2397
  • maxonklex
    #2397
    Sziasztok ezúttal szeretném segítségeteket kérni le töltöttem a Mercedes-Benz World Racing-et ! Ebbe a játékban szeretnék különféle autókat be tenni . Ha valaki tudna nekem segíteni előre is meg köszönném
    És honnan lehet le tölteni autókat?
  • maxonklex
    #2396
    a
  • gabroooka
    #2395
    hali!
  • belapeter
    #2394
    De kössz az i !
  • belapeter
    #2393
    majd holnap beszélünk mert ahaveromnál van a CD!
  • Josku20
    #2392
    Cső töltsd le hozzá az 1.66-os patch-et! Nem sűrűn járok ide szal írj Pm-et ha van vmi! Jah az 1.66-os patch-hez tölts le 1 olyan crack-et is!
  • belapeter
    #2391
    ja
    demár van WindowsVistám.
  • 12346
    #2390
    legfrissebb peccs használata után csak be kell másolni a járgányt, aztán megy
  • 12346
    #2389
    agyonhasznált vindóz?
  • belapeter
    #2388
    Hé Josku!
    Nemtudsz választ a problémámra?
    LÉCCI!!!
  • Josku20
    #2387
    Cső letöltöd és 1szerűen bemásolod a játékba! Én úgy csináltam na hali
  • dodokacsa14
    #2386
    heló!! Tudna vki.segíteni hogy hogy kell kocsikat be dobni a játékba???
    előre is köszi
  • hykao #2385
    A 2. rész kapható itthon potom 2e forintért, az első rész sajna nem...
  • djmarco
    #2384
    helosztok nem tod valaki egy olyan linket adni a letölthető az 1 vagy a 2 -tő és nem torrent segitséget elöre is köszönöm
  • belapeter
    #2383
    Helló mindenki!
    Tudna nekem valaki segíteni ???
    Az lenne a problémám hogy:Feltelepítem a játékot asztán elindítom és itt van:
    Asztán rámegyek az Englishre és eszt írja ki:
    Mit csinájjak ilyenkor???????
    A játék eredetibe van meg és jólenne ha valaki volna olyan kedves hogy segít!!!Segítségét előre is köszönöm!!!!!!! Kössz!!!
  • BeN556
    #2382
    pajeradam itt van a honlap:Dhttp://theborggaming.planet-multiplayer.de/worldracing2.php
    The_Borg Gaming Website : World Racing 2 Game Special


  • BeN556
    #2381
    hy
    Nem tudtok 100 mentést a játékhoz???
    Elöre is kösszia válaszokat
  • pajeradam
    #2380
    hi léccy íratok linkeket ahonnan autókat tudnék leszedni mert szeretnék egy autómegapackot csinálni amiben az összes kocsi benne van(illetve ami eddíg fellelhető)
  • oneal1
    #2379
    hali!

    Honnan tudnám beszerezni vagy letölteni a játékot?
    Aki tud valamit írján privátot!

    köszi!:)
  • kisradai
    #2378
    Ps2-ős verzóban van manuális váltó?
  • Zsolti9014
    #2377
    mert ez a world racing 1 topikja, aminek teljes neve: Mercedes-Benz World Racing.

    A banner alatt lévő World Racing 2 topik felirat pedig link a world racing 2 topikhoz.
  • tdu Toyota
    #2376
    ez a woldr racing 2 fórum ? mert ide merceedes van írva miért?
  • tdu Toyota
    #2375
    hellosztok menyibe kerül a játék hol lehet megrendelni vagy boltba is van? ha megrendelem menyibe kerül meg menyi a kiszálítási díj ? köszi előre is
  • sztanko15
    #2374
    hellosztok! segítsetek már neekm h hogy tom berakni a játékba a kocsikat amiket letöltöttem! visszaolvastam de úgysem siekrült!
  • [HUN]FaTaL
    #2373
    minek ehhez magyarítás:D
  • emi1986
    #2372
    JAjj. Amúgy nem tud hozzá valaki magyarítást?? Megköszönném:)
  • emi1986
    #2371
    Hali!!!
    Küldj 1 emil címet és én segítek neked.
  • gabcsy82
    #2370
    Hello! Tudnátok nekem segíteni,hogy a Mercedes World Racing játékot, hogy lehet kicsomagolni a bitTorrennel a Torrent filet.Mert nekem nem csomagolja ki.(mindenhol 0 van)Letölteni a dc meg azt írja ki,hogy nincs szabad slot.Segítsetek ha tudtok. Köszi.
  • Zsolti9014
    #2369
    Szedtem le egy swiftet a Richard Burns Rallyhoz készült. azt nem lehet átkonvertálni vhogy?
  • Zsolti9014
    #2368
    nézz szét itt. vannak különböző editorok. nemtom melyik kellene a te problémádra.
  • Zsolti9014
    #2367
    tényleg -bocs hogy szétírom a topikot, de- próbáljuk már meg összeszedni a legtöbb olyan oldalt ahol mbwr autók vannak, és esetleg berakathatnánk a bannerbe is.

