NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6184
HÁT IGEN, A SPRTSZERÛSÉG ÉS A MODOR NAGY ELÕLJÁRÓJA, AKI TUDJA MI AZ AUTÓVERSENY! Hallom volt anyázás is, ami nem divat ám...
#6183
mondjuk a vegen ez a sok "volna"...nah igen igy utolag konnyu okoskodnom 😞 de csak analizaltam a helyzetet😊

#6182
Nah egy par replayecske,kommenttel:


1. Kicsit besokkaltam a kanyarban hideg gumikkal...fal elkerulve...csak kicsit overcorrect es becsuszas Alex ele 😞

Besokk

2.Freak kanyarivrol kijovet megcsuszik...keresztbe all...Alex lehetetlen helyzetben...Freak elrepul,fejre all...en meg kicsit óvatlanul ippeg elkerulom Alexet, de Freak kikerulesebe "beletort a motorhaztetom"

Freak_Alex_Shai


3.Mode es Toya galiba! Egy SZUBJEKTIV velemeny errol az esetrol...Elfogultsag nelkul vizsgaltam az esetet!:
-eloszor megneztem Mode cockpitjebol az esetet, lathato hogy Toya elozni probalja Ateszt de belso iven maradasahoz kisse lassabban tud haladni a megszokottol, Mode lathatoan gyorsabban jon ki az ivrol es kihasznalva Toya pillanatnyi lassubsagat, beszur balrol, de egy ujabb kanyar kozeleg...Mode az idealis ivtol kicsit balra halad mivel jobbra Toyat varja...de ekkor ugy tunik Toya bezarja a kaput csak mar keson mert Mode autojanak az orra mar Toya autojanak segge mellett van.
-masodjara megneztem Toya cockpitjebol is... Atesz elozesi kiserlete...belso iven maradas...kisebb sebesseg a "megszokottol"...ez mind megegyezik a Mode cocpitjebol latottal...Toya visszapillantojabol jol lathato, hogy Mode gyorsabb es hogy balrol probalkozik, ennek ellenere Toya az idealis iven probalja bevenni a kanyarivet...csak nem szamitott arra, hogy Mode autojanak orra mar utban van...Gondolom Toya arra szamitott, hogy Mode majd fekre lep, de nem igy lett...

Nos ez csak az en velemenyem errol az esetrol, megneztem sokszor utana meg minden kamera-allasbol HaZso cockpitjebol...es mindig igy lattam a dolgot... Nos osszegezve: Toya is hibas es Mode is hibas.Toya azert mert bezarta a kaput a gyorsabb Mode elott,Mode azert, mert Toya lelassulasan verszemet kapva meggondolatlanul belement egy elozesi kiserletbe... nah ebbol latszik hogy ha nagyon valasztani kene hogy ki kovette el a kisebb hibat akkor en Modet mondanam... ISMETLEM csak sajat velemeny...nem feltetlenul helytallo...nah ennyi..

Mode_Vs_Toya

#6181
Igazából addig is egy kör hátrányban voltak, mivel a PC mögé beszorultak és az élmezõny utólérte õket.
Így az újraindításnál azonnal le is lettek volna körözve (így járt Met is).

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6180
Nem, ekkor már megvolt nekik a hátrány.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6179
Egeszen veletlenul nem ettol volt a -1 lap!! ?? szal a helyzet: Freak es Alex , Toya elott alltak a yellowflages korben, de amikor Alex es Freak kialltak a pitbe, Toya megelozte oket meg pont a celvonal elott...es igy valtak abban a korben lekorozottekke...mert ha kiall valaki pitbe akkor mar lehet tovabb mennie annak aki a pitbe kiallo mogott haladt...nem tudom ertheto-e ?😊




#6178
okok ,emlexem mar a szerverfejlesztes hir-re 😊

Met
#6177
Nekem is megvan a full.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6176
PuMy most szólt, hogy nem mentette le de Alex is feltudja rakni ha akarja.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6175
Mondjuk PuMy felrakhatja ha neki megvan.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6174
A replayt egyenlõre senki nem tölti fel, mert a HSW.hu egy napra nem lesz elérhetõ.
Elméletileg holnap este indul majd vissza a szerver miután szombat reggel leáll.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

#6173
replayt akkor most kitolti fel? mer ugye toya kilepett joval a vege elott...

Met
#6172
Nem áll szándékomban megsértõdni😄D

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#6171
Nálam az is csodaszámba megy, hogy végig tudok menni😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

PuMy
#6170
Ne erts felre Met, nem sertegetni akarlak.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

Met
#6169
A PC-vel csak annyi, hogy egyszer megelõztem és büntit kaptam. Ja és tök jól bele lehet menni😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#6168
ja, lemaradt, hogy úgy is lett vége

elsõ voltam már én is párszor, de nem sokáig 😄

Riszpekk

Alexease
#6167
Az elozo versenyen en is voltam elso😊) De aztan baleset, defekt es kaosz😊)))
PuMy
#6166
ööö........
bocs, azt hittem hogy van ma'r ennyi tapasztalatod

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6165
hát ez egy ilyen sport.... mit gondolsz én mekkorát néztem, amikor asszem Doverben a verseny vége elõtt 30 körrel elsõ helyen találtam magam??? 😄DD

Riszpekk

Met
#6164
Jó és hol vannak ezek leírva, magyarul?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#6163
köszi, igaz közöm nem sok volt hozzá

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Alexease
#6162
Mar megint elirtam😊)) Mostanaban nagyon gaz vagyok... Komoly. Folyamatosan elgepelek😞((
De nagyon lol😊)))))
FREAK
#6161
ettõl függetlenül gratula az újabb 5. helyedhez 😄

Riszpekk

FREAK
#6160
hányni a vizelést?????????? 😄D

Riszpekk

PuMy
#6159
Hat igen, nem artana ismerni pontosan a szabalyokat, Met bacsi!

