NASCAR Racing 2003 Season

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#9440
Alex, Toya, este indulhatok a bajnokságban?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#9439
Atyka nezd meg ezt😄DDD

itt

Jacek
#9438
ezt LFS-ben kell turboval😄

atyka
#9437
jacek...este csinalunk ilyet, jo? 😄

Jacek
#9436
nem tudom foltolteni sehoba😄

Jacek
#9435
a gepemen😄D

Jacek
#9434
az a leborult szivarvegit😄D kiba jo elmebeteg japanok😄

#9433
De hol van ez a videó?

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

atyka
#9432
ez nagyon meleg... 😄

Alexease
#9431
Ha valaki meg nem latta😊) Japan Drift orultek😄DD Nagyon brutal😊)

Japan Drift Maddness
petesilver
#9430
Szia, nekem sem rémlik, csak a festésed van meg 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class

atyka
#9429
sziasztok! huhh...visszaertem! hello pete, mi meg nem talalkoztunk. jacek jon este? remelem.... 😛

petesilver
#9428
Hát, büntetésem nem volt, a helyezéseim nem túl rosszak, remélem, hogy igen.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9427
lassan ideje lenne egy BAJNOKSÁG menüt is csinálni az oldalra

Riszpekk

Giovanni
#9426
De azért kérdezd meg Alextõl :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Giovanni
#9425
Szerintem indulhatsz, mivel a versenyzõi listán piros vagy :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

petesilver
#9424
Tényleg srácok, én készülök a mai bajnokira, és tulajdonképpen azt se tudom, elfogadott-e a versenybíróság, és indulhatok-e? Remélem igen. Valaki benfentes?

Mission Impossible 2010: PRO Class

Giovanni
#9423
Na megkezdõdött itt a Savaria rally....Életveszély most Szombathelyen közlekedni. De azért kimegyek, megnézem :-)

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Giovanni
#9422
Szívesen elcserélném vele a gépemet :-DDD

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

Giovanni
#9421
Nem is lenne rossz :-DDDD

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9420
Relax, ami késik, nem múlik. Megnyered a HNR kupát, valami külföldi csapatfõnök az oldalra téved szörfözés közben, és beugrik neki a nagy ötlet:

te beülsz Labonte autójába, õ meg leül NR2003-at játszani 😄

Riszpekk

Giovanni
#9419
Bár én mennék ilyen különbséggel :-) Csak sajna még nem szóltak, hogy kipróbálhatom :-D

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9418
Hát szerintem az az 1-2 mp elég nagy különbség

Riszpekk

Giovanni
#9417
De végül is nincsenek nagy idõkülönbségek, ez nekem meglepõ

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

ibronk
#9416
Montoya kicsuszott a Chevivel

\"Racing is living. Everything else is just wating.\"

FREAK
#9415
cool

azért nem meglepõ, hogy melyik nem bírt az úton maradni 😄D

Riszpekk

Giovanni
#9414
Montoya és Jeff Gordon autót cserélt:
Link

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál... Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb.

FREAK
#9413
ne értsd félre, csak pénteken bajnoki futam lesz, nem gyakorlás.... Baumgartner se kacsázik be Sumi mögé "edzeni" 😄

Kedden viszont bárki jöhet

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9412
jo

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Jacek
#9411
na 😊) olyan szepen mutat a videoban Bobbi😄DDD

FREAK
#9410
szerintem nem, és értelmét sem látom

Riszpekk

ÁjjLe BoBBi
#9409
hali dzsémszek ! 😊
a pénteki practice-en azé ott lehetek ? utána eltünök az alap, de a practice-re bemehetek ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Met
#9408
A HNR logoja kinek van meg jó minõségben Alexen kivûl?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

FREAK
#9407
hát itt talán nagyobb precizitás szükséges, mivel az oválokon kevesebb múlik a pilótán

Riszpekk

petesilver
#9406
Nekem tényleg örömet okoz érteni ezeket a setup dolgokat. Ha nem leszek eredményes, akkor is. 3 hete azt se tudtam, hogy lehet autót festeni a progihoz, letöltöttem 600 mega mindenfélét, megtanultam alapon kezelni a photoshop-ot, 1 hét után festettem az AMD designt, 3-ik héten pedig elkészitettem a végleges RedBull festést krómfelnivel/by Shawn Purdy/ és készítettem képeket róla Z-mod-al. Most jön a setup. Remélem ennek a setupolása is okoz majd akkora élvazatet, mint anno a GP2.

