51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • fucko
    #86
    nforce.nl:
    2003-02-05 PC Game ISOs Nascar Racing 2003 Season (C) Vivendi Universal 36x15 MB FAIRLIGHT
  • SE
    #85
    ???
  • fucko
    #84
    Mar van.
  • djcom
    #83
    "Elvileg Ma jön"
  • Toya
    #82
    Hol van már ???
    Remélem nem tolják el a megjelenést tényleg Daytonáig, bár gyanús a dolog mert ott tart sajtó bemutatót a Papyrus... :-(
  • FREAK
    #81
    egyéb változás?
  • Alexease
    #80
    A lenti link mar nem muxik:( Nekem meg lejott onnan:)
    A BlackHole oldalan van par link, akit erdekel: http://www.bhmotorsports.com/
    Latvanyban javult es FPS-ben. (1024x768, full max, a startnal az elozo demo 18 fps, most 35 fps folott. Es folyamatosan tartja is.
  • SE
    #79
    ... hogy se a Papy se a Sierra oldalán nincs NR2003 demo. :O?
  • SE
    #78
    ???
    Érdekes,
  • FREAK
    #77
    LOL :)))


    Vagy kiderült, hogy az egyik kerék 1.53 fok helyett csak 1.51-el dől befele, teljesen elrontva ezzel a játékélményt :D
  • Alexease
    #76
    Gozomsincs:) Meg nem probaltam, meg csak 83%. Az elso, "nem hivatalos" Demo utan a Papy azt mondta, hogy az nem tukrozi a vegleges alapotokat. Hogy ez mit jelent, gozom sincs.
    Lehet, hogy egy reklamtablan elirtak a szoveget...
  • FREAK
    #75
    he?? oszt az jó nekem?? mi tud?
  • Alexease
    #74
    Megjelent a HIVATALOS Demo! 125Mbyte.
    NR2003 Offical Demo
  • FREAK
    #73
    én konkrétan arról beszéltem, hogy az egész versenyen CSAK a draft train legelején haladsz, szerintem ezt lehetetlen megcsinálni, így vagy úgy de mindenképpem eléd kerül valaki, és akkor szivacs, ha túl magas a grille tape
  • Toya
    #72
    Ezzel vitatkozom, ha megfelelő rutinod van akkor egész versenyeket tudsz végig vezetni akár Daytonában vagy Talladegában :-)
    Mondtam, hogy gyere játszani ma láthattad volna, hogy nem szerencse kell hanem rutin és az AI ismerete...
  • Alexease
    #71
    A UsPits-en mar a veglegest teszteltek. Azt irjak, hogy maximalisan azt kaptak, amit vartak, sot meg egy kicsit tobbet is.
    Itt van egy kis meglepetes is:)) MS-VMW video, 370kbyte NR2003 Surprise
    Es ket kep.
  • Alexease
    #70
    Vagyis mar arany, csak holnap jelenik meg... Bocsi.
  • Jacek
    #69
    mintha olvastam volna vazze:)
  • FREAK
    #68
    lol, hogy lehet ELVILEG arany? :D
  • Alexease
    #67
    Elvileg csak holnap:))
  • Jacek
    #66
    Elvileg mar arany ugye nyomnam mar online:D
  • FREAK
    #65
    nem is hinnéd, mennyit számít a Grille Tape.... pl. ha egy komolyabb létszámú mezőny hátsó részéből rajtolsz, nem árt alacsonyra venni, mert bár ez lassít, de mivel nagy a valószínűsége, hogy végig valakinek a seggében fogsz draftolni, meggátolja, hogy 2 kör alatt elfőjön a vized az előtted haladók forró kipufogógázaitól... persze meg lehet próbálni "kihajolni" a draft trainből egy kis hideg levegőért, de egy superspeedway-en alacsony Grille Tape állásnál, 190 mérföldnél ez tuti bukta, már ami a helyezést illeti, szóval inkább lassabb pályákon működhet

    vagy úgy taktikázol, hogy mindig te vezesd a train-t, de ehhez már inkább szerencse kell, mint rutin, szándékosan majdnem lehetetlen összehozni, és különben is túl kockázatos
  • Alexease
    #64
    Igen a Grille tape is sokat szamit. Tesztelgettem. Jobb erdedmeny is ertem el motorikusan, de el is lehet frankon cseszi. Plusz idojaras fuggo. Tiszta, meleg, borus, huvos, szeles idoben mas-mas az eredmeny. Ha jol emlexem melegidoben allitottam a Grille-t, akkor meg jo idoket mentem, es utana borus, jo szeles idoben volt a lassu, szenvedos ido, sebesseg. Ha jol lattam, "fagyott" is a motor.
    Kozbe rajottem, hogy komoly gumi problemaim is vannak (futomu beallitas). A gumihofokokat nezegetve, es a visszajatszast, igen sokat "radiroztam". Ket kor alatt bemelegedett, azutan mentem a legjobb koroket, utana csak fokozatosan egyre rosszabb lett...
    Ezek az idojaras fuggo motor/gumi melegedesek, jo kis meglepeteseket, fejtoreseket fognak szerezni.

    Amugy a "gyari" beallitasok biztos hogy tutik, de elvezem, hogy ennyi mindent szamol a progi,amit latni, erezni.
  • FREAK
    #63
    vágom, de gondolom ott több rossz dolog történt egyszerre, ezek közül talán az egyik a túl magas grille tape érték
  • Alexease
    #62
    Azert tesztelem a jatekot, mert eleg sok komoly ujitas is van benne. Rengeteg a grafikai es hang, de a sok fizikaval kapcsolatos ujdonsag ami igazan erdekes.

