51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Toya
    #420
    Igazad van Sanzik, ez valóban benne van az online versenyzésben és a nascarban is.
    Tudhatod, hogy szándékosan nem löki ki az ember a másikat, legalábbis itt nem divat.

    Ezt meglehet beszélni, hogy a lekörözésnél mi az ésszerűbb ha a gyengébb félrehúzódik vagy pedig megy a saját ívén.
    Én az utóbbit támogatom, mivel nem a jobb versenyző sokkal könnyebben megy a nem ideális íven.

    Jacek, akkor én mit szóljak akinek annyi köze volt a balesetéhez, hogy balszerencséjére éppen ott volt ?
  • FREAK
    #419
    nem elemezzük ki, Jacek nem akarja kivágni nekem a lényeget.....
  • FREAK
    #418
    én is ezt mondtam neki :)
  • FREAK
    #417
    na mindjárt kielemezzük a dolgot :D
  • sanzik
    #415
    bazz,jacek aze hihetelen,hogy ugy altalaban mennyit tudsz sirni ha mas hibajabol kell kiesned,vagy elrontasz valamit..
    ez egy jatek ,es ez is benne van...,persze,hogy szarul esik 60 kor utan kiesni,de aze nem egy nagy katasztrofa ez ,ugye??
    veled is elofurdulhat annak ellenere,hogy profi vagy,meg az eletben is szoktak ilyenek lenni ha lattal mar nascar versenyt:))
  • Jacek
    #413
    azt hiszem egy darabik be is fejeztem a 80 koros versenyeket
  • Jacek
    #412
    ja fasza volt mig a 60 korben kiloktek kurvara tetszett
  • Toya
    #410
    Még tart.
  • ÁjjLe BoBBi
    #409
    de még tart a verseny ?
  • Toya
    #408
    Na ez volt a legszarabb verseny amin eddig indultam.
    Egy LAG miatt egymásra rakta a kocsimat PuMy-éval, aminek következménye azonnali engine problem lett és a végsebesség is leesett 170 mph-ra :-(
    Azért léptem ki, mert így legalább nem foglaltam a sávszélességet.
  • FREAK
    #407
    na mi van már, nem indulunk?
  • Mnemomic
    #406
    jó ok bocs.
  • FREAK
    #405
    Mondjuk Michigan
  • Jacek
    #404
    palya mi legyen??
    Facom a fabriba:D
  • FREAK
    #403
    ja, az meg a másik
  • Jacek
    #402
    persze ide az IP-t, koszi:DD
  • FREAK
    #401
    de ha elkezdtük, akkor hogy írjuk ide az IP-t?

  • Mnemomic
    #400
    Remélem nem kezdtétek el :)

    Ha igen vki írja eg az ip-t ide plz.
  • FREAK
    #399
    bár fene tudja, mindjárt kezdődik a Fábry....
  • FREAK
    #398
    felőlem mehet
  • FREAK
    #397
    na én is ezt terveztem, de jobb, ha ti csináljátok

    megvan már neked a tegnapi modellem?
  • Jacek
    #396
    mikor legyen race?
  • Toya
    #395
    Aki játszik és van saját kocsija az küldje el emailben, felrakjuk a HSW-re ha megengeditek.
  • Jacek
    #394
    el bakker:)))1-es az elso szam:)))
  • Toya
    #393
    Ilyen számot nálam sem talált az ICQ, de szerintem Jacek valamit elírt.
  • Mnemomic
    #392
    nálam nem talál meg.

    Na majd egyeztetek Toya-ékal.
  • Jacek
    #391
    475886321 az icq szamom keresetek meg ha van race dobok IP.
  • avcom
    #389
    Sziasztok! Nem látott valaki pitcrew template-et NR2003-hoz? Én keresgélek, de eddig nem láttam. Köszi, Misu (avcom)
  • Mnemomic
    #388
    Egész jó kis oldal :)
  • Mnemomic
    #386
    Majd én is mennék ha lehet ma is ha nem túl késő kezdődik.
  • ÁjjLe BoBBi
    #385
    én is mentem már azzé Daytonan jót :)) 46.435 :))
  • FREAK
    #383
    azt a tűzfalat nyugodt lélekkel kapcsold ki
  • Alexease
    #381
    Emlekszem meg a Toca-ra, amikor ott "bejott" a tores. Belerongyoltam a tomegbe – csak a teszt miatt:) –, az autom felrepult kb. 2m magasba, elkezdett porogni ossze-vissza sajat tengelye korul, es ket percig ott is maradt a levegoben, es kozben aranyosan Matchbox mereture zsugorodott:))))
  • M@TriX
    #380
    :)
    Már félig alszol?
    Mondjuk ez is igaz, igaz, csak kérdezem. :)
    Mondjuk Alexease igazad van, hiszen V-alakban akadnak össze és a súlypont tényleg áthelyeződött. Ez így eszembe sem jutott, biztos azért mert ez a valóság. :) (Azt leszámítva, hogy egymásba ágyazódtak. :))
  • FREAK
    #379
    mondjuk ez is igaz.........
  • Alexease
    #378
    De milyen korrektul szamolja a gep a ket kocsit egyben. Osszeadodik a fizika, osszemosodnak az arnyekok stb. Legjobb...
  • FREAK
    #377
    mondjuk ez is igaz.........
  • FREAK
    #376
    nekem 95% az a szint, amivel még versenyben tudok maradni, de a N2002-ben 100%-on nyomtam

    csak hát ez most annyira komolyan meg lett csinálva, hogy kezdhetem elölről a tanulást
  • M@TriX
    #375
    mondjuk éppen akkor indultam. Szóval nem gurultam. Amikor kezdődik a videó akkor startoltam a kocsit...
    Lazán szoktam venni a kikanyarodásokat...

    Mondjuk ebben közrejátszik, hogy nincs itthon a kormányom. Billről elég érzékenyek ezek a brutál járgányok. Hamar elkezdenek táncolni... Nehéz centizgetni is...
    A mesterséges AI-t amúgy mennyire érdemes rakni? Gondolom az NFS-es amcsik miatt van alapban 70%-on. :) 80-ra, 90-re érdemes rakni? Ti mennyire szoktátok?
  • M@TriX
    #374
    jah. igaz, tényleg, belül kellett volna tepernem.
    Azért, hogy nem lehet máshogy lekezelni azzal egy picit vitatkoznék. Csak előtte esetleg a programnak vizsgálni kellene, hogy van-e ott valami, aztán spawn nem? Szerintem nem túl bonyolult.
    De mind1. Szerintem jól néztek ki sziámi ikerként. :)
    Ennyit megért. Mostantól (helyel-közzel) csak szabályosan közlekedek majd. :)