10
Akkor hogy is van ez?
  • Evil
    #10
    jobbat tudok.
    Adok kolcson 1 misit.Te 3 ev mulva visszaadsz 2 misit.De eloleggbe itt kell hagynod 1 misit.
    :)
  • ipszilon
    #9
    én is kaptam ilyen e-mailt! és azzonnal ment a "kukába". ne nézzenek már hülyének...
    amúgy szerintem még meggyőzőnek sem meggyőzőek...
  • Pupcika
    #8
    hulibuli szar
    én is kaptam tőlük levelet és ki is töltöttem a reget de második lépéssben (ingyen szállás klubbtagoknak) fizessek be xxxxHUFot tagsági díj néven és klikkeljek az alábbi linkre és a regisztrációm befejeződik (valami lyesmi volt, persze töröltem a levlet azonnal)
    én aaban bíztam hogy személyemmel megtisztelem őket és pénzt küldenek :))))))))))
    humbuk ez az Eur*rest, sőt valaki közülük tud honlapot is szerkeszteni mert tele van linkekkel és leírásokkal és fényképekkel az oldaluk. A meggyőző csalók új generációja megszületett.
  • TheZsenyka
    #7
    Stann, figyi, megszorultam: adj kölcsön 1.000.000 Ft-ot és 3 hónapon belül visszaadok 1.500.000-t.

    (Mondjuk hogy odaadtad.)

    Most pedig rögtön odaadok 500.000-at - ez a kamat - és három hónap múlva kapsz egy millát.

    Tudod hányan rábuknak ilyen hülyeségekre?
  • TheZsenyka
    #6
    Hülyéskedek ám, szóval felejtsd már el: csak madárnak próbálnak nézni. Ne legyél naiv.
  • TheZsenyka
    #5
    Nehogy bedőlj nekik. Én már 5-ször elküldtem a 3000Ft-ot és még mindíg semmi, pedig már fél éve volt.
  • Hustler_hu
    #4
    en meg levelet sem kuldok :) hanem beszeld meg nehany haveroddal es kuldjetek fejenkent 500Ft-t es megmondom hol kaptok ingyen szalast akar 1 evig is ...
  • Cat #3
    ööö, én is kuldok neked egy levelet, tőlem 14 nap szállást kapsz ingyen! és nekem csak 2500ftot kell fizetned, a számlaszámomat levélben küldöm!
  • JHetfield
    #2
    nemart ha viszel vmi tulelo keszletet magadal... pl rambo kest meg egyebeket:)
  • Stann
    #1
    Kaptam az eurorest.net-tő egy emilt, miszerint 14 nap ingyen szállást kapok, ha küldök 7 emilt!
    Akkor most ez iga, vagy ki-mit tud róla?
    És elvileg 3000HUF-ot be kell fizetni...