    A doksit olvasgattam es "szakikat" kertek fel az uj dolgok beallitasara, beepitesere.

    Pl.
    - Teljesen uj dolog, hogy Bump mappolva van a palya, es nem csak latvany szempontjabol, hanem ezek mint uthibak vannak jelen, es erezni is oket rendesen.
    - A gumi melegedest, kopast, nyomast, a Goodyear segitsegevel allitottak be. Most mar fugg a valtozo idojarastol, pl. beborul az eg, felhok, felho arnyekok az uton.
    - Az aerodinamika is ujra lett alitva. Sokkal reszletesebb a "szelarnyek", legellenalas, szel szamitas. (Ez tenyleg tetszik. A kijelzon folyamatosan latom az allandoan valtozo szel erosseget es iranyt, es rafordulva egy kanyarra, igen csak jol "beletep" a szel az autoba. A szel hang bekapcsolasa utan.)

  • Toya
    #61
    Én ezzel tisztában vagyok.
    Olvasd el mi is jelentkezett Alexease-nél...

    "190Mph folott tudok haladni, de csak rovidtavon:( Nehany kor alatt a hutoviz elkezd melegedni - mar nem foralom fel:)) - es az olajnyomasok/hofokok kautikusak. 5-7 kor utan, egyszeruen csokken a vegsebesseg fokozatosan..."
  • Alexease
    #60
    Erdemes bekapcsolni az INI-ben a szel hangjat (nalam alapban ki volt kapcsolva).

    Amugy csak tesztelem a jatekot (Demo), azert a sajat beallitasok. Regebben nem volt szerencsem hosszabb tavon Nasar-hoz, mert nem volt kormanyom. Mivel nem voltam egy Nascar megszallott, es bill.-lel igen benan ment a dolog, igy sajnos nem sokat foglalkoztam eddig a dologgal.
  • FREAK
    #59
    "Magas Grill Tape értéknél nem jellemző a lassulás sokkal inkább a motor felrobbantása"

    Igen, olyankor ugyanis a gyorsulás jellemző :)
  • Alexease
    #58
    Az is tetszik kegyetlenul, amikor egy kicsit-nagyon lekoccolom az autot, es kiallok a pitbe, amig dontogetik az autot jobbra balra, kereket cserelnek, tankolnak, kozben leszedik a serult motorhaztetot, es atom hangos kalapalasok kisereteben, "kifemmunkazzak" a kasznit. Persze ez csak hosszabb versenyen szamit, mert eltart vagy egy percig.
  • Alexease
    #57
    A linkek a kepen (remelem:))

  • Toya
    #56
    Magas Grill Tape értéknél nem jellemző a lassulás sokkal inkább a motor felrobbantása.
    Egyedül mész a pályán akkor változik a körök múlásával a sebességed ennyire ?
    Nem draftolás közben vagy úgy hogy tolnak hátulról ?

    Miért nem jó neked a Jasper Racing Team beállítása ?
    Az legalább valóban Nascar setup :-)))
  • FREAK
    #55
    Grille Tape hány százalék???? Tudod, ha 100%, akkor jobb az aerodinamika, de nincs hűtés, ha kevés, akkor hűt rendesen, de visszafogja a verdát.
  • Alexease
    #54
    Sajatot:))
  • M@TriX
    #53
    ez nagyon jól hangzik. Alig várom. Az jó ha ennyi mindenre kell figyelni. Mondjuk inkább akkor jó ha az AI viszont nem vérprofi, mert akkor csak szívás. :))
    Nem kellenek annyira képek, csakha tényleg minimálisan veszi igénybe az idődet... belekukkantanék így képeken keresztül...
    Marha jó lehet, hogy közel 300-al repesztessz és egyszer csak minden lámpa pirosan villog. :) Olajnyomás, víz... :) Király lehet...
  • Toya
    #52
    Melyik beállítást használod ?
  • Alexease
    #51
    Amugy van egy kis problemam (leszamitva hogy bena vagyok:)):
    Az elso neheny verseny a beallitasokkal telt. Hutoviz felforralasa, motorbeeges, fust, kerekkopas, defekt stb, es meg nem is haladtam...
    Most mar eleg jo a beallitas, 190Mph folott tudok haladni, de csak rovidtavon:( Nehany kor alatt a hutoviz elkezd melegedni - mar nem foralom fel:)) - es az olajnyomasok/hofokok kautikusak. 5-7 kor utan, egyszeruen csokken a vegsebesseg fokozatosan. A 10. kornel, mar csak 170Mph kornyeken van.
    Valami otlet?
  • Alexease
    #50
    Toya: Koszi, meg van! Meg nem hasznalom, mert a 17 koron belul is problemaim vannak:((
    MaTriX: Ha lesz majd egy normalisabb futam, es ha nem felejtem el, akkor teszek be parat.:))
  • M@TriX
    #49
    Azé' pár képpel is megtoldhatnád az élménybeszámolókat, persze csak ha van pár perced...
  • Toya
    #48
    Alexease van egy segéprogram aminek használatával akár 150 körös versenyeket is futhatsz a két demó pályán.
  • SE
    #47
    Nekem a legszembetűnőbb változás, hogy már D3D-ben is olyan gyors a program mint OpenGL -ben.
    A fizika és a felling csúcs és a hangok is jobbak lettek. Ez tipikusan az a szimulátor (játék) amelyik megéri a pénzét.