21
  • Diver
    #21
    Köszi! Közben már letiztázam a dolgokat.
  • Diver
    #19
    Érdemes e megvenni amerikai szabványú PS2-t?
    Adatok: 120V-os csatlakozó, NTSC, 1-es régiókód.
    Azt tudom, hogy a régiókód az CHIP kérdése.
    Az NTSC meg a kábelen múlik. A 120V-os csatlakozót be lehet e dugni 230-ba, illetve a tápegység bírja e?
  • Diver
    #18
    Érdemes e megvenni amerikai szabványú PS2-t?
    Adatok: 120V-os csatlakozó, NTSC, 1-es régiókód.
    Azt tudom, hogy a régiókód az CHIP kérdése.
    Az NTSC meg a kábelen múlik. A 120V-os csatlakozót be lehet e dugni 230-ba, illetve a tápegység bírja e?
  • awender
    #12
    XBox grafikaja boven felulmulja a PS2-n lathatot. Ezen tul sokat nem kell vitatkozni, egyszeruen ugyanazt a jatekot megnezed XBox-on es PS2-n is.

    Azonban ez csak a grafika. Jatekellatottsag es tamogatottsag teren azonban a PS2 a nyero. Dontsd el, mi a fontos neked es mennyire, majd az alapjan donts.

    Amit egeszen biztosnak, es ugyesen elkendozottnek tartok az az, hogy az MS keresztfinanszirozza az XBox-ot, es szinte eloallitasi aron adja el a konzolt. A benne talalhato hardver ugyanis lenyegesen dragabb komponensekbol all, mint a PS2-e.
  • CSOCSO
    #5
    ha ugy nézzük a nintendo is elég sikeres.. kétszer annyi GBA-t adnak el mint ps2-t a Sony...és ehhez még hozzájön a GC...
  • Troll
    #4
    Néztem szoftverárakat a Médiamárktban, félelmetes. Ezeket a szarokat nem nekünk találták ki.
    PS szoftverek 12-15e forint, xbox cuccok 18-25e forint. Hát kenjék a hajukra.
  • Alien!
    #1
    ehhh....papírforma....:)