13
MPEG összefüzése
  • Dj Faustus #13
    VirtualDubMod, vagy AviDemux - ezek az ingyenes vágóprogramok képesek direkt, non-desktruktív vágásra.
  • krysztasz
    #12
    Sziasztok! mpg-vel kapcsolatban szeretnék kérdezni. WinFast Wizzard programmal veszek fel a tv-ből ezt-azt, mpg-be. Viszont wma vágóprogramom van, sajnos így a kép nem éles. Tudtok javasolni egyszerű programot, hogy szép legyen a képe a felvételnek vágás után? Egyszerűt szeretnék, mert csak végfelhasználó vagyok, így nem értek igazán ehhez. :(
  • SAntA_ClAus
    #11
    Sziasztok!

    Nekem is más jellegű a kérdésem de itt hátha gyorsabban választ kapok.
    Adott egy avi + hozzá egy SRT. Szeretnél az avira a feliratot rávasalni. Nem nagyon sikerül. Mi kellene hozzá? Van erre valami egyszerű prg?
    Amivel próbáltam: Virtual Dub + subtitler filter ( de SRT-t nem ismeri) Van valakinek valami működő filtere esetleg a VIrtualDubhoz?
    Aki csinált ilyet kérem segítsen.
    Köszönöm!!!
  • zero_cool51
    #10
    nekem nem összefűzéssel, hanem a darabolással vana a gondom. (nem akartam uj topicot nyitni).
    arról lenne szó, hogy kellen egy olyan mpeg2 vágó progi, amely ugy is tud vágni, ahol nincs kulcskocka. a virtualdub sajnos csak kulcskockákként tud vágni, az mpeg2cut pedig elcseszi a kép/hang illesztést.
  • YMan
    #9
    Copy /b forrasfile1.mpg+forrasfile2.mpg celfile.mpg
  • PetruZ
    #8
    Igen.
  • RelakSfromhome
    #7
    Sima copy-val?
    Ha két mpeget összefűzök úgy, hogy az egyik vége után kezdődik a másik, akkor az működik???
  • perempe
    #6
    M2-Edit Pro
  • PetruZ
    #5
    Az mpeg fájlok hosszának kijelzése eléggé ex-has dolog, szerintem a legtutibb, ha végignézed :) (van egy csomó olyan mpg videó, ami hosszabb, mint amit kijelez a lejátszó; ezek szinte mindig sima copy-val összefűzött állományok).
  • RelakS
    #4
    Üdv
    Az sztetek hogy van, hogy 3db svcd image-ből kimentettem a .mpg állományokat, amikre a windvd egyenként 1:19:35 körüli hosszt mond. Összefűztem őket tmpgenc-el, erre a teljes hossz 2:19 körül van, pedig ha rendesen összeadom a dolgokat, az testvérek között is majd 4 óra? (a 2:19 inkább hasonlít egyébként a film [Karib tenger...] hosszára)
  • Csacsi
    #2
    TMPGENC. Ezt a programot ajánlom, ezzel meg tudod csinálni

    Vagy adobe premier 6.0
  • TomBond
    #1
    Hali!

    Olyan probélmám van hogy van pár mpg filmecském amit szeretnék összefűzni 1 fájlba.
    A segítséget köszi!