51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Alexease
    #46
    Persze a Demo-t. Ha kint lenne akkor nem csak 17 kort mennek:)))
  • M@TriX
    #45
    De még nincs kinnt a teljes nem? Vagy a demót nyúzod ennyire...
    Furdal itt a kíváncsiság.. :))
  • Alexease
    #44
    Nascar estet tartottam:))
    Egy tucat baleset, motor leegetes, defekt stb. Es mind a futamok vege fele, jo poziciokban. Alig tudtam rendesen beallitani, hogy vegig tudjak menni egeszsegesen, es meg jo helyen is vegezzek.
    Aztan csak osszejott egy "komoly" 5. hely. (90% AI, 17 kor)
    Igy hosszabb teszteles utan, tenyleg jo ez a game. Es az FFB valami brutal. Nagyon reszletes, es kegyetlen eros.
    Azt hiszem, komoly Nascar szezonnak nezek elebe:)))
  • Jacek
    #43
    olvastam hogy ez lopott demo:)) es majd jon a Papy altal kiadott mert szerintuk ez nem tukrozi a valosagos alapotot:)
  • FREAK
    #42
    ezt kizárólag kormánnyal lehet játszani........ FFB király, a szokásos.... nem árt 50% alá tolni az erejét
  • M@TriX
    #41
    Na akkor úgy hallo megvan a hangulata.
    Szuper. Akkor nálam helye lesz. Próbálta valaki már kormánnyal? FF meg ilyesmi...
  • FREAK
    #40
    egyrészt

    másrészt meg (úgy vettem észre) sokkal pörgősebben taktikáznak draft közben, most nem egyszer találtam magam egy dupla "train" belső részéből hirtelen egyedüli harmadikként a külső íven, és már vehettem is elő a zsepit, hogy búcsút intsek nekik

    VISZONT ugyanezt az AI magában is eljátsza, tehát a többiek is kerülnek hasonló helyzetbe
  • Alexease
    #39
    Igen a "vonatozas" mar kellemesebb. "Engedekenyebbek" az ellenfelek. Nehany koros "tapadas" utan elore ugrotam egyet, es meglepodtem, mert normalisan beengedtek. Persze csak annyi helyet adtak, hogy eppen befertem:)))
    De ha csak beprobalkoztam, es nem volt akkora az elonyom, akkor mintha ott sem lettem volna:)))
  • FREAK
    #38
    hihi, 175MPH visszavonva, rendes setuppal minden a régi 190MPH körül lehet szaggatni :D

    de kinézetre akkor sem ugyanaz........
  • FREAK
    #37
    na megvolt egy gyors teszt, akkor értékelném

    Látvány: tökéletes, még szebb, mint az előző (persze várható volt)! Ami legjobban megdöbbentett, az a cockpit nézetben tapasztalható jelenség, amikor egy másik autó ÁRNYÉKOT VET A FÜLKÉN BELÜLRE!! Hihetetlen nagy fílingje van, bár sajnos, amíg egy 300x100-as részen lehet csak kilátni, addig én maradok a kevésbé realisztikus motorházas nézetnél (ami igazából a tetőről van véve). Füst, por kegyetlen jók, és mindez full HIGH beállítások mellett lazán szalad egy szar MX440-en!!!

    Hangok: a másik döbbenet.... Ha a 3D be van kapcsolva, egyszerűen magába szippant a versenyélmény, a fal mellett fülsüketítő a motorzaj, és eleve a motorhang változatosabb, szebb.

    AI: valószínűleg gyúrtak rajta, mert sokkal kevesebb a hülye koccanás, rázós helyzetekben mostmár a gép is hajlandó a saját hátrányára dönteni, és a draft train egy olyan szintű alkalmazásával találkoztam pár kör alatt, amilyet az előző részben csak nagyon ritkán tapasztaltam.



    Kérdés: kedvenc superspeedway-emet, Talladega-t átépítették??? Vagy mitől lassult?? Eddig az összes részben 180 MPH fölött padlógázzal lehetett venni a kanyarokat, most meg le kell engedni 175-ig LEGALÁBB. Arról nem is beszélve, hogy kinézetre sem ismerős, sokkal de sokkal meredekebb kanyarokra emlékeztem..... Lehet, csinálok pár összehasonlító shotot....
  • FREAK
    #36
    na most nézem meg, fél óra múlva eredményhirdetés
  • Toya
    #35
    Ja még valami...
    Minden híresztelés és információ ellenére a program tökéletesen fut DirectX 8.1 alatt is.
  • Toya
    #34
    Számomra elég meglepő a program.
    Nem nagyon szoktam a Nascar sorozatot cockpitből nyomni mivel ehhez a nézethez sok gyakorlásra van szükség - helyette inkább a motorháztető nézetet szoktam az online versenyeken alkalmazni.
    Most azonban kipróbáltam cockpit nézetből a programot (első sorban a koszolódás miatt) és meglepett, hogy 98%-os ellenfelekkel szemben is esélyem van a győzelemre sima fast setuppal.
    Képzeljétek el majd akkor milyen eredmények lesznek itt rendes beállításokkal.

