10
- éjszaki verseny motorokkal és autókkal -
  • TruenoAE86
    #10
    Matrix, boccs az előbbiért... ;) basszus most olvastam végig, a moddolók listáját, és mindent amibe te érintett vagy! >De... azért higgatabban is lehetett volna kezelni a dolgot,(inkább magamra értem, de rád is vonatkozik)
    Písz
  • M@TriX
    #9
    Akkor nem került volna ide. Vagy legalábbis nemn tőlem. Én Hardcore PC-s vagyok. :)
    Persze nem nem szeretem a konzolosokat, csak én PC-s vagyok. :)
  • Csacsi
    #8
    Bocsi, csak nagyon kiváncsi lettem, mikor végre megnéztem a videót. Most már csak az a kérdés, hogy lesz-e pc-re?
  • M@TriX
    #7
    Ha már nem írják ide 5 percen belül, akor már nem tudja senki? :)
    Az utolsó információm szerint: "Release Date: Q4 2003". Szóval még eléggé heggesztik a fiúk. Ami szerintem rá is fér, mert nem átlátszó ablakok, kissé szögletes autókra ráfér egy kis polírozás...
  • Csacsi
    #6
    hmm... ezek szerint senki nem tud semmit. Szomorú, nagyon szomorú. :((
  • Csacsi
    #5
    Sziasztok. Engem leginkább az érdekelne, hogy lesz-e pc-re, és hal esz, akkro körülbelül mikorra várható?
  • Cobra11
    #4
    Jó lesz ez. a grafika nem minden. Nem tudja valaki mikorra várható a megjelenése?
  • Capone
    #3
    Képek es videok alapjan nem valami meggyozo.Nagyon remelem hogy ps2 videok mert ha ilyen lesz a pc-s akkor ez grafikailag eleg fika lesz.
  • M@TriX
    #1
    Elõkerült 20 kép és 5 vadi új videó a Rockstar Games Midnight Club 2 címû éjszakai autós játékáról.
    A képek annyira nem mellbevágóak, de hátha nem lesz akkora bukta. :)
    Illegális motorverseny Rulez!

    K é p e k >>

    V i d e ó k >>