NASCAR Racing 2003 Season
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1. Kicsit besokkaltam a kanyarban hideg gumikkal...fal elkerulve...csak kicsit overcorrect es becsuszas Alex ele 😞
Besokk
2.Freak kanyarivrol kijovet megcsuszik...keresztbe all...Alex lehetetlen helyzetben...Freak elrepul,fejre all...en meg kicsit óvatlanul ippeg elkerulom Alexet, de Freak kikerulesebe "beletort a motorhaztetom"
Freak_Alex_Shai
3.Mode es Toya galiba! Egy SZUBJEKTIV velemeny errol az esetrol...Elfogultsag nelkul vizsgaltam az esetet!:
-eloszor megneztem Mode cockpitjebol az esetet, lathato hogy Toya elozni probalja Ateszt de belso iven maradasahoz kisse lassabban tud haladni a megszokottol, Mode lathatoan gyorsabban jon ki az ivrol es kihasznalva Toya pillanatnyi lassubsagat, beszur balrol, de egy ujabb kanyar kozeleg...Mode az idealis ivtol kicsit balra halad mivel jobbra Toyat varja...de ekkor ugy tunik Toya bezarja a kaput csak mar keson mert Mode autojanak az orra mar Toya autojanak segge mellett van.
-masodjara megneztem Toya cockpitjebol is... Atesz elozesi kiserlete...belso iven maradas...kisebb sebesseg a "megszokottol"...ez mind megegyezik a Mode cocpitjebol latottal...Toya visszapillantojabol jol lathato, hogy Mode gyorsabb es hogy balrol probalkozik, ennek ellenere Toya az idealis iven probalja bevenni a kanyarivet...csak nem szamitott arra, hogy Mode autojanak orra mar utban van...Gondolom Toya arra szamitott, hogy Mode majd fekre lep, de nem igy lett...
Nos ez csak az en velemenyem errol az esetrol, megneztem sokszor utana meg minden kamera-allasbol HaZso cockpitjebol...es mindig igy lattam a dolgot... Nos osszegezve: Toya is hibas es Mode is hibas.Toya azert mert bezarta a kaput a gyorsabb Mode elott,Mode azert, mert Toya lelassulasan verszemet kapva meggondolatlanul belement egy elozesi kiserletbe...


Mode_Vs_Toya
Így az újraindításnál azonnal le is lettek volna körözve (így járt Met is).
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
Elméletileg holnap este indul majd vissza a szerver miután szombat reggel leáll.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
bocs, azt hittem hogy van ma'r ennyi tapasztalatod
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Riszpekk
De nagyon lol😊)))))
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
de pár másodpercre a pálya másik végén bárkit megelõzhetsz
Riszpekk

mindegy, legközelebb próbálj elé gurulni, annyiért még nincs bünti
Riszpekk
Azt nem tudtam, hogy a célig le lehet elõzni a PC-t.
Sorry Freak, ha én voltam a béna.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Riszpekk
meg lehet elozni amig eloszor nem halad at a celvonalon.
\"To know that I can control something that\'s out of control.\"
Nem tudom Met-et nem engedte-e el a gép vagy õ értelmezte rosszul a szabályokat, de így történt.
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
De maskor is volt mar. Lehet hogy be kellett volna elozni a PC-t, nemtom. Volt amikor belozttem - kiserlekepp - de akkor bunti. Probaltam a a cel elott akkor sem. Valamit biztos elcseszek, vagy bug😊)))))
De mondom szerintem meg lehet.
Az 1 kör nem bug volt. Toya aki elsõ volt nem ment ki pitbe de Te igen így rögtön eléd került szóval megkaptad a körödet.
Riszpekk
En is beszipkaztam ezt a versenyt, de jo volt😊)
- Az elejen Freak-kel koccoltunk, sargaig gyalultam a gumikat:0
- Aztan Sarga alatt Pit, -1 kor😞(
- Utana Freak megcsuszott, hiaba fekeztem, sikerult feloklelnem, megborult, kiesett😞(( Sorry.
- Gumik ~30%, igy mentem a kovetkezo Pit-ig.
- Gumik majdnem defekten, benyo kifogyott - Pit. dokozben a ket doboz sor is leert, igy nekem is pit😊) -6 kor.😞((
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured


