751
GameStar & 576 kByte
  • Bal0924
    A Gamestar oldalán megpróbáltam hozzászólni valamelyik cikhez.
    Mi a francnak kell a gamestarnak a francbukk fiókom és még csinálni egy Disqus fiók valamit?

Lassan minden hülye oldalnak kell faszbukk, Minek?
    Magyarok nem tudnak megélni az nélkül?
  • TBTPumpa
    A másik topikból idézem az írásom:
    "A magazint nem igazán kedveltem, de nem ő miatta, sőt épp ellenkezőleg. Az ő írásait szerettem - offline és online formában is, stílusos, humoros és lényegretörő írásai voltak.
    A GSTV-s interjúk és az E3-as bejelentkezős, barongolós videói is fantasztikusak voltak.
    Az Űrcsilliárdos című könyvét is olvastam nem is olyan rég. Nagyon szuper könyv lett az is.

Az utóbbi időben pont kerestem az újabb cikkeit a GS oldalán, de már nem igazán volt aktív (nem írt újabb bejegyzéseket az oldalon) - most ki is derült, hogy miért. Hosszú betegség után hunyt el 48 évesen. Mérhetetlenül szomorú vagyok most. Nyugodjon békében!"

Egy újabb tehetséges és fantasztikus emberrel lettünk szegényebbek!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.01.02. 14:47:26
  • akyyy
    Elvileg meghalt Gyu a Gamestar ujságírója.
    Ő volt az egyetlen akit fejből vágtam, szerettem az ő írásait, meg az Arenát. :(
  • mester1987
    Nekem sem tetszett mármint a játék. A sztori bőven elvinné. Sőt az szerintem még csillagos ötös is. Majd a filmre kivácsni leszek ^^
  • akyyy
    uh, most olvastam el az uj splinter cell cikket, nem tudom ki írta, de elég szégyen, hogy csak 2 másik splinter cellel játszott. nagyon szar az egész.
  • bardocz
    576-ban az előrendelhető játéknak az ára fel szokott menni, amikor megjelenik, vagy marad ugyan az, csak tuti első nap kézhez kaphatjuk? NHL11-et egész jó áron fogják árulni, annyi, mint külföldön.
  • NHLFAN
    Küldtem üzenetet
  • Tiboy
    Eladók régi 576 kbyte és Gamestar újságok. Érdeklődni privátban.
  • Csokis
    Mikor jelenik meg a januári 576 KByte magazin? A saját oldalán még semmi hír róla?!
  • chicco24
    Igen,tudom előreláthatólag március körül. Viszont engem most érdekelne a dolog.
    300Ft-ot adnék értük/db.
  • Csokis
    Elvileg ki lesz adva jövőre pakkban úgy, mint az 576 Konzol volt (999HUF-ért).
  • chicco24
    Megvételre keresem az 576 Kbyte 2009-es számait! Lehetőleg egyben érdekelne.
    Privi és biztosan meg tudunk állapodni az árban!
  • Jim Morrison
    igen
  • bigbigle
    az igaz hogy az újságosnál 800FT?és ha az 576Kby-t ban veszem akkor 600FT (mármint 25%-kal olcsóbb?)
  • kisAKOSH
    eladom az összes 576kbyte újságomat akit érdekel érdeklődhet nálam és

Kifejezetten gyűjtők számára eladó / csere!!!

- Command and Conquer 1: ms-dos német kiadás* 3000Ft
    - Imperium Galactica 2 teljesen magyar 99-es kiadás** 8000FT

*mivel windows-on már nem fut nem sokra megyek vele de kidobni bűn lenne

**aki ismeri a játékot tudja mennyi minden járt hozzá annak idején az mind-mind megvan nekem. Kézikönyv, tipp gyűjtemény hatalmas doboz :D

csere: német csere alap a következő német verziós játékok lehetnek:

- c&c: die ersten 10 Jahre
    - fable: the lost chapters auf pc
    - dungeon keeper 2: classic (a német verzió neve a classic kiadás)
    - jade empire
    - age of mythology

érdeklődni és aludni is lehet a következő címen: [email protected]
  • gabber a hun
    ja kozbe meknéztem 2500 jomagyar forint :D holnap melo elott benézek a westenbe...
  • Seth
    nekem 94-től van meg kb 2002-ig majdnem minden
  • gabber a hun
    nem pofátlan nekem is kéne :D... mondjuk őrizgetek 1990-1999 ig számokat ugy a 30%a van meg :D néhány számo meglepöen jo állapotban :D

annak idején ez az 576 egy életérzés volt nekem de kajakkk :D:D
  • Seth
    Sry hogy ilyen pofátlan dolgot kérek, de nem tud vki letöltési lehetőséget az 576kbyte dvd gyűjteményre,amin pdf-ben fenn van minden szám a kezdetektől (1990-2002-ig)??
  • ssk3
    hello
    valaki aki megvette az ehavi gamestart az lenne olyan kedves hogy megosztja velem a nod32 e havi regisztrációs kódját?
    előre is köszönöm
  • Gascan
    nemtudja valaki, hogy a Mass Efect dx9 vagy dx10es játék lesz -e? Mass Efect - Gamestar
  • Shongi
    Gothic 2 van beígérve
  • Harly18
    Nem tudja valaki, hogy következő hónapban mi lesz a teljes játék a gamestar-ban?
  • Serpa
    az 576.hu megszűnik, mint hírszolgáltató, és csak mint webáruház működik tovább.

ezt is megérte az ember

sajnálatos.
  • datango
    szkennejetek be es kudjetek at egymasnak nehogymar ebbol is penzt csinajatok :P
  • Dragooon #726
    93/9 ---> nagy kincs egy ilyen ;)
  • aliendreamer
    Major: Helló!
    Mivel gyűjtögetés közben sok számból második példányom is lett, ezeket szívesen eladnám vagy elcserélném. Van feleslegem a 2000/3. számból is, úgyhogy ha még mindig hiányzik, írj!
    [email protected]
    Nekem a 93/9., 95/7-8., 99/12., és a 2000/7. kellene.
  • Major
    Heló!

Keresek egy régi(2000. márciusi) számot az 576 Kbyte-ból!
    Ha valaki eladná, szivesen megvenném.
    Vagy ha nem, legalább egy pár oldalt osszom meg velem.
  • bodesz
    te hozzászólás vadász
  • tigeroo
    576 Konzol...mond ez neked valamit...?
  • tommmyv
    Ha valaki nyer ebből, akkor az a GameStar lesz. Az 576 KByte legalább visz egy kis minőséget a GS-be. Eddig úgy is fos volt a design-je a Gs-nek... Meg az 576 is csak azért kényszerült erre, mert elküldték a CoWboy-t! Amikor Ő még volt, akkor volt az 576 KByte az ország legjobb újsága. Még CD melléklet nélkül is!
  • spR
    Na mi van, lecsengett a vita? Kár, hogy már csak kevés maradt meg belőle. :))
  • magyar ember 2
    Vagy az Elektromos Muvek. :)
  • Laalee
    az uccso szo jogat majd eldontom en :D
  • magyar ember 2
    Vagy epp forditva, csak eszre se veszed magad. Ebreszto!
  • magyar ember 2
    Ez van, ezt kell szeretni. :)
  • aabyssx
    OFF

Itt is mindíg ME2-jé az utolsó szó? ;)

LOL
  • magyar ember 2
    Ja, en is elveztem a dolgot, sajna Laalee mar torolte az utolso 1 oldal termeset - azert meg maradt belole 3. :)
  • Alexease
    Ja! Tegnap mar majdnem olre mentetek:) Kezdtem izgulni:)))
  • FREAK