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9405
az ócska trükk ám 😄 olyan, mint CS-ben pisztollyal menni és a végén fölényesen közölni, hogy "jaaa persze, csak egy fragem van, de PISZTOLLYAL!!!" 😊))


na komolyra fordítva, ha úgy érzed, ez külön örömet okoz, érdemes belemenni, de ha csak az eredmény motivál, akkor mások már megtették ezt helyetted, elég ha az õ setupjaikat használod

mindemellett egy jófajta nascar taktikai oktató videógyûjtemény jól jönne nekem is, szerintem több múlik a szellemi munkán, mint a vezetéstechnikán

Riszpekk

Jacek
#9404
koszi majd figyelek a tanacsodra😊

petesilver
#9403
Uhh, ez döbbenetes, mikre lennél képes az én hozzáálásommal 😄DDDDDDDDD Akkor maradjunk annyiban, hogy én így szeretném csinálni. Maximálisan ismerni mindent, és ebbõl az egyvelegbõl kihozni a legjobbat. Már ha sikerül. Különben is, az én módszeremmel még mindíg rá lehet kenni mindent a setupra 😄DDDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9402
ezt azért megcáfolnám, én az alap gagyi fast setupot használom, többnyire mindenki gyorsabb nálam, és mégis tudok dobogón végezni, szal ez nem ezen múlik

inkább legyen stabil és megbízható, mint gyors, de rizikós, nem 10 kör egy verseny....

Riszpekk

petesilver
#9401
ÜNNEPRONTÓK!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#9400
ÁÁÁÁ, nem úgy van az, gagyi setupal lehetek én az ISTEN a pályán, ha mindenki alapból gyorsabb, váltóilag, és jobban fekszi az autója a kanyarokat egyébb setupügyileg. Inkább ötvözöm a két eljárást 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9399
én nem izgulok, mert a jó kis kormányom majd úgyis tesz róla, hogy a verseny közepén eltûnjek 5 másodpercre, szal amíg nem lesz új, addig csak úgy megyek és reménykedek a szerencsében 😊

Riszpekk

Jacek
#9398
nekem 10 koros lessz😊) minek oruljek😄DD

petesilver
#9397
És egy kis infantilizmo: Már csak egyet kell aludni, és indul a BAJNOKSÁG!! /Halljam, és érezzem a neten keresztül, hogy szorongva izgultok!!/ Tényleg, nem lesz valami szép hivatalos megnyitó szöveg a honlapon? Mellékelve egy képen, ahol Toyáék mosolyogva veregetik egymás vállát, és sok sikert kívánnak mindenkinek a hiábavaló kûzdelemért a megnyeréshez? 😄DDDDDDDDDDDDDDD

Mission Impossible 2010: PRO Class

FREAK
#9396
ha szabad egy véleményt, napi 2 óra gyakorlással többre mész 😄

Riszpekk

Jacek
#9395
termeszetesen a forditasod keruljon ki a HNR honlapra😊

petesilver
#9394
Nah, kinyomtattam 2-300 oldal/ annyi van, hogy a fene se számolja meg/ Setup+Driver guide-ot a nascarhoz, úgyhogy lehet /SÕT, TESSÉK!!!!/megijedni, pár hét múlva meg, mire lefordítom, és megértem, onnantól meg félni!!!!! RESZSKESS, FÉLJ és BORZADJ!!!! Vagy azért, mert megértem, használom, és gyorsabb leszek, vagy azért mert azt hiszem értem használom, és bátrabb-gyorsabb leszek az elsõ kanyarig. 😊))))))))))))))))))))))))))))))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Jacek
#9393
kesz a nascar vidijom csak 100mb es mar nem vagyok hajlando butitani😄DDD szvsz mar igy is csunya😊 Divx kockageneratort meg nem hasnalom mert utalom ha kockas egy video😊

FREAK
#9392
sajnos nem csak az.... egy rohadt bugyi is annyi, az ilyen helyeket, mint Intimissimi jó nagy ívben kerüld el a nõddel

én akkor is legszívesebben felvágnám az ereimet, amikor a barátnõm anyja fizeti a számlát a fehérnemûboltban, és imádkozom, nehogy elárulják az árát...... persze reklamálni sem lehet, mert ilyenkor tulajdonképpen a nõ az önzetlen mártír, akinek minden pénzt megér, hogy tetszen a barátjának.... lol 😄

Riszpekk

Jacek
#9391
na leszedem ezt latnom kell😄