51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • FREAK
    #207
    nálam chello van, de pl. LFS-ben nem működik a szerverem, majd kipróbálom ebben is
  • Toya
    #206
    Pedig ugye azok azért nincsenek túlsúlyban a programban (Daytona, Coca-Cola, Talladega)...

    Szerintem minden pálya egyformán jó és mindegyiknek megvan a maga különlegessége.
    Az a baj, hogy én nem szoktam 10-20 %-os versenyeket futni...nálunk az 50% a szabvány, mert ott már a taktikázásnak is fontos szerepe van.
  • Toya
    #205
    Ki kellene majd próbálni, hogy mennyi embert bír el egyszerre egy ADSL kapcsolat (gondolom az van neked is), mert most hatunkat röhögve elbírta.

    Még gyúrtok egy kicsit és tényleg érdemes lesz egy bajnokságon elgondolkodni ha a kapcsolat is megengedi.
  • FREAK
    #204
    :)))))))))))))


    Sorry, én ezen a pályán utoljára Heat-ben mentem, billentyűvel, hát kicsit könnyebb volt :)))


    Amúgy én is s.speedway fan vagyok, mindig is draftra gyúrtam, a kicsi, lassú pályákon alig mentem eddig.
  • Jacek
    #203
    ok :)) ittis mentem faszan kulomben aztan jott Pali es elutott mint az orient expressz:DDD
    Akkor volt eloszor sarga zaszlo:)
  • Toya
    #202
    Nekem mind1 melyik pályán megyünk :-)
  • Jacek
    #201
    Toya menjunk egyet majd superspeedwayen:)))
  • Jacek
    #200
    jegyeztem:DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #199
    Úúúúúú....bakker...most tuti diszkvalifikálva vagyok életem végéig, az összes futamról :DDDDD
  • Alexease
    #198
    :)))))))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #197
    Lehet hogy én is beszerzem....de csak ha van a kocsikon duda! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Toya
    #196
    Áááá, biztosan nem fogják a csapat fele LFS-es volt (Freak, Jacek) :-D
  • [Walaki]D`Lair
    #195
    csak ezért nehogy elhanyagolja a LFS-t :DDDD
  • Toya
    #194
    Nyomultam már egyet a Freak féle csapattal.
    Alexease ezt neked is ki kell próbálnod...hát nem semmi figurák :-)
    Majd az élménybeszámolót megtartja ő ;-)
  • Alexease
    #193
    Igen, ahogy olvasgattam, most nagyon radolgoztak a fiuk. A legellenalas, a gumik, a kocsi beallitasok, a palya "bump"-ok stb, mind "hivatalos" forrasokbol vannak. Nagyon jo, es erzheto.
    En meg a demo-ban lepodtem meg, a Talladegan, hogy milyen jol erezni a gumi melegedest, koronkent sokkal jobban tapadt, jobbakat mentem. De persze a hatranyat is, mert uatana, egyre rosszbakat. Valoszinuleg ez volt az akkori lassulasos problemam forrasa, a rossz beallitas, es a csuszkalasok miatt, gumikopas, es melegedes.
    (leszamitva, az elso nehany futam motor leegeteset:))
  • Toya
    #192
    Az nagyon jó beállítás...látszik, hogy valóban egy Nascar csapatnak is van köze hozzá.
    Nekem nagyon tetszik, hogy több kör kell a gumik bemelegedéséhez.
  • Alexease
    #191
    Csak furcsa volt, hogy padlofek, es nincs gumi:)) Amugy a tobbi palyan, amit eddig teszteltem, ott nincs gond.
    Egyenlore a Jasper-rel tesztelgetek.
  • Toya
    #190
    Watkins már a 2002-ben is elég szépen ette a gumit, de hát ez ugye nem egy tipikus Nascar pálya.
    Te melyik beállítást használod ?
  • Alexease
    #189
    Eleg sok mindent ujitottak a jatekban, biztos lesznek meg "erdekessegek".
  • Alexease
    #188
    Amugy en is talatam erdekesseget:))
    A Watkins palyan ket nagyobb fekezes utan, minimum ket durdefekt:)) Hogy ez bug - ut tapadas, kerek kopas stb. - vagy tenyleg ilyen, azt nem tudom. De latvanyos ahogy leesik a kocsi eleje, kenodnek a gumik, en meg neki a korlatnak.:))
  • Alexease
    #187
    Ha igy nezzuk akor tenyleg vissza eses. Kivancsi leszek a magyarazatokra. Vagy a patch-re:))
  • Alexease
    #186
    Akkor jo, nem csak nalam volt (szel hang).
    Csak tippem van ra: az elso inditas elott az ini ures, ilyenkor hosszabban vizsgalgatja a gepet, es az eredmenyhez kepest "tolti ki" az ini. Lehet hogy "lassunak" talalja a vasat, es kikapcsolja alapban, a menuben pedig nem lehet allitani. Ez esetleg bug. vagyis ezt mar inkabb eltudom kepzelni annak. Szerintem sokat dolgoztak rajta, hogy igy szamolja a szelhangjat, nem hinnem hogy ugy dontottek, hogy "meg sem kell".
  • Toya
    #185
    Idegesíteni nem idegesít, mert valóban nem sok vizet zavar, de azért ez ebben a formában határozott visszalépés :-((((
  • Alexease
    #184
    Nyugi, nekem is az volt az elso, hogy megprobaltam belerongyolni a felvezetobe, de semmi (meg a demoban). Akkor egy kicsit "csalodtam", de be betudtam ... nemtudomminek.
    En sem ertem, mert elvileg nem sok vizet zavar. Nem hinnem hogy az az egy auto utkozes vizsgalatan akartak volna sporolni.
    Biztos lesz rola szo a forumokban, majd kiderul. A "rendes" jatek szempontjabol nem hianyzik. Max ha elolrol indulok - ami ritka:( - es benazok:))
  • Toya
    #183
    Nálam is ki volt kapcsolva.
    Az ini-kben már mi is kotorásztunk, de erre nem találtunk megoldást :-(
  • Alexease
    #182
    Korbe neztem az ini-k ben, de nem lattam ra parametert. Talan ezt is ki kapcsoltak, mint a szel hangot. Mondjuk a szelet sem ertem, hogy miert van alapban kikapcsolva (legalabbis nalam). Es csak az ini-ben tudom beallitani. Pedig sokkal jobb.
  • Toya
    #181
    Hát ha így akarták kiküszöbölni a PC-ba való belerohanását az AI-nak, akkor ez egy nagyon gyenge megoldás (ráadásul az AI el is kerüli a kocsit).
    Az ilyen félőrültek mennek bele a felvezetőbe mint amilyen én is vagyok :-))))
  • Alexease
    #180
    Csak abbol gondolom, hogy ez azert eros lenne bugnak. Ilyet csak eszrevesznek?! Vagy meg sem?:)))
  • Toya
    #179
    Ugyanmár.
    Ami működött azt nem kell elrontani...