    Grafikailag és fizikailag nagyon rendben van a program, a hangok és a törések szuperek, az ai végre megfelelően közlekedik (már olyan is történt velem, hogy négyen fordultunk egymás mellett a kanyarban), de az erősséget még be kell majd lőniük.

    Remélem valaki majd elkészíti a 2003-as évnek megfelelő erőviszonyokat, mert ez így elég illúzió romboló.
  • djcom
    #33
    Nincs...bezártunk sajna:(
  • M@TriX
    #32
    jól látom, hogy az üveg bepiszkolódik ha előtted elfüstölnek?
    Nem rossz...
  • Alexease
    #31
    Na meg volt az elso verseny, eleg gazul sikerult...

  • ÁjjLe BoBBi
    #30
    nem ide tartozik de nem találom a warezoldalad....megvan még ?
  • djcom
    #29
    Nem rossz,nem rossz.....
  • Ams
    #28
    50k-val jön
  • M@TriX
    #27
    jah (most olvastam. :))
  • ronny666
    #26
    Ez egyszerűen nagyszerű!
    Nem jutok szóhoz.......
  • M@TriX
    #25
    :)
  • FREAK
    #24
    mondjuk a képek akár a 2002-ből is lehetnének
  • FREAK
    #23
    lol, látom forró és puha az aszfalt :D
  • M@TriX
    #22
    süti! Gondoltam, hogy dolgozol, csak úgy eltűnntél azt hittem leálltál gémelni. :)
    Jók a képek...
    Jó lesz ez a játék. :)
  • Alexease
    #21
    Sajnos en sem tudok tesztelni, mert dolgozok:((
    De azert egy frontipuszit csinaltam:)))
    Ket percet mentem, de jo! Tetszik. Oldalrol koccantunk egy kicsit, es mar valami reszelte a kereket...
    Itt van ket kep, csak kutyafuttaban:

  • M@TriX
    #20
    rendicsekkk!
  • FREAK
    #19
    élvezzük ki az utolsó igazi Nascar-t, mert jövőre már az EA viszi tovább, az meg nem sok jót jelent......
  • ronny666
    #18
    Én is szedem le, már 98% és piszok lassan jön, a kíváncsiság teljesen kifúrja az oldalam....
    Majd jelentkezem, hogy mi újság.....
  • M@TriX
    #17
    aztán nem eltűnni, mint Alexease!!!! :))
    Ide visszajöni és áradozni tessék... :)
  • djcom
    #16
    Valaki kipróbálta már?Most szedem:))))
  • M@TriX
    #15
    na Alexease meg nyomja a mázlista... nem is fogjuk látni egy ideig. :)
    Speak to ME!
  • M@TriX
    #14
    persze csak próbáltam Salamoni döntést hozni. :)
  • FREAK
    #13
    persze nyilván van közük egymáshoz, de ez mindig két teljesen független motor, egy a mozgás fizika másik a törés
  • Ams
    #12
    :(
  • M@TriX
    #11
    :) kétlem...
  • Ams
    #10
    egeres irányítás van? :)
  • M@TriX
    #9
    ez már egy mésik kérdés. :)
    Amúgy részben van mert a gravitáció és az elemek eldeformálódásához köze van ám a fizikának. :)
    Mondjuk gondolom, Freak te meg az autók viselkedésére gondolsz. :)
    Engem mind2 érdekel. :)
  • M@TriX
    #8
    A képeken már lehetett látni, hogy a törésmodel jobb mint az eddigiek. Nem akartam túl brutálisnak tűnni, hogy ez után érdeklődjtek. :)
    De mostmár érdekel!! Mi marad a kocsikból egy "szembefordulásos tökiggáz" után? :)

    Várjuk Alexease! Majd nyilatkozz! :)
  • FREAK
    #7
    a törésnek mi köze a fizikához???