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

FREAK
#6158
asszem csak akkor ér a bünti, ha a célvonalon rossz pozícióban haladsz át

de pár másodpercre a pálya másik végén bárkit megelõzhetsz

Riszpekk

Alexease
#6157
A tobbi 5 korom csunyabb volt😊) Nem birtam abba hanyni a vizelest
Met
#6156
Egyszer már kaptam érte büntit, azért voltam most nyúl😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#6155
csak ugye most igy enis megszoptam ,mert: Ha Freak nem izgtaja fel magat hogy a -1lapja bug vagy nem bug akkor talan nem tortenik az ami torten Alex-xal vagyis nem all fejre es igy nekem nem kell hirtelen elkapni a kormanyt hogy nehogy neki menjek es nem csusztam volna meg es nem mentem volna neki a falnak es nem serult volna meg a motorom es nem kellett volna lassan mennem nehogy elfustoljon vegleg....na de ha meg ez nem tortenik meg akkor meg lehet hogy egyaltalan nem erek a celba 😊) szal tok mindegy mi volt mar ugysem lehet valtoztatni rajta...ez a lenyeg

FREAK
#6154
csak gyanús volt, hogy a PC ment harminccal, mi meg százzal, és mégis beálltunk mögé.... azért is kérdeztem

mindegy, legközelebb próbálj elé gurulni, annyiért még nincs bünti

Riszpekk

FREAK
#6153
fátylat rá 😊

Riszpekk

FREAK
#6152

Riszpekk

Met
#6151
Nem mertem el menni a PC mellett nehogy büntit kapjak, azt meg nem mondta a spotter, hogy elõzzem meg, csak azt, hogy Freak elõtt menjek.
Azt nem tudtam, hogy a célig le lehet elõzni a PC-t.
Sorry Freak, ha én voltam a béna.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Mnemomic
#6150
Azt nem tudtam hogy Met is ott volt. Igen akkor õ hibázott ilyenkor elõzni kell.

FREAK
#6149
na leírtuk elégszer, mindenkinek világos? 😄D

Riszpekk

FREAK
#6148
tudom, de Met ment elõttem, meg is kérdeztem, hogy tuti a PC mögött kell mennünk?? azt mondta igen.... én már rég megelõztem volna, sõt majdnem le is romboltam Metet, amikor befékezett mögötte... de õ azt mondta neki mögötte kell mennie....... a kör ezek után már nem volt bug, csak épp nekem nem ott kellett volna lennem

Riszpekk

PuMy
#6147
Met-nek kellett volna elhajtani a pc mellett (mivel o volt Freak elott). Amikor kijon a PC addig
meg lehet elozni amig eloszor nem halad at a celvonalon.

\"To know that I can control something that\'s out of control.\"

#6146
Met-nek kellett volna megelõzni a PC-t, de mivel õ beállt mögé így Freak és Alex is ott szorult.
Nem tudom Met-et nem engedte-e el a gép vagy õ értelmezte rosszul a szabályokat, de így történt.

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Alexease
#6145
Ezt a kor en is beszivtam😞((
De maskor is volt mar. Lehet hogy be kellett volna elozni a PC-t, nemtom. Volt amikor belozttem - kiserlekepp - de akkor bunti. Probaltam a a cel elott akkor sem. Valamit biztos elcseszek, vagy bug😊)))))
Mnemomic
#6144
Az egy dolog hogy eléd állt a PC attól még megelõzheted volna szerintem. Legközelebb meg kell próbálni ugyis szólnak ha nem.

De mondom szerintem meg lehet.


Az 1 kör nem bug volt. Toya aki elsõ volt nem ment ki pitbe de Te igen így rögtön eléd került szóval megkaptad a körödet.

#6143
hihi holnap(ma) ha minden igaz momo racer meg leszen ...aztan retteghettek majd!!😊)

HaZso
#6142
Köszi a gratulációkat! :-)

FREAK
#6141
az akkor is bug volt, nézzétek meg..... leintéskor vezetõ körben voltunk Mettel, de elénk állt be a PC, mögénk meg az élmezõny.... pitnél kapásból -1 kör.... lead lapbõl...

Riszpekk

Alexease
#6140
Jo koszi!
En is beszipkaztam ezt a versenyt, de jo volt😊)
- Az elejen Freak-kel koccoltunk, sargaig gyalultam a gumikat:0
- Aztan Sarga alatt Pit, -1 kor😞(
- Utana Freak megcsuszott, hiaba fekeztem, sikerult feloklelnem, megborult, kiesett😞(( Sorry.
- Gumik ~30%, igy mentem a kovetkezo Pit-ig.
- Gumik majdnem defekten, benyo kifogyott - Pit. dokozben a ket doboz sor is leert, igy nekem is pit😊) -6 kor.😞((
#6139
nos majd enis kuldok nyilatkozatot😊 nah rolam annyit hogy motorserules rlz 😊 aztan csak ovatosan nyomtam nehogy bedogoljon vegleg es lam lam 7.lettem es vegigi futottam 😊) kicsit uncsi volt 130mph val korozni 😉)

CodeRed
#6138
Jó ez a.....................Ferrari 😄

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

FREAK
#6137

Riszpekk

Mnemomic
#6136
Alex!

Holnap küldöm a nyilatkozatott sokat fogok irni 😊


Hazso meg jól megszívatott minket 😊)

FREAK
#6135
ja akkor most hogy lesz??

1 vagy 2 EF?

Riszpekk