    Azért nem szabad elfogultnak lenni a programmal kapcsolatban, ebben amúgy így hol a realitás ?
  • Alexease
    #178
    Gondolom kiszedtek...
  • Toya
    #177
    De ez hiba :-(
    Próbáld ki a 2002-t, ott állat dumákat nyom a csapatfőnök ha nekimész a felvezetőnek.
  • Alexease
    #176
    Ja!!:))) Azt tudom, azzal nics gond. Azt hittem egyebb mas autokon tudsz igy atmenni.
  • Toya
    #175
  • Toya
    #174
    Átlehet hajtani a felvezető kocsin bármikor.
    Próbáld ki magad is.
  • Alexease
    #173
    Gyakran csinalja? Menet kozben is latod vagy csak visszajatszasnal?
  • Toya
    #172


    Bocsi, mindekitől de ezt látnotok kell.

    http://www.hsw.hu/gamespic/nr2003/NR2003ss004.jpg

    Ki is írom mert többször nem akarom már elrontani.
  • Toya
    #171
  • Toya
    #170


    Na másodszorra talán csak összejön :-)
  • Toya
    #169


    Srácok nálatok is csinál ilyet a program ?
    Nincs kedve valakinek ellökni ezt a képet a Papyrusnak ?
  • Jacek
    #168
    DC+