88
Ilyen olyan gondok Swift 3D-vel
  • Flamaster #88
    gyenge a kinálat az swf-en....robotkezet meg billiárdasztalt meg most inkább nem modelleznék
    amugy meg szivesen megtahulnám a programot.....
    azért köszi.
  • Free
    #87
    huh eléggé régi már a topic. de próbálkozz az swf.hu n ott eléggé rendessen szoktak lenni tutorialok főlleg ilyenekre. de ha flash elsz akkor egy scrippttel sokkal szebben meg lehet oldani és akor nem kell használnod a swift et.
    Nézz körbe swf en a segédletek között
  • Flamaster #86
    Sziasztok.Kéne seggíccség! Tudd valaki olyan weboldalt vagy akármit ahol, találok swift tutorialokat, source file-okat swifthez?
    Én Flashelek, nem használtam még swift-et. Lényeg, van egy EPS-em(logo).
    Ezt(logo) szeretném a tengelye körül elforgatni 360-ban. Ha valaki tudd nekem erre egy tutorial az profi lenne......
    4.5-ös verziom toltottem le, de ez nem lényeges...lehet régebbi verzio is....
  • Free
    #85
    ugyan nem warez topic :c) de DC++ on meg lehet találni
  • kranyo
    #84
    Köszi!
    Akkor azért nem találtam... 8)
    És tudsz megoldást...? 8)
  • Free
    #83
    ha a gyári oldalról letöltött ingyenes demo van neked felrakva akkor abba sehova... sajna a kulcsz az akkor jó ha nem demot töltöttél le hanem rendes progit és azt szeretnéd használni. de a free demoban benne sincs a lehetőség hofy bármibe is lementsd a dolgokat. ezért van hogy a gyári plugin majd 1 megával dagadtabb
  • kranyo
    #82
    SZiasztok!
    Ha van egy kulcsom a Swift 3D Max v3-hoz akkor azt hova kell beirni?
    Köszi!
  • peteragoston
    #81
    háj, nem tudjátok honnan lehetne letölteni a swift V4.0-at, kijott mar a program, de nem talalom honnan szerezzem, a regebbi verziok meg vannak...
    thnx
    .:PTR:.
  • Gladiator
    #80
    tudom, ez nme swift, de a swishben hogy lehet a felbontást állítani. mert csinálok egy ilyen credit roll-ont, de amikor kiexportálom, majd benyomom full screenre, akkor tök pixeles.
  • The Hedgehog
    #79
    jó kérdés! a crack-hez mellékelt nfo általában mindíg leírja mi a teendő! nézz körül itt: www.cracks.am
  • Gladiator
    #78
    a swisht hogy lehet feltörni? bemásolom a kódot, aztán unlockra nyomok, de olyankor mindig felmegy egy oldalra.
  • Gladiator
    #77
    nekem olyan kell, mint ami a JAG alatt szokott lenni, hogy kiírja Typewriter effektel kiírja az időt, a helyszínt, meg ilyeneket.
  • The Hedgehog
    #76
    Ulead-nak is van ilyen terméke, meg szerintem az Adobe-nak is bár utóbbi nem tuti. Keress rá...
  • Gladiator
    #75
    pl?
  • The Hedgehog
    #74
    hűűűűű hát ebben nem vagyok biztos! Szerintem meg lehet oldani biztos, de szerintem erre vannak külön videó effektező programok is!
  • Gladiator
    #73
    tudok úgy írni a swishben, hogy a háttér átlátszó? szal az a szürke-fehér kockás? be tudom tenni a szöveget videó alá?
  • Gladiator
    #72
    köszi. amúgy maxem volt/van
  • The Hedgehog
    #71
    Ha viszont maxed van akkor úgy tudod nagyítani a szövegmezőt ha a kis zöld pontokat "húzod" az egérrel!
  • The Hedgehog
    #70
    Hát az AVI minőségét nem tom' hol lehet állítani a SWISH-ben, de ahogy itt nézem nagyon nem is lehet :\ De ha van FLASH MX-ed és abba beimportálod az *.swf-ként elmentett movie-t akkor ott már ki tudod menteni AVI-ba úgy hogy méretet, tömörítést is megadhatsz.