    -saját pályát hogy lehet csinálni?
  • Zsolti9014
    #2366
    sajnos nagyon az elején akadtam el. pedig találtam hozzá király tutorialt de angolul nem tudok. a blueprinteket pontatlanul raktam össze, utána hiába próbáltam továbbmenni.
  • Zsolti9014
    #2365
    úgy értem nem tudok segíteni.
  • Zsolti9014
    #2364
    hát ha a free ride-ot minden autó után létrehoztad (nem csak betöltötted) akkor nem tudom mi a gond.
  • Tomi1487
    #2363
    jah és a kocsi meg is jelenik a többi autonál csak mondom hogy van mellette egy zár olyan mitha még nem szerezted volna meg az autot
    de nem tudom mit kéne csinálni hogy ,ehessek a fincsi fincs kocsikáimmal:D:D
    A8
    Cl55
    M5 (L)
    batmobil
    és a társaival
  • Tomi1487
    #2362
    azt gondoltam hogy nem tudok majd off road ban nyomni m5-el
    én free ride-ban játszokj a hockenhenringen szoktam csapatni és ott nem engedi hogy az m5-ej nyomjam és én azt szeretném.

    tudom hogy hülye vagyok de hogy h atudnál segiteni hogy hogyan és mit csináljak az jo lenne.mert annyira nem vágom ezt a játékot.(sajnos)
    a lényeg hogy én free ride-ban akarom nyomni az m5-el.jah és én mindnen auto után be nyomtam a free ride nevet a menünél.

  • Opelfan
    #2361
    Szerintem tök jó lenne akár egy Megane II is a játékba, a lejebb lévő linken van is egy. Spec én nagyon unom már a sportkocsikat.
    Itt ebben a listában csomó kocsi van aminek az lwo fájlját ingyenesen lehet leszedni. Rengeteg MBWR-es gépet innen csináltak meg, pl itt van a listában a Renault 21 Nevada is amit nem túl rég csinált meg valaki. És azt lehet mondani, hogy normális utcai gépek pl Megane, Octavia, Vectra, stb. Az A4-et is ebből a listából hozták létre.
  • Opelfan
    #2360
    Hát nem lenne rossz a Swift az biztos, ha tudnék modellezni akkor nem lenne kérdés hogy megcsinálnám. Sőt továbbviszem, elvileg a modellt meg is lehet venni LWO stb kiterjesztésekbe ezen az oldalon, gondolom azért fizetős mert igen szépek, részletesek. A Swift asszem 50 Euro, pl én Kia Picanto-t szeretnék az is olyan 50 Euro körül van. Szóval sikerül megszerválni de akkor még bele se lehet tenni a játékba. Egyébként én is próbálkoztam már ilyen szerkesztgetéssel de igazából nem tudom mi a lényeg. Vagyis megvan a kocsi lemodellezve lwo kiterjesztésben de utána mit kell neki csinálni, hogy a játék elfogadja? Egy tök egyszerű vw transportert valahogy beletettem egyszer, láttam is a menüben de játék indításkor lefagyott.
    Te meddig jutottál?
  • Zsolti9014
    #2359
    minden egyes új autó berakása után létre kell hozni a free ride profilt. ill. nem minden versenyen fogsz tudni m5-tel menni, pl. off-road versenyen, vagy A-osztály Mercik ellen nem. Csak a saját kategóriájával. Erre is van megoldás, nem tudom pontosan, de vmelyik editor progival a kategóriákat is lehet állítani
  • Tomi1487
    #2358
    na végre köszi szépen már sikerült meg oldanom kb 3 ora kisérletezés után.
    de azt még mindig nem vágom hogy miért nem tudok az össze kocsival menni
    mert az m5 A8 és egyéb finomságok mellett van egy zár ami nem engedi hogy menjek vele azt hogy lehet fel oldani már mentem versenyt meg csináltam pár missiont

    de nem tudok menni vele:S:S:S
    pedig az m5 ért csináltam az egészet.
    segitsetek légyszi hogy kell fel oldani azt a szart?