614
Matrix2
  • I.C.ram
    #567
    Ja és ezek az ikrek csutka "nemtomhogyhívják" a barátok köztből (az a raszta hajú balek)
  • I.C.ram
    #566
    Ez a sötétítés dolog tényelg nagy faszság volt.. Mert nap nélkül nem igazán van élet.
  • I.C.ram
    #565
    Hát ma végre megnéztem a filmet... hááát szerintem eléggé gyatrácska lett. Viszont szerencsére elötte megnéztem az egész Animátrixot, tehát egy csomó dolgot magyarázat nélkül megértettem. pl hogy ki a franc az a kis tini a bázison, aki úgy nyaljsa a seggét Neo-nak mint... Meg hogy mi a franc az az Osiris, és hogy honnan vették az egészet, hogy megtámadja őket a "gép".
  • The Garrett
    #564
    na akkor sorba: a gépek nem sűrűn etetik benne az embereket. Hanem az a "lötyi" amiben vannak táplálja őket.

    2. Zion Geotermális energiával működik mivel ott van a föld alatt.
    3. Szerintem nem ugyanugy nézett ki az összes anomália mint Neo, hanem az lehet tök véletlenszerű is.

    (ez a 3. szigorúan IMHO)
  • [Walaki]D`Lair
    #562
    HÁÁÁ! Láttam pénteken! szerintem kibaszott jó!!!! Bár néha az ok-okozat fejtegetős részek batomira túlbonyolítottak, de azért kurvajóóóóó!!!
  • Unknow
    #561
    Ezt a dolgot már valamelyik régi japán anime filmben lelőtték.Csak ott a játékot irányító gyereket is irányította valaki akit szintén irányítottak stb... és a végén a kamera kiment a francba majd valami hülye gyerek kikapcsolat a gépet.De ettől függetlenül van rá esély a 3. részben sztem=)))))
  • Unknow
    #560
    Az animatrixot épp most adták nem rég a pro7-en vagy az rtl-en...szal az,hogy nem jut el mindenkihez relatív.Úgy néz ki a szórásból megint csak mi drága magyarok fogunk kimaradni:)
  • Unknow
    #559
    Az Animatrix sztem nagyon ott van a toppon ahogy a Mátrix 2 is.Legalább mostmár megtudtuk,hogy hogyan is kezdődtek a dolgok stb...
  • SoDI---
    #558
    Az animatrixnak plusz infokat kell hordoznia és nem lényegi elemeket....

    Mégis fontos infók vannak benne elrejtve.
    Néhány a játékban is.

    De szerintem ez érthető is... Nincs annál jobb reklám így a félbehagyott, összezavart történet végén, mint "hogyha sejteni szeretnél valamit, akkor nézd meg az antimatrix-ot"
  • Waterhorse
    #557
    Na de sebaj tóbiás, ma hozzájutottam az Animatrixhoz, úgyhogy asszem meg is nézem.
  • Waterhorse
    #556
    Aha!Aha!
    Ki beszél itt arról, hogy szar lett?
  • Waterhorse
    #552
    MIB feeling:))
  • SoDI---
    #550
    No ez aztán igazán poén lenne!
  • [HUN]PAStheLoD
    #549
    engem csak a vége zavar! hogy ott is érzi őket de aztán az a villám stuff... pff
  • [HUN]PAStheLoD
    #548
    lol
  • The Garrett
    #547
    tényleg az mekkora lenne.
    a 3. rész végén kizoomol a kamera és egy dagatt 10 éves német kisgyerek ül a gép előtt :DD
    És épp a haverjainak mutogatja az uj game-t amiben valami Neo-t lehet irányítani.
  • busmanus
    #546
    aztán nehogy az legyen, hogy a harmadik rész végén neo felébred a számitógépe előtt, hogy befejeződött a letöltés és csak álmodta az egészet :)
  • SoDI---
    #545
    kurvára zavar hogy csak úgy vége van amikor a túlélő csávó fejét mutatják :(

    A Dallas-epizódoknak szokott ilyen vége lenni :-))
    "Na most mi lesz"-érzést levegőben hagyni (hozzá semmi jót nem sejtető drámai zene), had beszélne ki az öregasszony a fodrásznál, hogy "jaj mi lesz a következő részben". :-))

    Onnan lophatták az ötletet :-))
  • SoDI---
    #544
    Persephoné miért hagyja hogy az egyik őr elszaladjon szolni a férjének?

