcsolni?
  • andriska
    #730
    Akkor újratelepítem :(
  • grebber
    #729
    Nincs valami hír esetleges folytatásról?
  • ibrik
    #728
    Nincs feltelepítve a játék, ezért nagy teher - ezért nem fogom feltelepíteni. Kérd mástól.
  • andriska
    #727
    Ha nem nagy teher,be tudnád linkelni,azt az exe-t?
  • ForRedGlory
    #726
    Jaja, ez lehet a baj...
  • ibrik
    #725
    Emberek!
    Arra nem gondoltatok még, hogy a patch azért nem akar felmenni, mert a krekkelt EXE van a játék mappájában?
    Én épp ezért nem szoktam törölni a játékok eredeti EXE-jét (csak átnevezem *.BAK-ká), hogy ha a játékhoz a jövőben jelenik meg patch, akkor ne legyen vele ilyen gond, azonnal vissza lehet állítani az eredeti indítófájlt.
  • steweee
    #724
    én felraktam a peccset minden gond nélkül, nem tudom nálatok mi lehet a gond. a gépigénye egyálalán nem magas, valószínűleg az 1.0-ás verziónak van vmi baja hogyha akad, és rögtön peccseltem és úgy játszottam. de kár vele bajlódni, nem egy nagy játék, azon kevesek egyike amelyiket nem vittem végig mert úgy éreztem nem éri meg