3984
  • LegionarR
    #3264
    Tudom, mire gondolsz, de sem ember elleni csatából, sem NPC elleni csatából nem futamodtam meg az F1-es módszerrel... Ha ember ellen harcolok, vagy meghalok, vagy ölök, ha gép ellen harcolok, és rossz a helyzet, akkor menekülök, de akkor is a hagyományos módon :)

    *szálán
  • UnknownAsshole
    #3263
    egyébként a szerver: Brandenburg 24/7 (v1.0)
  • UnknownAsshole
    #3262
    szétnéztünk. csak szét kell lőni :)
    most van a Titanomon 4darab 10classos diamondback 1173-at sebez de húzza az enerdzsit :D
  • FL Zoli
    #3261
    Nemtom melyik szerver ez..várjatok egy szerver restartot..Ha ennyire érdekelnek a roncsok nézz szét sigma 13 ban is:)
  • UnknownAsshole
    #3260
    hi
    Nemtudjátok hogy ezekből hogyan lehet kiszedni a cuccokat ? Leírások szerint szét kell lőni de nekünk nem sikerült bár sok ideig nem is próbáltuk. 10es class fegyókat meg 12000es pajzsokat tartalmaznak. (multiplayer)

  • FL Zoli
    #3259
    Nemrég bevezettek egy olyan módosítást a szerveren, hogy aki kilép csata közben (ember ellen ha jól tudom) az büntit kap...lehet ez történt

    ediig csak torpedó meg egyéb lőszerről hallottam, hogy eltűnt mellesleg
  • LegionarR
    #3258
    Nem tudom hogy ez hogy ferdült elő, de a Nomad fejlesztésű páncélzatom szőrén szárán eltűnt a hajómról, és minden más megmaradt... Még a pénzem is változatlan, szóval biztosan nem adtam el :D
    szóval kicsit idegesítő hogy ilyen bugok vannak a szerveren...

    Kezdhetem előröl a páncélzat-questet (A pénz megvan, de a nomádok megint gyűlölnek :P )
  • UnknownAsshole
    #3257
    hello! ma kezdtem a játékot, haver tanítgat és nagyon tetszik
    /fav
  • LegionarR
    #3256
    Mellesleg tökéletesen bevált a tipped...
    Én meg előtte mindenkit öltem, akit csak láttam (NPC-t persze), mert azt gondoltam, ha mindenkivel hadban állnak, akkor csak jót tehet ha ebből a mindenkiből elfogy egy pár :D

    Az viszont gáz hogy a nomádoknál nincs külön kiírva hogy kikre vannak igazán bepipulva... Ok következtetéssel ki lehet találni hogy azokra akiket te felsoroltál, de akkor is :P
  • LegionarR
    #3255
    Nehezeket kérdezek, nem igaz? :D
    A Freelancer világát és hogy hogyan működik, tökéletesen ismerem, legalábbis ami singleplayerben elérhető...
    De a multi sokban különbözik a single-től, és sok új dolog van a singlehez képest (A Void modról már nem is beszélek, bár néhány modhoz képest elég szolid)...

    Más: Örülök hogy a Void igyekszik nem gyomorkavaróan felkavarni a Freelancer világát... Gyűlölöm azokat a modokat, amikben együtt vannak Star Wars, Star Trek, Babylon, meg még ki tudja milyen hajók... Az ilyen modoknak annyira semmilyen hangulata van, nem tudom rendesen beleélni magam... külön, saját univerumban nagyon hangulatosak ezek a hajók, de együtt nem jönnek ki egymással hangulatilag... Annak hogy csak azért belepakolják őket, mert így több száz a hajóválaszték, semmi értelme...
  • FL Zoli
    #3254
    ölj majmokat, robotokat, order-t...s még akár Eu.Navy-t is
  • LegionarR
    #3253
    Velük is csak ezzel a repfix-el?
  • LegionarR
    #3252
    jah és a nomádokkal hogy tudnék barátságosabb viszonyba kerülni? :D
    ők mindenkit szívből gyűlölnek...
  • LegionarR
    #3251
    Értem, köszönöm a segítséged!
  • FL Zoli
    #3250
    nem vagyok biztos benne, hogy kell csinálni, aki akarsz lenni full zöld s minden ellenfele full piros másképp nem tudom elképzelni

