35
  • Spearow
    #35
    imei:35579500-540872-5-14
  • Spearow
    #34
    Nemtud vki segíteni sonyericson k300i biztonsági kódjának kiiktatásában?
  • Lion
    #28
    mindgyárt lekaparom a falt.... magyar nép.... egyé.... a Ti egyszerü szarházi telefonotok sosem fagyott le ??? ehhhhhhhh
  • Pheel
    #27
    A Nokia nem függ a MS-tól. Itt nem a Compaq vagy a Dell az ellenfél...
  • Cat #26
    akkor majd az ms fizet párszázmillio dollárt a nokiának, és a nokia is ezt fogja használni
  • Dömper Ármánd
    #24
    Igen, a Magellán című tévéműsornak álcázott űrszemét, az aztán mérvadó! Az első szavak, amik a műsorral kapcsolatban eszembe jutnak, a hiteles, igazság és tények. ;)
    Igen, ha jól emlékszem amikor a Win 95 megjelent, akkor is jó pár embernek volt az a véleménye, hogy na végre, ebbe most belebukik az M$. És hogy bejött ez a jóslat... Nem fognak ők egy ilyen pénzes piacról kitakarodni.
  • Pheel
    #22
    Ez csupán piaci tulajdonság. Ettől még ugyanolyan szar marad egy termék. Majd az idő eldönti. Jelenleg a legnagyobb cég a Nokia, a második a Motorola. A Nokia tuti nem fog átállni a Symbianról és van jónéhány konkurense is, aki licenszelte. Szóval a piac 50-60% biztosan nem lesz MS-os. Legalábbis nem egyhamar. Ahhoz meg sok pénzt kell a MS-nak kidobnia, hogy elterjedjen az OS-e.
  • Munch
    #20
    Tegnap volt a Magellánba vagy mibe erről szó...
    Hackelés telefonon, meg hibák, meg ilyenek... mekkora egy szar, és nevetséges világot élünk... de kajakra...
    Oké, ZPE, majd még meglátom...
  • Pheel
    #17
    Én csak azt nem értem, hogy ha valaki valamihez nem ért, akkor miért akarja mindenáron azt is csinálni, csupán azért, mert másban sikeres...

    Van a mobil platformnak saját OS-e, nem kell ide MS.
  • NasaTm
    #15
    Egy jobaratom meselte, hogy Osloban a repuloteri leszalofenyeket is Microsoft Oprendszer iranyitja :)
    Jaj nekik :)
  • ThePartyFace
    #14
    A M$ mi a rakert uti bele az orrat mindenbe? Miert kell mindent elrontani?:PP
  • Vízipók
    #12
    De remélem ezek után is úgy gondoljátok, a Microsoft szar!
  • Munch
    #9
    PUSZTULJON MÁR KI VÉGRE A MICROFOS!!!!!!!!!!!!
    7650-re készülök, abba is fagyás várható? Vagy abba mivan?
  • asysoft
    #8
    akkor ide is jön majd SP1??:)
  • Cat #2
    kövezz meg, de azért nekem kéne egy ilyen telcsi :pp
  • Pheel
    #1
    Öcsém! Minek kell ide is a MS? Van már elég szopás vele a PC-ken is. Én hacsak lesz alternatíva, nem fogok MS telefont venni. Miért nem jó a Symbian? Mert működik? :)