    Mert "ez csak játék".

    No meg Neoék is miért hagyják ezt?

    Mert ennek így kell lennie. Sors.
  • SoDI---
    #543
    nem igaz hogy az egyikbe sem birja beleszurni

    A végén azért nem finomkodik, amikor az utolsó ellenfele is földre kerül
  • SoDI---
    #542
    A merovingi két embere (akik közül az egyiket lelőtte Persephoné ) is farkasember. (Ezüstgolyó kell a megölésükhöz)
  • SoDI---
    #541
    teszteltek itt most állohelyzetbol oldalra dől...

    Nem álló helyzetből. Az egy lassított felvétel akar lenni...
  • SoDI---
    #540
    de kit érdekel a game? ez a film nem? :))

    Nem. Egyszerre forgatták a 2-ik részt, a harmadik részt, és a játék betétjeit.
    Egy azon történet. Így a játékkal kiegészülve keret (na meg az Animatrix-szal).
  • Tikal #539
    de kit érdekel a game? ez a film nem? :))

    Azt mondta az orákulum hogy a vámpirok meg stb azok ilyen programfélék a matrixban, és az életben mik?
  • Tikal #536
    ha az épitész hasznot akart volna huzni az ajtonyitásbol akkor be is csaphatta volna Neo-t, bár lehet igy is becsapta... :)
  • Factor_007
    #535
    ja ott már megmutatta jedi erejét :))
  • Tikal #534
    amikor a szembe fordul trinity a forgalommal és a leálloban száguldozik, beéri egy járőr :))))
  • Tikal #533
    ugy tunik minél többször nézi meg az ember anál inkább rájön hogy mennyi hülyeség van benne, néha mint egy b kategoriás movie.
    Morpheus a karddal megállitja a kocsit, ami még el is menne, ha terepjáro nem borulna fel miután már megállt :) tisztán látszik hogy befékez keresztbe majd a közel 3tonnás caddilac, amit gondolom a gyártok agyonra teszteltek itt most állohelyzetbol oldalra dől...
    vagy nekem egy rossz verzio van a filmből meg?
  • Tikal #532
    vazze ez a verekedés a merovinginál, ultra gagyi, mi a fasznak hadonászik neo azzal a kis tőrrel? nem igaz hogy az egyikbe sem birja beleszurni, mindig csak öklözik az idiota...
  • Tikal #531
    Persephoné miért hagyja hogy az egyik őr elszaladjon szolni a férjének? No meg Neoék is mmiért hagyják ezt?

    A merovingi asszondja neonak: az elődeid tisztelettudobak voltak, szal az épitész valszeg nem hazudott semmiben, lesz még itt érdekesség :)
  • gonosz
    #530
    ja en azt hittem szimplan csak meg akarja olni :)
    de neot mar probalta megszallni a matrixban is, ott se sikerult.
  • The Garrett
    #529
    aha. Azt a srácot szállta meg smith ügynök, és akit megvág abba továbbszáll=> ezért akarta Neo-t megvágni a filmben!
  • gonosz
    #527
    miert mit kene rola tudni?
    az hogy eredetileg kicsoda az teljesen mindegy a tortenet szempontjabol, csak egy kis looser :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #525
    Na megnéztem én is, és kurvára zavar hogy csak úgy vége van amikor a túlélő csávó fejét mutatják :(
  • gonosz
    #524
    enis epp kedvet kaptam hozza megint megnezni, szedem kazaa-rol de csigalassuu :( dc-rol talan gyorsabb.
  • The Garrett
    #522
    Jár valakinek az a kapcsolatok c. ingyenes Westel ujság?
    Van benne egy jó kis internyú Neóval :)
  • Factor_007
    #521
    meg kell méznem ezt a Dark cityt
  • gonosz
    #520
    bizony, es szerintem nem lehet veletlen :)
  • Factor_007
    #519
    nem semmi hasonloságok vannak köztük
  • The Garrett
    #518
    na akkor kommunizmus definíciója ivócimborámtól:

    "Ha lesz söröd azt ide fogod adni nekem, addig meg bekussolsz és visszamész."