51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Rigley
    #167
    honnan lehet leszedni a játékot? nekem az az also link nem mukodik.
  • Jacek
    #166
    BP. Kossuth Lajos utca 13.
  • ceas
    #165
    Egy címet nem tudnátok a sector-on kívül?
  • Toya
    #164
    Hát valóban nem semmi a program.
    Aki sokat nyomta a NR2002-t az szerintem megdöbbenve áll a változások előtt.
    Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyi új adatot sikerült belerakni a programba - igazi hardcore szimulátor...

    Képzeld el mi lesz ha egy kicsit többet játszunk majd vele Alexease, akkor bukkannak majd elő az igazi újdonságok és meglepetések.
  • Jacek
    #163
    Beta fazisban levo Junkies auto:)

  • Toya
    #162
  • Toya
    #161
  • Alexease
    #160
    Nem szoktam igy beszelni:-) de KIBASZOTT JO EZ A GAME!!!!!!!!
  • magyar ember 2
    #159
    "tényleg, valaki tudja, hogy motorilag mik a különbségek a típusok között??"
    1ik jobb mint a masik.
  • FREAK
    #158
    Na emberek, megvolt az első teszt futam, 20 kör után egy másodpercen belül végeztünk Jacekkal Daytona-ban, Sanzik sajnos elfüstölte a motort a hetedikben :)


    Én már meg is rajzoltam az idei skinemet, majd mindenki update-elje a 148-as non active verdát! (majd elküldöm a tga-t)



    Ja, és gyertek emberek minél többen, mert iszonyat jó!
  • Alexease
    #157
    Az app.ini-ben kapcsoljattok be a szelet (enableWind=1). Egy fokkal jobb a hangulat, hogy menetkozben "tombol" a szel, sebbessegtol, iranytol fuggoen:))
    (Nemtudom, hogy alapban miert van ki kapcsolva... Nalam legalabb is)
  • FREAK
    #156
    aki tud az készüljön egy ma esti teszt futamra!!!


    kis pálya, speedway vagy superspeedway a nyerő?
  • FREAK
    #155
    tényleg, valaki tudja, hogy motorilag mik a különbségek a típusok között??

    én ugyanis kizárólag Dodge-al mentem eddig :DDD
  • Jacek
    #154
    az:D
  • FREAK
    #153
    huuuuuuuuuu de komoly :DD remélem, ez non-active csapat :D
  • Jacek
    #152
    Na az edekes Blizzard csapat aki meg nem latta:))



    De a lenyeg bazz:))

  • sanzik
    #151
    na lejott nekem is:)
  • Jacek
    #150
    mehet en ugy nyomom csak igy jobb a kep:)
  • FREAK
    #149
    gyakorolj inkább belső nézetből, Toya-ékkal csak úgy fogjuk nyomni :D
  • Jacek
    #148
    nyihahahaha

  • Jacek
    #147
    addig en meg nezegetem a gamet:)
  • FREAK
    #146
    basszus kéne még egy letöltőhely most tartok a felénél, a többiek meg már nyomják..........
  • FREAK
    #145
    wincommanderrel nem szakad meg, de így sem gyorsabb
  • SE
    #144
    Röhej...
  • FREAK
    #143
    az kizárt dolog, mert nem tudom :)
  • Alexease
    #142
    ReGet-tel nem lehet tolteni? Vagy valami hasonloval?
  • FREAK
    #141
    fasz kivan, 013-nál tartok, és minden file-t ötször kell újraindítani :/
  • FREAK
    #140
    bizony...

    minden file meglódul 70-80 k-val, aztán olyan 30 körül mászik le, ha nem akad meg, mert akkor meg kell szakítani, és folytatni........
  • SE
    #139
    Fizetős serverről töltöd és lassú???
  • FREAK
    #138
    nekem elég lassan jön, ha megvan valakinek 20-tól felfele, attól átszívnám mondjuk irc-n
  • gismoka
    #137
    "ISO"
  • FREAK
    #136
    ????
  • Alexease
    #135
    Sot, meg az a bikinis karatejos faszsagot is lattam mar:(((((((((
  • FREAK
    #133
    jajajajaaaaaaaaaaaaaaaj
  • Jacek
    #132
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • FREAK
    #131
    hát bazzeg nem hiszem el, hogy az a hulladék C&C a csapból is folyik, a szimulátorok királya meg sehol...........
  • FREAK
    #130
    mentem egy futamot a demo-ban Talladega-n, 95% AI ellen

    Jasper setuppal, amíg közvetlenül vagy max 30 méter távolságra haladtam a többiek mögött minden körben elértem a 198(!) MPH-t, aztán épphogycsak lekoccoltam a falat, lelassultam 188-ra, a többiek elhúztak 50 méterre, és már integethettem is nekik, draft nélkül, ugyanis 182 a vége.....

    Érdekes, hogy mennyire kihegyezték a draft fontosságát, legalábbis 95% AI ellen a 2002-ben azt is meg tudtam csinálni, hogy első helyen elszakadtam a mezőnytől tök egyedül

    Persze, így jobb, csak örülök a változásnak, alig várom már a multikat!!
  • Alexease
    #129
    Az a "jobb a grafika a barmilyen konzolon" sem igazan igaz. Az alabbi reszlet egy Codemaster riportbol van. Arrol faggattak oket, hogy mit fejleztenek tovabb a Colin3, es Race driver jatekokon. Milyen plusz lehetoseg van a PC-n.

    "[...] What sort of technical advancements does the PC version offer?
    O'Donnell: Hi-resolution screens and textures are supported. Direct X 8.1-compatible graphics cards allow for increased draw distances and resolutions, limited only by the user's monitor and graphics card. [...]"
    "[...] From a technical perspective the PS2 and PC versions of the game are quite different and each format has to be approached in a certain way. The processing power of the PC (and Xbox) have allowed us to include quite a few features, such as having 20 cars on track in a race, that we were unable to include on the PS2 version. However, from a game design perspective the PS2 version taught us a lot and has allowed us to refine the game for the PC version. We have been able to spend even more time balancing the game, with elements like the game difficulty being tweaked for the PC version. [...]"
  • FREAK
    #128
    "Oh, you can get better graphics in Rallisport Challenge, Burnout 2, Whiteout, or just about any console racer. Explosions, cars, and tracks all look a little shinier and photorealistic on, say, Xbox. But on PC, you get a level of realism that is miles ahead of the competition. For a truly immersive experience, NASCAR Racing 2003 Season simulates real racing better than anything out there. "
  • Jacek
    #127
    ha meglenne mehetne egybol