    ...de 100% hogy a srác megkért szépen 1 admin, hogy adjon neki repfixet. Nekem is van, csak pirate-es(persze nem a klános). Most nem tudom ki az illetékes adminelvtárs..talán Fracture
  • LegionarR
    #3249
    Hogy tudok csaktlakozni hivatalosan egy frakcióhoz?
    Tehát nem csak odabigyeszetni a nevem mellé hogy pl. Én Rogue vagyok, hanem hogy úgyanúyg kijelezze a gép a frakciómat, mint az NPC-két (Rogues - Legionarr)

    mert már láttam nem is egyszer olyan játékosokat, akiknek a hajólistában (bal alsó sarok) és magán a HUD-on a neve ilyen pl.: Nomads - [PT] Xy
    A Chaten meg csak a normál neve látszik: [PT] Xy

    jah a Voidról beszélek persze :)
    Örülnék ha tudná egy nagy játékos hogy miről beszélek...
  • FL Zoli
    #3248
    fedezd fel az univerzumot, ahhoz hogy, maxon légy elég látni 5-6 rendszert, járd be babyloniát tartarust, omega 6, omicron delta,stb.stb versenyezz event systembe s találd meg Quasimodót aki egyedül él egy állomáson:DDD (komoly)
    "Gyűjtsek pénzt, és lépjek így szintet? :P
    Segítsek a gyengébbeken öljem le a taplókat? :D Adjam a pénzt a gazdakoktól a szegényeknek?" ezek mellett, bár az utolsó nem muszáj:D
  • LegionarR
    #3247
    Egy dolog nagyon nem tetszik a játékban... A Void szerverre úgy 2 és fél napja léptem fel először, és máris megvan a legerősebb hajó, legerősebb pajzsal, és lege.. azaz jó fegyverekkel... Mi az eget lehet csinálni ha már "maxos" vagyok?
    Gyűjtsek pénzt, és lépjek így szintet? :P
    Segítsek a gyengébbeken öljem le a taplókat? :D Adjam a pénzt a gazdakoktól a szegényeknek? XD
  • Fugitive
    #3246
    Velem sem?
    Karak név alatt sem?
  • Bexter
    #3245
    Voidon vagyok már én is de ritjkán futok össze magyarokkal
  • LegionarR
    #3244
    OK találkoztam is a Raptorokkal :) És útba is igazítottak :D
    Szép lenne ha minden klán ilyen lenne...
  • FL Zoli
    #3243
    Hehe nekem is megvolt s megVAN a transport tycoon :)))
  • Bexter
    #3242
    Nekem ez a kereskedő rész jön be igazán... :D Transport tycconon nöttem fel :P
  • FL Zoli
    #3241
    nem...dromedár, meg humpback a csúcs bár én utálok kereskedni :D:D
  • Bexter
    #3240
    Armored transportott mod nélkül meg lehet venni? :)
  • FL Zoli
    #3239
    mod nélküli a.k.a Vanilla szerveren nem tudod megvenni csak a vadászokat, meg a kis teherhajókat. A NorthQuadranton akár csillagrombolót is megvehetsz.

    Magyarok vannak szerteszét..talán a legtöbb a voidon van
    www.voidserver.com kb 60Mega a mod ..vonat nincs:) Az Armored transport a max ( amiben a vénember utazik SinglePlayerbe:DD
  • Bexter
    #3238
    HI all.

    Tegnap ismerkedtem meg a játékkal azota 6 órát aludtam :P
    Lenne pár kérdésem.
    Szóval kezdtem egy karit valami hamburgi német serveren, egész jol elvoltam, de kezdet a hajom kicsi lenni. Kérdés: Hol lehet nagy teherszálítót venni? Olyanra gondolok amive tele van a játék azok a hoszukás vonatok.