    A megnyúlást a SWISH 2.0-ában nem lehet kiküszöbölni, de a SWISHmax-ben már lehet nyújtani a szövegmezőt. Töltsd le azt. Van ahhoz is crack a
    www.cracks.am-on!
  • Gladiator
    #69
    amúgy még rengeteg bajom van ezzel a swishel, de már annyit írtam, hogy már tökre égő. az uccso 20 üziből kb. 15-t én írtam:-D

    de, akkor most egyben összeszedem:

    -hogyan lehet minőséget állítani? mert miután kiexportálom és full screenre rakom, akkor pixeles lesz.
    -amikor "mennek fel a betűk" mint ahogy a filmek végén szokott lenni, akkor hogyan tudom szélesebbre venni a text mezőt, hogy több betű férjen el egy sorban, mert ha széthúzom, akkor a betűk is megnyúlnak
  • Gladiator
    #68
    majd elküldöm a végleges cuccot.
  • Gladiator
    #67
    na, amúgy az a bajom, hogy miután kiexportáltam aviba, és le akarom játszani, kis képernyőn tök jól néz ki, de ha full screenre rakom, akkor nagy pixeles. nem lehet vhol minőséget álíltani?
  • The Hedgehog
    #66
    Oda, de legyen ott már a The Hedgehog is :P köszi!
  • Gladiator
    #65
    jó, szabó balázs. amúgy odaírhatlak?
  • Gladiator
    #64
    Hedgehog! mi a rendes neved? mert a videó végén felsorolom, az embereket akik segítettek, hogy munkám profibb elgyen, és hát te segítettél egy csomót a feliratozással kapcs. :-)
  • Gladiator
    #63
    na, hagyom azt a programot. lövésem sincs, mit kell vele kezdeni.
  • Gladiator
    #62
    kösz
  • The Hedgehog
    #61
    Ezt az effektet meg lehet SWISH-ben is csinálni! Ha van SWISH-ed akkor nyisd meg a Ray of Light sample-t és abból már lehet valamire jutni. De ez a tutorial is gyönyörűen leírja, hogy hogyan készíts el a cuccot FLASH-el...

    Értelemszerűen .swf animokat lehet lementeni, de ezekből lehet akár videóformátumot is konvertálni.
  • Free
    #60
    Köszke jó lenne. nagyon kellene :o)
    Ha én találom megf elöbb akkor azt is belinkelem ide
  • Gladiator
    #59
    Van itt ez a tutorial:

    http://www.flashkit.com/tutorials/Special_Effects/Ray_of_L-Mark_Fen-1/index.php

    Na, meg lehet azt csinálni, hogy a szó ne látszódjon elótte, csak mikor így bevilágítódik, akkor betűnként jelenjen meg, aztán mire az uccsó betűhöz ér, a többi már el is sötétedjen? (sötétedjen, ne tűnjön el, csak úgy hip-hop)
    Bocs, h ennyit zaklatok itt, de nagyon fontos nekem ennek az 5 szónak a megjelenése.
  • Gladiator
    #58
    vagy most ez egyáltalán mire jó?
  • Gladiator
    #57
    juj, ez kurva jó oldal!

    És, hallod, ezek a programok milyen formátumban írják ki amit csináltam? mpeg, vagy avi?
  • Gladiator
    #56
    oks, kösz
  • The Hedgehog
    #55
    www.flashkit.com

    Itt találsz egy csomó tutorialt és segítséget Flash effektekhez. Persze angolul. De ezekhez mind FlashMX vagy Flash5 kell nem pedig Swish.
  • Gladiator
    #54
    ja, hopsz. én swish-t használok, nem swiftet. akkor tárgytalan. de azért, ha tudjátok megmondhatjátok. vagy legalább azt, hogy holl kérdezősködjek
  • Gladiator
    #53
    lehet, hogy ez nem volt teljesen érthető
  • Gladiator
    #52
    nem tudom jó helyen kérdezem-e, de olyan írásmódot, hogy így van egy nagy fellángolás, és akkor az altt égő betű, olyat hogy lehet csinálni? olyasmi mint ami a fábry bemutatójában szokott lenni, csak kicsit profibb. Vagy nincs vmi jó 5letetek, arra, hogy 5 szónak kellene egymás után megjelennie, és hogy hogyan is nézne ki az királyul? Lehet, h rossz helyen kérdezgetek, de én a swiftet ilyen beúszó írkálásokra szoktam használni. márha tudom hogy kell...
  • The Hedgehog
    #51
    aha! majd körbekérdezek :)
  • Free
    #50
    Ebben egyetértünk. még egy progfit vadászok én is nagyon a a Swift3D Max -ot. Az lehet még igen ketyetlen progi grafikailag.
  • The Hedgehog
    #49
    Szerintem nincs hozzá türelmet! A SWISH az egyik legegyszerűbben és leggyorsabban használható flash animátor...