    Másik kérdés: magyarok melyik serveren szoktak lenni?
    Egy ismi ajánlot egy modot valami NOrth nemtommi a lényege h star wars világban kell mászkálni. 1 óra után azt meguntam...
    Ha még pár tanácsot le tudnátok írni hálás lennék. thx.
  • Doom 4
    #3237
    ÉN általában délelőtt és este
  • LegionarR
    #3236
    Mikor vagytok általában a VOID-on?
  • Fist
    #3235
    Valamien gombot megnyomsz vagy csak ugy leáll ahogy van... Ha a vége felé történik ez ött van egy kis "poénos" rész amikor elkezdenek löni rád. Probáld ki a Rakéta elterelőt bekabcsolva menny végig a pályán. Ha ez sem segít akkor valami számomra is ismeretlen dolog csinalja.

    Sok sikert!

    [RAPTORS]_Fist
  • FL Zoli
    #3234
    De rég voltam már ezen a fórumon....

    Hello HUarc
    A Void és Hamburg mondhatni a két legnépszerűbb szerver, bár az utóbbin 80% ban német anyanyelvűek repkednek. A Voidon van 1 szolid mod (60mb kb) új hajók, rendszerek stb. Hamburgon ha jól emlékszem mod nélküli. vagy vmi "ajánlott" modot használ csak.
    Tanulni? csináld meg az első pár küldit, az alapokért..utána mehetsz multizni...csak vigyázz játékos-t ölni nem olyan mint NPCt :))

    A voidról le lehet tölteni..meg talán YouTube on meg hasonlókon van fenn videó hajókról, rendszerekről keress rá
  • HUaRC
    #3233
    Sziasztok! A Serverekkel es a MODokkal kapcsolatban lenne par kerdesem: Kineztem ket servert Void2112 es Hamburg City. Hol talalok a modokrol reszletes leirast? A ReadMe-ben nagyon keves van es a weboldalakon sem talalok semmit (szinte). Valaki elmagyarazna, hogy mi a kulonbseg a ketto kozott? "Tanulni" single vagy multiplayer modban erdemes (Total noob vagyok)?
  • Doom 4
    #3232
    én nem tom mi lehet nekem egyszer se ált le
  • hegedus15
    #3231
    Hi mindenki!
    az lenne a gond h elakadtam ott mikor versenyezni kéne. nem tudom h miért de mindig leáll a hajtóművem verseny közbe és ezért rögtön lehagy az ellenfél légyszi segítsetek már 4 napja ezzel szenvedek!
    u.i.:elöre is kössz a segítséget.
  • Doom 4
    #3230
    de hogy tudom letölteni a plasmafire mod ot ?
  • Fist
    #3229
    Sajnos nem lesz kesz a Plasmafire szerver ugyhogy a VOID-on leszünk. Varunk mindenkit sok szeretettel :D
  • Paranoia
    #3228
    Hi
    Most szereztem be a játékot a hozzá tartozó gamehunteres magyarosítással.
    Annyi lenne a kérdésem,h feliratot nem tartalmaz?Mert én nem találom seholse,h be lehetne kapcsolni akár angolra vagy vmi.

    thx
  • Doom 4
    #3227
    de honan szedjem le a plasmafire mod ot ? már jártam az oladlán de nem tom hogy? :(
  • Fist
    #3226
    Hello mindenkinek!

    Ujjabb fejlemenyek 90% hogy nem a Void szerveren lesz megtartva a Klanbuli hanem az ujonnan megnyíló Plasmafire szerveren. Itt Mar lesz Klanrendszerünk es egyben megünnepeljük a nyitast-is. Remeljük a legjobbakat. Szóval meg nem 100%, de ugy keszüljetek hogy legyen meg mindkét-MOD.

    Üdvözlettel RAPTORS_Fist (Ldr.)
  • Doom 4
    #3225
    oks köszi én a BH k barátja vagyok asszem tehát lehet hogy tudnék olyan hajót venni ?